Добре дошли в Базата данни от турнири на chess-results.com

Chess-Results.com е мощен сървър, специално предназнаен за шахматни резултати.

Архивът с турнири на chess-results.com скоро надхвърли 225.000 турнира от целия свят, от клубни турнири, та чак до Европейски първенства и Шахматни Олимпиади.Това става въможно благодарение на програмата Swiss-Manager, програма за управление на шахматни турнири, работеща много добре с chess-results.com.

Търсене на турнир

Тук може да търсите за турнир и да видите/отпечатате/експортирате към Excel крайните резултати, жребия по кръгове, таблици и пр.

Търсене на играчи

Тук ще намерите всички турнири, в които е играл даден играч и да видите/отпечатате/експортирате към Excel всички детайли за играча и турнирите.

Търсене на партии

Тук може да търсите партии и да ги разиграете онлайн или да ги изтеглите в PGN формат.

Контакт

За въпроси, предложения и критики, моля пратете ми (Heinz Herzog) Е-мейл до

Избор на федерация    ECU Logo

Турнирна селекция

Подреждане според

No.ТурнирФЕДфлагПоследно обновяване
13er Encuentro Deportivo de la DGETI, "Guadalajara 2017" Torneo de Ajedrez MEX
1 Минути
2C VARONES ETAPA REGIONAL JDEN CALLAO PER
5 Минути
3C DAMAS ETAPA REGIONAL JDEN CALLAO PER
6 Минути
4B DAMAS ETAPA REGIONAL JDEN CALLAO PER
6 Минути
5B VARONES ETAPA REGIONAL JDEN CALLAO PER
7 Минути
6A DAMAS ETAPA REGIONAL JDEN CALLAO PER
8 Минути
7Torneo Internacional a traves de lichess Memorial Vadim Garcipovich PAR
8 Минути
828° Festival Panamericano de la Juventud (Preinscritos) CRC
9 Минути
93° Abierto 2017 ASOCIACION DEL PERSONAL SUPERIOR DE EMPRESAS DE ENERGIA (APSEE) ARG
10 Минути
10A VARONES ETAPA REGIONAL JDEN CALLAO PER
10 Минути
11JUEGOS DEPORTIVOS ESCOLARES NACIONALES 2017 - ETAPA REGIONAL LAMBAYEQUE DISCIPLINA DE AJEDREZ - CATEGORIA C DAMAS PER
10 Минути
12JUEGOS DEPORTIVOS ESCOLARES NACIONALES 2017 - ETAPA REGIONAL LAMBAYEQUE DISCIPLINA DE AJEDREZ - CATEGORIA C VARONES PER
11 Минути
13JUEGOS DEPORTIVOS ESCOLARES NACIONALES 2017 - ETAPA REGIONAL LAMBAYEQUE DISCIPLINA DE AJEDREZ - CATEGORIA B DAMAS PER
11 Минути
14JUEGOS DEPORTIVOS ESCOLARES NACIONALES 2017 - ETAPA REGIONAL LAMBAYEQUE DISCIPLINA DE AJEDREZ - CATEGORIA B VARONES PER
12 Минути
15JUEGOS DEPORTIVOS ESCOLARES NACIONALES 2017 - ETAPA REGIONAL LAMBAYEQUE DISCIPLINA DE AJEDREZ - CATEGORIA A VARONES PER
12 Минути
16JUEGOS DEPORTIVOS ESCOLARES NACIONALES 2017 - ETAPA REGIONAL LAMBAYEQUE DISCIPLINA DE AJEDREZ - CATEGORIA A DAMAS PER
12 Минути
17Supra 2000 Válido para el ELO . Inicia mañana martes 6 de junio a las 19:30 Club Mariano Moreno ARG
16 Минути
18Vereinsmeisterschaft 2017 GER
17 Минути
19Championnat invitation d'échecs du Canada CAN
21 Минути
20Clasificatorio Segunda Categoría III Mario Valverde in Memoriam 2017 CRC
25 Минути
213er Torneo Interno de Casa de Ajedrez - Mar Del Plata ARG
26 Минути
22FINAL REGIONAL JUEGOS DEPORTIVOS ESCOLARES 2017 CATEGORIA SUB 18 MASCULINO CHI
30 Минути
23FINAL REGIONAL JUEGOS DEPORTIVOS ESCOLARES 2017 CATEGORIA SUB 14 MASCULINO CHI
30 Минути
24CLUB DE AJEDREZ CHILE - Torneo Blitz Sub 1600 CHI
30 Минути
25FINAL REGIONAL JUEGOS DEPORTIVOS ESCOLARES 2017 CATEGORIA SUB 18 FEMENINO CHI
30 Минути
26FINAL REGIONAL JUEGOS DEPORTIVOS ESCOLARES 2017 CATEGORIA SUB 14 FEMENINO CHI
31 Минути
27Club Argentino de Ajedrez - TORNEO MARTES SUB-2300 - 10 MINUTOS - 2 BYES HASTA LA 3RA - 9 RONDAS - 19:15 HORAS - 27 DE JUNIO ARG
32 Минути
28Otoño Sub 2000 Válido para el ELO . Inicia Jueves 8 de junio a las 19:30 Club Mariano Moreno ARG
37 Минути
29TORNEO HOMENAJE CARLITOS PAZ ZONA E 2017 CLUB PHILIDOR 9 DE JULIO 613 MORON PCIA BS AS ARG
43 Минути
30TORNEO HOMENAJE LUIS VENTURIELLO ZONA F 2017 CLUB PHILIDOR 9 DE JULIO 613 MORON PCIA BS AS ARG
58 Минути
31CAVP RELÁMPAGO DE LOS MARTES 2017-06-27 ARG
58 Минути
32TORNEO HOMENAJE MARIO ANAYA ZONA D 2017 CLUB PHILIDOR 9 DE JULIO 613 MORON PCIA BS AS ARG
1 Часа
33TORNEO HOMENAJE GINO MARTORANA ZONA C 2017 CLUB PHILIDOR 9 DE JULIO 613 MORON PCIA BS AS ARG
1 Часа 1 Мин.
34TORNEO HOMENAJE MARIO BARBERIS ZONA B 2017 CLUB PHILIDOR DE JULIO 613 MORON PCIA BS AS ARG
1 Часа 2 Мин.
35TORNEO HOMENAJE ALVARO LAVIA ZONA A 2017 CLUB PHILIDOR 9 DE JULIO 613 MORON PCIA BS AS ARG
1 Часа 3 Мин.
36II Torneo IRT Activo 33 Feria de la Horticultura Villamaria Caldas COL
1 Часа 12 Мин.
37Praha - Zlatá Praha Rapid Open - 13. festival 01.07.2017 CZE
1 Часа 23 Мин.
38Rápido FIDE de Junho - ALEX 2017 ID 3843/17 BRA
1 Часа 23 Мин.
39Torneo en hornor a los jovenes ajedrecistas PAR
1 Часа 30 Мин.
40Trovão de Julho - ALEX 2017 BRA
1 Часа 31 Мин.
41Torneio Gilberto Milos de Xadrez Rápido UnB - FBX - Brasília 8 jul. 2017 BRA
1 Часа 34 Мин.
42II Open Grêmio de Xadrez Rápido (Simultanea) GM Jose Fernando Cubas BRA
1 Часа 40 Мин.
43Late Prof SK Ananda Thirtha Memorial All India FIDE Rated Rapid chess tournament 1 & 2nd July 2017- Code: 161756 (R)/KAR/2017 Call KR Shivarame Gowda 9448273082 IND
1 Часа 41 Мин.
44II Grêmio Open de Xadrez Rápido BRA
1 Часа 43 Мин.
45II Copa de Ajedrez Primaria Mariano del Castillo Tajamar 2017 Tercero+Cuarto ESP
1 Часа 51 Мин.
46II Copa de Ajedrez Primaria Mariano del Castillo Tajamar 2017 Primero+Segundo ESP
2 Часа 2 Мин.
47Kejohanan Catur Terbuka Remaja SMK Dato Lela Pahlawan 2017 (Bawah 18 Tahun) MAS
2 Часа 5 Мин.
48Kejohanan Catur Terbuka Remaja SMK Dato Lela Pahlawan 2017 (Bawah 12 Tahun) MAS
2 Часа 5 Мин.
49Praha - Zlatá Praha Open - 13. festival 01.07. - 09.07.2017 CZE
2 Часа 7 Мин.
50Praha - Memoriál gen. Františka Macka - 13. festival 01.07. - 09.07.2017 CZE
2 Часа 11 Мин.
Advertisement