Καλώς ήλθατε στο αρχείο τουρνουά του chess-results.com

Το Chess-Results.com είναι ένας ισχυρός και αφοσιωμένος τόπος για σκακιστικά αποτελέσματα.

Το αρχείο τουρνουά του chess-results.com περιέχει περισσότερα από 225.000 τουρνουά από όλον τον κόσμο, από εσωτερικά τουρνουά συλλόγων μέχρι Πανευρωπαϊκά Πρωταθλήματα και Ολυμπιάδες. Αυτό καθίσταται εφικτό χάρη στο πρόγραμμα Swiss-Manager, ένα πρόγραμμα διαχείρισης για σκακιστικά τουρνουά, άμεσα συνεργαζόμενο με το chess-results.com.

Αναζήτηση τουρνουά

Εδώ μπορείτε να αναζητήσετε ένα τουρνουά και να δείτε/εκτυπώσετε/εξαγάγετε στο Excel τα τελικά αποτελέσματα, τα αποτελέσματα ανά γύρο, πίνακες κ.α.

Αναζήτηση παίκτη

Εδώ μπορείτε να βρείτε όλα τα τουρνουά στα οποία έχει συμμετάσχει ένας παίκτης και να δείτε/εκτυπώσετε/εξαγάγετε στο Excel όλα τα στοιχεία για τον παίκτη και τα τουρνουά.

Αναζήτηση παρτίδας

Εδώ μπορείτε να αναζητήσετε παρτίδες και να τις δείτε ή να τις κατεβάσετε σε μορφή PGN.

Επικοινωνία

Για ερωτήσεις, προτάσεις και παρατηρήσεις παρακαλώ στείλτε μου (Heinz Herzog) ένα E-mail στο :
contact@chess-results.com (Παρακαλώ σε Αγγλικά ή Γερμανικά)

Επιλογή ομοσπονδίας    ECU Logo

Επιλογή τουρνουά

Ταξινόμηση βάσει

Α/ΑΤουρνουάΧΩΡσημαίαΤελευταία ενημέρωση
1JUDENEMS 2017 FEMENIL MEX
0 Λεπτά
23er Encuentro Deportivo de la DGETI, "Guadalajara 2017" Torneo de Ajedrez MEX
1 Λεπτά
3C VARONES ETAPA REGIONAL JDEN CALLAO PER
5 Λεπτά
4C DAMAS ETAPA REGIONAL JDEN CALLAO PER
6 Λεπτά
5B DAMAS ETAPA REGIONAL JDEN CALLAO PER
6 Λεπτά
6B VARONES ETAPA REGIONAL JDEN CALLAO PER
7 Λεπτά
7A DAMAS ETAPA REGIONAL JDEN CALLAO PER
8 Λεπτά
8Torneo Internacional a traves de lichess Memorial Vadim Garcipovich PAR
8 Λεπτά
928° Festival Panamericano de la Juventud (Preinscritos) CRC
9 Λεπτά
103° Abierto 2017 ASOCIACION DEL PERSONAL SUPERIOR DE EMPRESAS DE ENERGIA (APSEE) ARG
10 Λεπτά
11A VARONES ETAPA REGIONAL JDEN CALLAO PER
10 Λεπτά
12JUEGOS DEPORTIVOS ESCOLARES NACIONALES 2017 - ETAPA REGIONAL LAMBAYEQUE DISCIPLINA DE AJEDREZ - CATEGORIA C DAMAS PER
10 Λεπτά
13JUEGOS DEPORTIVOS ESCOLARES NACIONALES 2017 - ETAPA REGIONAL LAMBAYEQUE DISCIPLINA DE AJEDREZ - CATEGORIA C VARONES PER
11 Λεπτά
14JUEGOS DEPORTIVOS ESCOLARES NACIONALES 2017 - ETAPA REGIONAL LAMBAYEQUE DISCIPLINA DE AJEDREZ - CATEGORIA B DAMAS PER
11 Λεπτά
15JUEGOS DEPORTIVOS ESCOLARES NACIONALES 2017 - ETAPA REGIONAL LAMBAYEQUE DISCIPLINA DE AJEDREZ - CATEGORIA B VARONES PER
12 Λεπτά
16JUEGOS DEPORTIVOS ESCOLARES NACIONALES 2017 - ETAPA REGIONAL LAMBAYEQUE DISCIPLINA DE AJEDREZ - CATEGORIA A VARONES PER
12 Λεπτά
17JUEGOS DEPORTIVOS ESCOLARES NACIONALES 2017 - ETAPA REGIONAL LAMBAYEQUE DISCIPLINA DE AJEDREZ - CATEGORIA A DAMAS PER
12 Λεπτά
18Supra 2000 Válido para el ELO . Inicia mañana martes 6 de junio a las 19:30 Club Mariano Moreno ARG
16 Λεπτά
19Vereinsmeisterschaft 2017 GER
17 Λεπτά
20Championnat invitation d'échecs du Canada CAN
21 Λεπτά
21Clasificatorio Segunda Categoría III Mario Valverde in Memoriam 2017 CRC
25 Λεπτά
223er Torneo Interno de Casa de Ajedrez - Mar Del Plata ARG
26 Λεπτά
23FINAL REGIONAL JUEGOS DEPORTIVOS ESCOLARES 2017 CATEGORIA SUB 18 MASCULINO CHI
30 Λεπτά
24FINAL REGIONAL JUEGOS DEPORTIVOS ESCOLARES 2017 CATEGORIA SUB 14 MASCULINO CHI
30 Λεπτά
25CLUB DE AJEDREZ CHILE - Torneo Blitz Sub 1600 CHI
30 Λεπτά
26FINAL REGIONAL JUEGOS DEPORTIVOS ESCOLARES 2017 CATEGORIA SUB 18 FEMENINO CHI
30 Λεπτά
27FINAL REGIONAL JUEGOS DEPORTIVOS ESCOLARES 2017 CATEGORIA SUB 14 FEMENINO CHI
31 Λεπτά
28Club Argentino de Ajedrez - TORNEO MARTES SUB-2300 - 10 MINUTOS - 2 BYES HASTA LA 3RA - 9 RONDAS - 19:15 HORAS - 27 DE JUNIO ARG
32 Λεπτά
29Otoño Sub 2000 Válido para el ELO . Inicia Jueves 8 de junio a las 19:30 Club Mariano Moreno ARG
37 Λεπτά
30TORNEO HOMENAJE CARLITOS PAZ ZONA E 2017 CLUB PHILIDOR 9 DE JULIO 613 MORON PCIA BS AS ARG
43 Λεπτά
31TORNEO HOMENAJE LUIS VENTURIELLO ZONA F 2017 CLUB PHILIDOR 9 DE JULIO 613 MORON PCIA BS AS ARG
58 Λεπτά
32CAVP RELÁMPAGO DE LOS MARTES 2017-06-27 ARG
58 Λεπτά
33TORNEO HOMENAJE MARIO ANAYA ZONA D 2017 CLUB PHILIDOR 9 DE JULIO 613 MORON PCIA BS AS ARG
1 Ώρες
34TORNEO HOMENAJE GINO MARTORANA ZONA C 2017 CLUB PHILIDOR 9 DE JULIO 613 MORON PCIA BS AS ARG
1 Ώρες 1 λ.
35TORNEO HOMENAJE MARIO BARBERIS ZONA B 2017 CLUB PHILIDOR DE JULIO 613 MORON PCIA BS AS ARG
1 Ώρες 2 λ.
36TORNEO HOMENAJE ALVARO LAVIA ZONA A 2017 CLUB PHILIDOR 9 DE JULIO 613 MORON PCIA BS AS ARG
1 Ώρες 3 λ.
37II Torneo IRT Activo 33 Feria de la Horticultura Villamaria Caldas COL
1 Ώρες 12 λ.
38Praha - Zlatá Praha Rapid Open - 13. festival 01.07.2017 CZE
1 Ώρες 23 λ.
39Rápido FIDE de Junho - ALEX 2017 ID 3843/17 BRA
1 Ώρες 23 λ.
40Torneo en hornor a los jovenes ajedrecistas PAR
1 Ώρες 30 λ.
41Trovão de Julho - ALEX 2017 BRA
1 Ώρες 31 λ.
42Torneio Gilberto Milos de Xadrez Rápido UnB - FBX - Brasília 8 jul. 2017 BRA
1 Ώρες 34 λ.
43II Open Grêmio de Xadrez Rápido (Simultanea) GM Jose Fernando Cubas BRA
1 Ώρες 40 λ.
44Late Prof SK Ananda Thirtha Memorial All India FIDE Rated Rapid chess tournament 1 & 2nd July 2017- Code: 161756 (R)/KAR/2017 Call KR Shivarame Gowda 9448273082 IND
1 Ώρες 41 λ.
45II Grêmio Open de Xadrez Rápido BRA
1 Ώρες 43 λ.
46II Copa de Ajedrez Primaria Mariano del Castillo Tajamar 2017 Tercero+Cuarto ESP
1 Ώρες 51 λ.
47II Copa de Ajedrez Primaria Mariano del Castillo Tajamar 2017 Primero+Segundo ESP
2 Ώρες 2 λ.
48Kejohanan Catur Terbuka Remaja SMK Dato Lela Pahlawan 2017 (Bawah 18 Tahun) MAS
2 Ώρες 5 λ.
49Kejohanan Catur Terbuka Remaja SMK Dato Lela Pahlawan 2017 (Bawah 12 Tahun) MAS
2 Ώρες 5 λ.
50Praha - Zlatá Praha Open - 13. festival 01.07. - 09.07.2017 CZE
2 Ώρες 7 λ.
Advertisement