The tournament will start at 16h00 SPAIN time

All the players must be in www.chess.com/live 5 minutes before the beginning of the tournament

I Copa Naciones Ordum 2020 - Feminino

Paskutinis atnaujinimas07.06.2020 17:07:04, Autorius: grupo desportivo dias ferreira,Paskutinis perkėlimas: kaiser luiz mafra

Parametrų pasirinktys rodyti detalią informaciją apie turnyrą, susieti su turnyrų kalendoriumi
Sąrašaipradinė komandų rikiuotė
komandų sudėtys be ratų rezultatų, galutinė rezultatų lentelė po 7 ratų
pradinis žaidėjų sąrašas, Abėcėlinis žaidėjų sąrašas
Komandų burtaiRt.1, Rt.2, Rt.3, Rt.4, Rt.5, Rt.6, Rt.7
Vietų sąrašas poRt.1, Rt.2, Rt.3, Rt.4, Rt.5, Rt.6, Rt.7
Geriausi žaidėjaiLentų sąrašas
statistika, tvarkaraštis
"Excel" ir spausdintisąrašas spausdinimui, eksportuoti į "Excel" (.xlsx), eksportuoti į PDF bylą

galutinė vietų padėtis po 7 ratų

Vt.SNr.KomandaPartijų sk.  +   =   -  PR1  PR2  PR3 
13India76011258,00
24Colombia76011250,00
32Argentina7412942,50
45Spain7412938,50
510Portugal7412934,00
66Brazil7403835,02
79Chile7403835,00
814Singapore6303831,00
91Cuba7313732,00
108Bolivia7304634,50
1112Uruguay7304627,00
1215Mexico6114525,50
1311South Africa6105418,00
1413Jamaica6015319,50
157Venezuela4004212,50

Paaiškinimas:
Papildomas rodiklis 1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Papildomas rodiklis 2: points (game-points)
Papildomas rodiklis 3: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints

Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 09.07.2020 10:40
PixFuture exclusive partner, rekvizitai/naudojimosi sąlygos