Добре дошли в Базата данни от турнири на chess-results.com

Chess-Results.com е мощен сървър, специално предназнаен за шахматни резултати.

Архивът с турнири на chess-results.com скоро надхвърли 255.000 турнира от целия свят, от клубни турнири, та чак до Европейски първенства и Шахматни Олимпиади.Това става въможно благодарение на програмата Swiss-Manager, програма за управление на шахматни турнири, работеща много добре с chess-results.com.

Търсене на турнир

Тук може да търсите за турнир и да видите/отпечатате/експортирате към Excel крайните резултати, жребия по кръгове, таблици и пр.

Търсене на играчи

Тук ще намерите всички турнири, в които е играл даден играч и да видите/отпечатате/експортирате към Excel всички детайли за играча и турнирите.

Търсене на партии

Тук може да търсите партии и да ги разиграете онлайн или да ги изтеглите в PGN формат.

Контакт

За въпроси, предложения и критики, моля пратете ми (Heinz Herzog) Е-мейл до

Избор на федерация    ECU Logo

Турнирна селекция

Подреждане според

No.ТурнирФЕДфлагПоследно обновяване
1Турнир перворазрядников в ЦШК Астана KAZ
5 Минути
2Festivalul Suflet de român - Open A- Iaşi 19-21.01.2018 ROU
8 Минути
3Festivalul Suflet de român - Open B≤10 ani - Iaşi 19-21.01.2018 ROU
9 Минути
4GyMS Megyei Egyéni Sakk Diákolimpiák VE-F2 (2007-2008) HUN
10 Минути
5НИК Траяна/Trayana Cup, 19-21 Jan 2018 Stara Zagora - B group BUL
17 Минути
6Детский Кубок Пермского края - Рапид 3 этап 20-01-2018 21-01-2018 RUS
19 Минути
7НИК Траяна/Trayana Cup, 19-21 Jan 2018 Stara Zagora - A group BUL
20 Минути
8Открытое ком. пер-во по шахматам среди общеобразов. учреждений 5 округа ПКГО RUS
20 Минути
927-31 yanvar 2018 tarixində Vüqar Həşimov Şahmat Akademiyasında 4 cü dərəcə üzrə təsnifat turniri AZE
27 Минути
1027-31 yanvar 2018 tarixində Vüqar Həşimov Şahmat Akademiyasında 3 cü dərəcə üzrə təsnifat turniri AZE
27 Минути
1127-31 yanvar 2018 tarixində Vüqar Həşimov Şahmat Akademiyasında 2 ci dərəcə üzrə təsnifat turniri AZE
27 Минути
124th Ichthus Cup High School Girls Division PHI
30 Минути
1310th Chennai Open International Grandmaster Chess Tournament 2018 for Sakthi Group Dr. N. Mahalingam Trophy IND
36 Минути
144th Ichthus Cup High School Boys Division PHI
41 Минути
154th Ichthus Cup Elementary Boys Division PHI
42 Минути
16Dala Open 2018 SWE
47 Минути
17Rápido ALEX Super Trinta ID 4090/18 BRA
1 Часа 9 Мин.
18GUJRAT STATE MEN TEAM 2018 IND
1 Часа 18 Мин.
19KARNATAKA STATE SCHOOLS CHESS CHAMPIONSHIP | 20th - 21st JAN 2018 (UKCA/S001/18) Call 8123819220 / 8747922236 or visit mysorechess.in IND
1 Часа 20 Мин.
201er Blitz de Verano MARDELCHESS Mar del Plata ARG
1 Часа 22 Мин.
2140th Bulgarian Open Chess Championship - Georgi Tringov Memorial (A Tournament) BUL
1 Часа 23 Мин.
2240th Bulgarian Open Chess Championship - Georgi Tringov Memorial (B Tournament) BUL
1 Часа 24 Мин.
23Final del Campeonato Nacional Femenino 2018 CRC
1 Часа 31 Мин.
24Fase Final del Campeonato Nacional Absoluto 2018 CRC
1 Часа 33 Мин.
25Memorialul CRISTINA FOISOR Sah rapid 20-21.01.2018 Timisoara ROU
1 Часа 53 Мин.
262nd Queen's Gambit Rapid Chess Tournament-2018 @ Kolkata/ Spot Entries will not be accepted, last date extended till 19th Jan'18 7pm through Paytm/UPI only IND
2 Часа 6 Мин.
27Karipparambil KC Sebastain Memorial below 1500 FIDE Rating Chess Tournament.2018 At Kottayam 26th to 28th Jan 2018). For entries contact 9061791936, 8943857644. IND
2 Часа 7 Мин.
28One Day Rapid Chess Tournament Deepak-7798183896 Organised by - Lok Kalyan Sanstha, Khaparkheda IND
2 Часа 23 Мин.
29SUCACAI 17 JAN 2018 - BRA
2 Часа 24 Мин.
30CAMPEONATO REGIONAL DE AJEDREZ JUVENIL CENTRO SUR - ICA (Sub 18 Absoluto) PER
2 Часа 26 Мин.
31CAMPEONATO REGIONAL DE AJEDREZ JUVENIL CENTRO SUR - ICA (Sub 16 Absoluto) PER
2 Часа 26 Мин.
32CAMPEONATO REGIONAL DE AJEDREZ JUVENIL CENTRO SUR - ICA (Sub 14 Absoluto) PER
2 Часа 27 Мин.
33CAMPEONATO REGIONAL DE AJEDREZ JUVENIL CENTRO SUR - ICA (Sub 12 Absoluto) PER
2 Часа 27 Мин.
34CAMPEONATO REGIONAL DE AJEDREZ JUVENIL CENTRO SUR - ICA (Sub 12 Femenino) PER
2 Часа 27 Мин.
35CAMPEONATO REGIONAL DE AJEDREZ JUVENIL CENTRO SUR - ICA (Sub 10 Absoluto) PER
2 Часа 27 Мин.
36CAMPEONATO REGIONAL DE AJEDREZ JUVENIL CENTRO SUR - ICA (Sub 10 Femenino) PER
2 Часа 27 Мин.
37CAMPEONATO REGIONAL DE AJEDREZ JUVENIL CENTRO SUR - ICA (Sub 8 Absoluto) PER
2 Часа 27 Мин.
38REPUBLIC DAY 2018 RAPID CHESS TOURNAMENT, PUNE. IND
2 Часа 28 Мин.
39LỄ HỘI CỜ VUA THĂNG LONG LẦN THỨ XI - 2018 Bảng Nữ - OPEN Phong trào VIE
2 Часа 39 Мин.
40LỄ HỘI CỜ VUA THĂNG LONG LẦN THỨ XI - 2018 Bảng Nam - OPEN Phong trào VIE
2 Часа 40 Мин.
41GAMMA Reykjavik Open 2018 - Bobby Fischer Memorial ISL
2 Часа 45 Мин.
42LỄ HỘI CỜ VUA THĂNG LONG LẦN THỨ XI - 2018 Bảng Nam U13 - sinh 2005 VIE
2 Часа 52 Мин.
43LỄ HỘI CỜ VUA THĂNG LONG LẦN THỨ XI - 2018 Bảng Nam U11 - sinh 2007 VIE
2 Часа 52 Мин.
44LỄ HỘI CỜ VUA THĂNG LONG LẦN THỨ XI - 2018 Bảng Nam U10 - sinh 2008 VIE
2 Часа 52 Мин.
45LỄ HỘI CỜ VUA THĂNG LONG LẦN THỨ XI - 2018 Bảng Nam U8 - sinh 2010 VIE
2 Часа 53 Мин.
46LỄ HỘI CỜ VUA THĂNG LONG LẦN THỨ XI - 2018 Bảng Nam U7 - sinh 2011 VIE
2 Часа 53 Мин.
471er. Torneo Lichess-CAT ENERO MEX
2 Часа 54 Мин.
48LỄ HỘI CỜ VUA THĂNG LONG LẦN THỨ XI - 2018 Bảng Nữ U7 - sinh 2011 VIE
2 Часа 54 Мин.
49Greater Toronto Chess League 2018 CAN
2 Часа 54 Мин.
50LỄ HỘI CỜ VUA THĂNG LONG LẦN THỨ XI - 2018 Bảng Nữ U8 - sinh 2010 VIE
2 Часа 58 Мин.