Logged on: Gast
Servertime 08.05.2024 07:18:55
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Pradinis
Turnyrų duomenų bazė
AUT čempionatas
Nuotraukos
DUK
Tiesioginė registracija
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Pastaba: kad būtų apribota kasdienė serverio apkrova dėl paieškos sistemų, tokių kaip Google, Yahoo and Co ir pan. veiklos (kasdien 100.000 puslapių ir daugiau), skenuojant senesnės nei dviejų savaičių (pagal turnyro pabaigos datą) nuorodos rodomos tik spragtelėjus šį užrašą:
rodyti detalią informaciją apie turnyrą
II мемориал С.П.Казака.
Paskutinis atnaujinimas29.08.2021 11:11:36, Autorius/Paskutinis perkėlimas: BELARUS CHESS FEDERATION
Ieškoti žaidėjo
Ieškoti
pradinis sąrašas
Nr.
Pavardė
FIDE ID
Fed.
Reit.
Lytis
Klubas/Miestas
1
Андросюк Алексей
BLR
2000
Могилев
2
Бендик Маргарита
BLR
2000
w
Могилев
3
Богданов Евгений
BLR
2000
Бобруйск
4
Бурый Глеб
BLR
2000
Минск
5
Ващилов Сергей
BLR
2000
Мстиславль
6
Гвоздев Тимур
BLR
2000
Могилев
7
Головчиц Каролина
BLR
2000
w
Могилев
8
Голубев Владимир
BLR
2000
Могилев
9
Кононов Юрий
BLR
2000
Могилев
10
Крамич Алексей
BLR
2000
Могилев
11
Марьечкин Иван
BLR
2000
Могилев
12
Мысликов Виктор
BLR
2000
Могилев
13
Норман Ксения
BLR
2000
w
Гродно
14
Петренко Иван
BLR
2000
Бобруйск
15
Абрамкина Вероника
BLR
1800
w
Могилев
16
Архипов Роман
BLR
1800
Могилев
17
Балаш Александр
BLR
1800
Минск
18
Бондарь Анастасия
BLR
1800
w
Минск
19
Бут Филлип
BLR
1800
Бобруйск
20
Венская Ника
BLR
1800
w
Минск
21
Галиндаров Георгий
BLR
1800
Могилев
22
Гвоздь Александр
BLR
1800
Минск
23
Гурьев Ян
BLR
1800
Минск
24
Дасюк Роман
BLR
1800
Новополоцк
25
Дельник Яна
BLR
1800
w
Минск
26
Долотенко Ольга
BLR
1800
w
Бобруйск
27
Ефремов Алексей
BLR
1800
Гродно
28
Золотенков Василий
BLR
1800
Могилев
29
Казакова Светлана
BLR
1800
w
Могилев
30
Календарева Алина
BLR
1800
w
Могилев
31
Карпинская Арина
BLR
1800
w
Гродно
32
Карпинский Михаил
BLR
1800
Гродно
33
Касперович Михаил
BLR
1800
Минск
34
Кирпичев Иван
BLR
1800
Пинск
35
Койшман Карина
BLR
1800
w
Минск
36
Конюшевский Роман
BLR
1800
Гродно
37
Короткевич Глеб
BLR
1800
Могилев
38
Костюкович Константин
BLR
1800
Могилев
39
Коханский Никита
BLR
1800
Гродно
40
Кравец Станислав
BLR
1800
Могилев
41
Красовская Ксения
BLR
1800
w
Минск
42
Крюковский Серафим
BLR
1800
Минск
43
Лешкевич Елизавета
BLR
1800
w
Минск
44
Матюшенко Виктор
BLR
1800
Могилев
45
Махтадуй Даниил
BLR
1800
Могилев
46
Мацкевич Варвара
BLR
1800
w
Минск
47
Николаев Владимир
BLR
1800
Могилев
48
Новиков Никита
BLR
1800
Светлогорск
49
Обухова Анастасия
BLR
1800
w
Гродно
50
Овдиенко Илья
BLR
1800
Гродно
51
Палий Владимир
BLR
1800
Могилев
52
Пасешниченко Дмитрий
BLR
1800
Бобруйск
53
Пивоварчик Александр
BLR
1800
Бобруйск
54
Рыленко Алеся
BLR
1800
w
Бобруйск
55
Савельев Матвей
BLR
1800
Минск
56
Савченко Мария
BLR
1800
w
Могилев
57
Сагалович Яков
BLR
1800
Минск
58
Сирота Олег
BLR
1800
Минск
59
Стамбровская Мария
BLR
1800
w
Могилев
60
Стрижнев Иван
BLR
1800
Минск
61
Тишков Дмитрий
BLR
1800
Бобруйск
62
Цыганов Андрей
BLR
1800
Бобруйск
63
Цыганова Анна
BLR
1800
w
Бобруйск
64
Чешко Дарья
BLR
1800
w
Могилев
65
Чуприненко Евгений
BLR
1800
Гродно
66
Шидловский Артем
BLR
1800
Минск
67
Шолохов Леонид
BLR
1800
Климовичи
68
Штабной Антон
BLR
1800
Могилев
69
Шустиков Павел
BLR
1800
Могилев
70
Языкова Алина
BLR
1800
w
Могилев
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 06.05.2024 10:32
rekvizitai/naudojimosi sąlygos