Hartelijk welkom bij de internationale Schaak-Resultaten-Server

Chess-Results.com is a powerful and dedicated server only for chess-results.

The tournament archive of chess-results.com soon contains 225.000 tournaments from around the world, from club tournaments up to European Championships and Chess Olympiads. This is made possible by the program Swiss-Manager, a adminstrationsprogramm for chess tournaments, working very closely with chess-results.com.

Toernooi zoeken

Hier kunt u naar een toernooi zoeken en eindresultaten, rondeparingen,kruistabellen enzovoort tonen/afdrukken/ exporteren naar excel

Speler zoeken

Hier kunt u alle toernooien vinden van een speler waaraan hij heeft meegedaan en tonen/afdrukken/exporteren naar Excel van alle details over een speler en toernooien.

Partij zoeken

Hier kunt u partijen zoeken, online naspelen of in PGN-formaat downloaden.

Kontakt

Voor vragen, suggesties en kritiek stuur a.u.b. een e-mail aan mij (Heinz Herzog) :
contact@chess-results.com (Please in English or German)

Federatie selectie    ECU Logo

Toernooiselectie

Sorteervolgorde op

No.ToernooiaanduidingFEDvlagLaatste wijziging
13er Encuentro Deportivo de la DGETI, "Guadalajara 2017" Torneo de Ajedrez MEX
1 Minuten
2C VARONES ETAPA REGIONAL JDEN CALLAO PER
5 Minuten
3C DAMAS ETAPA REGIONAL JDEN CALLAO PER
6 Minuten
4B DAMAS ETAPA REGIONAL JDEN CALLAO PER
6 Minuten
5B VARONES ETAPA REGIONAL JDEN CALLAO PER
7 Minuten
6A DAMAS ETAPA REGIONAL JDEN CALLAO PER
8 Minuten
7Torneo Internacional a traves de lichess Memorial Vadim Garcipovich PAR
8 Minuten
828° Festival Panamericano de la Juventud (Preinscritos) CRC
9 Minuten
93° Abierto 2017 ASOCIACION DEL PERSONAL SUPERIOR DE EMPRESAS DE ENERGIA (APSEE) ARG
10 Minuten
10A VARONES ETAPA REGIONAL JDEN CALLAO PER
10 Minuten
11JUEGOS DEPORTIVOS ESCOLARES NACIONALES 2017 - ETAPA REGIONAL LAMBAYEQUE DISCIPLINA DE AJEDREZ - CATEGORIA C DAMAS PER
10 Minuten
12JUEGOS DEPORTIVOS ESCOLARES NACIONALES 2017 - ETAPA REGIONAL LAMBAYEQUE DISCIPLINA DE AJEDREZ - CATEGORIA C VARONES PER
11 Minuten
13JUEGOS DEPORTIVOS ESCOLARES NACIONALES 2017 - ETAPA REGIONAL LAMBAYEQUE DISCIPLINA DE AJEDREZ - CATEGORIA B DAMAS PER
11 Minuten
14JUEGOS DEPORTIVOS ESCOLARES NACIONALES 2017 - ETAPA REGIONAL LAMBAYEQUE DISCIPLINA DE AJEDREZ - CATEGORIA B VARONES PER
12 Minuten
15JUEGOS DEPORTIVOS ESCOLARES NACIONALES 2017 - ETAPA REGIONAL LAMBAYEQUE DISCIPLINA DE AJEDREZ - CATEGORIA A VARONES PER
12 Minuten
16JUEGOS DEPORTIVOS ESCOLARES NACIONALES 2017 - ETAPA REGIONAL LAMBAYEQUE DISCIPLINA DE AJEDREZ - CATEGORIA A DAMAS PER
12 Minuten
17Supra 2000 Válido para el ELO . Inicia mañana martes 6 de junio a las 19:30 Club Mariano Moreno ARG
16 Minuten
18Vereinsmeisterschaft 2017 GER
17 Minuten
19Championnat invitation d'échecs du Canada CAN
21 Minuten
20Clasificatorio Segunda Categoría III Mario Valverde in Memoriam 2017 CRC
25 Minuten
213er Torneo Interno de Casa de Ajedrez - Mar Del Plata ARG
26 Minuten
22FINAL REGIONAL JUEGOS DEPORTIVOS ESCOLARES 2017 CATEGORIA SUB 18 MASCULINO CHI
30 Minuten
23FINAL REGIONAL JUEGOS DEPORTIVOS ESCOLARES 2017 CATEGORIA SUB 14 MASCULINO CHI
30 Minuten
24CLUB DE AJEDREZ CHILE - Torneo Blitz Sub 1600 CHI
30 Minuten
25FINAL REGIONAL JUEGOS DEPORTIVOS ESCOLARES 2017 CATEGORIA SUB 18 FEMENINO CHI
30 Minuten
26FINAL REGIONAL JUEGOS DEPORTIVOS ESCOLARES 2017 CATEGORIA SUB 14 FEMENINO CHI
31 Minuten
27Club Argentino de Ajedrez - TORNEO MARTES SUB-2300 - 10 MINUTOS - 2 BYES HASTA LA 3RA - 9 RONDAS - 19:15 HORAS - 27 DE JUNIO ARG
32 Minuten
28Otoño Sub 2000 Válido para el ELO . Inicia Jueves 8 de junio a las 19:30 Club Mariano Moreno ARG
37 Minuten
29TORNEO HOMENAJE CARLITOS PAZ ZONA E 2017 CLUB PHILIDOR 9 DE JULIO 613 MORON PCIA BS AS ARG
43 Minuten
30TORNEO HOMENAJE LUIS VENTURIELLO ZONA F 2017 CLUB PHILIDOR 9 DE JULIO 613 MORON PCIA BS AS ARG
58 Minuten
31CAVP RELÁMPAGO DE LOS MARTES 2017-06-27 ARG
58 Minuten
32TORNEO HOMENAJE MARIO ANAYA ZONA D 2017 CLUB PHILIDOR 9 DE JULIO 613 MORON PCIA BS AS ARG
1 Uren
33TORNEO HOMENAJE GINO MARTORANA ZONA C 2017 CLUB PHILIDOR 9 DE JULIO 613 MORON PCIA BS AS ARG
1 Uren 1 Min.
34TORNEO HOMENAJE MARIO BARBERIS ZONA B 2017 CLUB PHILIDOR DE JULIO 613 MORON PCIA BS AS ARG
1 Uren 2 Min.
35TORNEO HOMENAJE ALVARO LAVIA ZONA A 2017 CLUB PHILIDOR 9 DE JULIO 613 MORON PCIA BS AS ARG
1 Uren 3 Min.
36II Torneo IRT Activo 33 Feria de la Horticultura Villamaria Caldas COL
1 Uren 12 Min.
37Praha - Zlatá Praha Rapid Open - 13. festival 01.07.2017 CZE
1 Uren 23 Min.
38Rápido FIDE de Junho - ALEX 2017 ID 3843/17 BRA
1 Uren 23 Min.
39Torneo en hornor a los jovenes ajedrecistas PAR
1 Uren 30 Min.
40Trovão de Julho - ALEX 2017 BRA
1 Uren 31 Min.
41Torneio Gilberto Milos de Xadrez Rápido UnB - FBX - Brasília 8 jul. 2017 BRA
1 Uren 34 Min.
42II Open Grêmio de Xadrez Rápido (Simultanea) GM Jose Fernando Cubas BRA
1 Uren 40 Min.
43Late Prof SK Ananda Thirtha Memorial All India FIDE Rated Rapid chess tournament 1 & 2nd July 2017- Code: 161756 (R)/KAR/2017 Call KR Shivarame Gowda 9448273082 IND
1 Uren 41 Min.
44II Grêmio Open de Xadrez Rápido BRA
1 Uren 43 Min.
45II Copa de Ajedrez Primaria Mariano del Castillo Tajamar 2017 Tercero+Cuarto ESP
1 Uren 51 Min.
46II Copa de Ajedrez Primaria Mariano del Castillo Tajamar 2017 Primero+Segundo ESP
2 Uren 2 Min.
47Kejohanan Catur Terbuka Remaja SMK Dato Lela Pahlawan 2017 (Bawah 18 Tahun) MAS
2 Uren 5 Min.
48Kejohanan Catur Terbuka Remaja SMK Dato Lela Pahlawan 2017 (Bawah 12 Tahun) MAS
2 Uren 5 Min.
49Praha - Zlatá Praha Open - 13. festival 01.07. - 09.07.2017 CZE
2 Uren 7 Min.
50Praha - Memoriál gen. Františka Macka - 13. festival 01.07. - 09.07.2017 CZE
2 Uren 11 Min.
Advertisement