Circuito Infantil Xeque&Mate 2020 Online - Etapa 1 - Categoria C

Paskutinis atnaujinimas31.05.2020 21:19:29, Autorius/Paskutinis perkėlimas: andre salama

Turnyro pasirinktysCat. A, Cat. B, Cat. C, Cat. D
Nuorodosoficialus organizatorių tinklalapis, susieti su turnyrų kalendoriumi
Parametrų pasirinktys rodyti detalią informaciją apie turnyrą, be vėliavų
Sąrašaipradinis sąrašas, Abėcėlinis žaidėjų sąrašas, statistika, Abėcėlinis visų grupių sąrašas, tvarkaraštis
galutinė vietų padėtis po 6 ratų, galutinė rezultatų lentelė po 6 ratų, lentelė pagal pradinį sąrašą
Poros pagal lentasRt.1, Rt.2, Rt.3, Rt.4, Rt.5, Rt.6/6 , nesuporuotas
"Excel" ir spausdintisąrašas spausdinimui, eksportuoti į "Excel" (.xlsx), eksportuoti į PDF bylą

pradinis sąrašas

Nr. PavardėFed.Gr.Klubas/Miestas
1
Antonio Castello Iniesta (toniiniesta)BRACatamarã
2
Ariel Roizenblatt Davidovici (ari0042)BRAHebraica
3
Arthur Vicente B Sousa (arthurvbsousa011)BRARecanto Educacional - PG
4
Bruno Leite Correa (brunocorrea2631)BRALiceu Arcanjos - São Manuel
5
Christian Oliveira Luz (eaglechris)BRAMadre Savina - Piaui
6
Daniella Campolino V Silva (DaniCampolino)BRAColegio Militar São Paulo
7
Eduardo Cymrot Cymbalista (eduardo88888)BRAHebraica / Santa Cruz
8
Erick Danielato Tagliaboa (Steel2k)BRASanta Lucia Filipinni
9
Felipe M Campora (unnoss)BRADante
10
Felipe Nakazato Pinotti (fpinotti)BRAColegio São Jose - Bauru
11
Felipe Rotenberg (FELIPEROTENBERG)BRAHebraica
12
Fernanda N de M Santos (Fernanda_Nunes)BRAPlanck - SJC
13
Flora Yoshida Ferreira (florayf)BRAClub Homs
14
Gabrielle L dos Santos (Gabrielle12220)BRAEMEF Helio Augusto de Souza - SJC
15
Gimpei Hattori (gimpei)BRAVisconde de Cairu - Campo Grande
16
Guilherme K Kavakami (GuilhermeKK)BRAEtapa
17
João Pedro M F Davanso (GMDAVANSO)BRAAnglo Luma Carolina - São Manuel
18
Leonardo Cavazine S de Sousa (Pato423)BRADom Bosco - Guarujá
19
Livia Leite Correa (liviacorrea)BRALiceu Arcanjos - São Manuel
20
Luis Felipe T Calejon Stumpf (lipechess2007)BRACXSantos
21
Luis Filipe M Cardoso (LuisFilipe007)BRAColegio Militar Campo Grande
22
Mariana Yumi Y Bassani (MarianaYumi)BRASanta Maria
23
Murilo Ferreira Rubens (muilo)BRASanta Maria
24
Rafael Cabral Claro (batatafrita12)BRAPlanck
25
Rafaela M R G Queiroz (Rafaela27)BRADante
26
Raphael de C Nunes (BobEsponja25)BRASabin
27
Renan Melo Hara (khapvara)BRAOfic. do Estudante - Campinas
28
Sabrina Camargo Viertler (crazydroid)BRAPaulistano
29
Sami Hideo A Maachar (saminaruto)BRAVisconde de Cairu - Campo Grande
30
Vitor Augusto P de Carvalho (VitorAPC)BRAEscola de Xadrez - Osasco
31
Vitor Rotenberg (Vitorrotenberg)BRAHebraica
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 09.07.2020 10:40
PixFuture exclusive partner, rekvizitai/naudojimosi sąlygos