IX TORNEIO DE XADREZ RÁPIDO - SERIE A CXRR CLUBE DE XADREZ RICHAR RETI - ON-LINE - LICHESS - Homenagem GILMAR HETMAN

Organizatorius (-iai)CLUBE RICHARD RETI
FederacijaBrazilija ( BRA )
Turnyro direktoriusMarco Aurélio Massilon
Vyriausias teisėjasAF Danny Ramirez Dávalos
Teisėjas (-ai)Érico Mendonça, Carlos Cardi, André Varela, Deivs Trajano, Jayme Miranda, Emerson Luciano, Ygor
Laiko kontrolė15min. k.o.
VietaLichess.org
Reitingo skaičiavimasNacionalinis reitingas
Data2020/05/16
Reitingo-Ø1835
Burtų programinė įrangaSwiss-Manager from Heinz Herzog"Swiss-Manager" varžybų byla

Paskutinis atnaujinimas05.07.2020 00:26:40, Autorius/Paskutinis perkėlimas: caissa eventos

Turnyro pasirinktysSérie A, Série B, Série C, Série D, Série E, Série S
Parametrų pasirinktys be detalios informacijos apie turnyrą, be vėliavų , susieti su turnyrų kalendoriumi
Sąrašaipradinis sąrašas, Abėcėlinis žaidėjų sąrašas, statistika, Abėcėlinis visų grupių sąrašas, tvarkaraštis
galutinė rezultatų lentelė po 7 ratų, lentelė pagal pradinį sąrašą
Poros pagal lentasRt.1, Rt.2, Rt.3, Rt.4, Rt.5, Rt.6, Rt.7/7 , nesuporuotas
Vietų sąrašas poRt.1, Rt.2, Rt.3, Rt.4, Rt.5, Rt.6, Rt.7
"Excel" ir spausdintisąrašas spausdinimui, eksportuoti į "Excel" (.xlsx), eksportuoti į PDF bylą

pradinis sąrašas

Nr. PavardėFIDE IDFed.Reit.Klubas/Miestas
1
THDAMES21 Thiago de Oliveira Dames MonteBRA1906Rio de Janeiro/RJ
2
KILDAREPIASSI Kildare PiassiBRA1893Bauru/SP
3
JAYMEMACEIO Jayme Amorim de Miranda NetoBRA1877Maceió/AL
4
REIWGT Wellington Francisco da SilvaBRA1876Recife/PE
5
CAPABLANCA13 Antonio Luiz Braga AsthBRA1864Nova Friburgo/RJ
6
DENISGOV Denilson da Silva BezerraBRA1857São Luiz/MA
7
EDMUNDOAZEVEDO Edmundo Roberto Ramos AzevedoBRA1853Salvador/BA
8
LUKDIMARCO Emerson Luciano Mendes CostaBRA1848Belém do Pará/PA
9
ERICPIASSIBAURU Eric Augusto PiassiBRA1847Bauru/SP
10
MARCOS-PAIXAO Marcos Antonio Paixão da SilvaBRA1846Campo Grande/MS
11
ROCATO Roberto Carlos SantosBRA1832São Luiz/MA
12
BOBFISCHINHA Roberto Senatore FedrizziBRA1827Campo Grande/MS
13
CHILON Carlos Chilon Gonçalves JuniorBRA1825Patos de Minas/MG
14
CCAPIVARA Carlos Alexandre de LimaBRA1817Recife/PE
15
RICARDOLLOPES Ricardo Henrique Sipião LopesBRA1811Americana/SP
16
GABRIELROBERT7 Gabriel Robert Pereira da SilvBRA1810Indaiatuba/SP
17
URUBUREI Wellington Pereira SimõesBRA1803Feira de Santana/BA
18
CAMPOSJE José Eduardo Campos do NascimeBRA1793Anicuns/GO
19
CARDI Carlos Eduardo CardiBRA1789Sorocaba/SP
20
GUARDIOLAFLURJ Renato Luiz de CarvalhoBRA1724Rio de Janeiro/RJ
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 09.07.2020 10:40
PixFuture exclusive partner, rekvizitai/naudojimosi sąlygos