449° Mall Florida Center

Paskutinis atnaujinimas08.03.2020 15:44:47, Autorius/Paskutinis perkėlimas: federacion nacional de ajedrez de chile

Parametrų pasirinktys rodyti detalią informaciją apie turnyrą, susieti su turnyrų kalendoriumi
Sąrašaipradinis sąrašas, Abėcėlinis žaidėjų sąrašas, statistika, tvarkaraštis
galutinė vietų padėtis po 6 ratų, galutinė rezultatų lentelė po 6 ratų, lentelė pagal pradinį sąrašą
Poros pagal lentasRt.1, Rt.2, Rt.3, Rt.4, Rt.5, Rt.6/6 , nesuporuotas
FotogalerijaRodyti fotogaleriją
"Excel" ir spausdintisąrašas spausdinimui, eksportuoti į "Excel" (.xlsx), eksportuoti į PDF bylą

pradinis sąrašas

Nr.PavardėFIDE IDFed.Reit.Klubas/Miestas
1IMAbarca Gonzalez Nicolas3409422CHI2371Club De Ajedrez Chile
2Palma Neira Eliseo Maximiliano3406776CHI1990Club De Ajedrez Concepción
3Nauto Muñoz Isaias Ignacio3431746CHI1979Club De Ajedrez La Florida
4Abello Farias Javier Fernando3405460CHI1955Club De Ajedrez La Florida
5Morales Gonzalez Rodrigo Andres3406768CHI1835Club De Ajedrez La Florida
6Marrujo Pardo Mauricio Emmanuel3943755CHI1777Club De Ajedrez La Florida
7Morales Briceño Mauricio3405036CHI1704Club De Ajedrez La Florida
8Labra Carreño Martin De La Cruz3400697CHI1684Club De Ajedrez La Florida
9Arancibia Hernandez Mario Arnoldo3427030CHI1675Club De Ajedrez La Florida
10Roman Alvarez Oscar Carlos3400867CHI1667Club De Ajedrez Chile
11Concha Vargas Marcelo3432572CHI1604Club De Ajedrez La Florida
12Campos Zambrano Alexis Andres3433099CHI1600Club De Ajedrez La Florida
13Torres Bravo Alvaro3426858CHI1595Club De Ajedrez La Florida
14Venegas Loezar Joaquin Omar3433501CHI1588Club De Ajedrez La Florida
15Lopez Espinoza Martin3411460CHI1585Club De Ajedrez Recoleta
16Rojas Provoste Hugo3453294CHI1571Academia Zambrano
17Pinilla Ulloa Hernan3415473CHI1548Club De Ajedrez La Florida
18Rodriguez Robotham Carlos3419282CHI1539Club De Ajedrez La Florida
19Scotti Ortega NicolasCHI1461Vitacura
20Sariego Garcia Manuel Alejandro3427455CHI1447Club De Ajedrez La Florida
21Rivas Martinez Cristian Alex3409597CHI1446Club De Ajedrez La Florida
22Guerrero Cataldo Pablo Alejandro3421279CHI1341Club De Ajedrez La Florida
23Torres Vasquez Avelino3440249CHI1337Club De Ajedrez La Florida
24Contreras Abarca Eduardo3456358CHI1289Club De Ajedrez Chess Maipú
25Morales Aguilera Pablo3432602CHI1278Club De Ajedrez Concepción
26Romero Rozas Pablo3432904CHI1264Club De Ajedrez La Florida
27Rebolledo Zuñiga Roberto3448215CHI1256Club De Ajedrez La Florida
28Espinoza De La Rivera Miguel Alejandro3434931CHI1192Club De Ajedrez La Florida
29Caballero Mora Brasil3437299CHI1101Club De Ajedrez Chess Maipú
30Rojas Keim LeonCHI1048Club De Ajedrez La Florida
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 09.07.2020 10:40
PixFuture exclusive partner, rekvizitai/naudojimosi sąlygos