Circuito Infantil Xeque&Mate 2020 Online - Etapa 1 - Categoria B

Paskutinis atnaujinimas31.05.2020 21:19:45, Autorius/Paskutinis perkėlimas: andre salama

Turnyro pasirinktysCat. A, Cat. B, Cat. C, Cat. D
Nuorodosoficialus organizatorių tinklalapis, susieti su turnyrų kalendoriumi
Parametrų pasirinktys rodyti detalią informaciją apie turnyrą, be vėliavų
Sąrašaipradinis sąrašas, Abėcėlinis žaidėjų sąrašas, statistika, Abėcėlinis visų grupių sąrašas, tvarkaraštis
galutinė vietų padėtis po 6 ratų, galutinė rezultatų lentelė po 6 ratų, lentelė pagal pradinį sąrašą
Poros pagal lentasRt.1, Rt.2, Rt.3, Rt.4, Rt.5, Rt.6/6 , nesuporuotas
"Excel" ir spausdintisąrašas spausdinimui, eksportuoti į "Excel" (.xlsx), eksportuoti į PDF bylą

pradinis sąrašas

Nr. PavardėFed.Gr.Klubas/Miestas
1
Arthur Winer (ArthurWiner)BRAHebraica
2
Carolina C A Mazzetto (mazzetto09)BRASanta Cruz
3
Catarina Nakazato Pinotti (catpinotti)BRAColegio São Jose - Bauru
4
Danilo Akira Y Bassani (DaniloBassani)BRASanta Maria
5
Davi M Silvestrini (Davisilvestrini)BRAHebraica
6
Felipe Cruz Macedo (Felipe_Cruz_Macedo)BRAEscola da Colina - Paraná
7
Fernanda R Pinho Pecoraro (misslovegood)BRAPaulistano
8
Giovanna de A Coelho (Giovannacoelho)BRAJean Piaget - Praia Grande
9
Gustavo Mendes Angelo (Gustavo-27)BRAUME Bernal - Santos
10
Ivan Zancaner Zockun (GarciaPallares)BRAPaulistano
11
Juliana Figueira T Silva (J_chess10)BRASanta Chiara
12
Julio Shimada Iraha (00rasmin00)BRASanto Agostinho
13
Luiz Henrique S Gonçalves (Luiz14032011)BRAEMEF Marli Bonfim
14
Luiz Henrique Ybarra (lukeybarra)BRAMasonville Public School
15
Luiza Amaral Pennewaert (Lulipenn)BRASabin
16
Marco Antonio M R G Queiroz (MarcoAntonio2010)BRADante
17
Maria Beatriz R do V Nascimento (bia-nasc)BRACatamarã
18
Mariana Machado Yamamoto (mm-yamamoto)BRAAugusto Laranja
19
Marina Nogueira D'Emidio (mndchess)BRASabin
20
Matheus Souza Passos (MatheusSP09)BRAMaster
21
Mercedes Castello Iniesta (MCI123)BRACatamarã
22
Nicolas L da Silva (Nicolaslemos)BRA
23
Olavo Tadeu C de Oliveira (MalucoBeleza11)BRA
24
Rafael Aoki Fugimoto (Rafaelfugi)BRAPositivo - Jaguariaiva
25
Rafael Toshi H Nita (RafaelNita)BRAMobile
26
Raphael Kenzo Takano ito (kenzoito)BRAMobile
27
Victor Kenzo Kuribara (Vkk00000)BRADante
28
Vitoria Farinha Vilela (pickdois)BRASabin
29
Yuri crisostomo de Oliveira (OliveiraYu)BRASabin
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 09.07.2020 10:40
PixFuture exclusive partner, rekvizitai/naudojimosi sąlygos