Logged on: Gast
Servertime 10.05.2024 02:34:36
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Pradinis
Turnyrų duomenų bazė
AUT čempionatas
Nuotraukos
DUK
Tiesioginė registracija
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Pastaba: kad būtų apribota kasdienė serverio apkrova dėl paieškos sistemų, tokių kaip Google, Yahoo and Co ir pan. veiklos (kasdien 100.000 puslapių ir daugiau), skenuojant senesnės nei dviejų savaičių (pagal turnyro pabaigos datą) nuorodos rodomos tik spragtelėjus šį užrašą:
rodyti detalią informaciją apie turnyrą
Ràpides de diumenge
Paskutinis atnaujinimas08.03.2020 20:25:55, Autorius/Paskutinis perkėlimas: Club descacs Tres Peons
Ieškoti žaidėjo
Ieškoti
pradinis sąrašas
Nr.
Pavardė
FIDE ID
Fed.
Reit.
Tipas
Klubas/Miestas
1
Canellas Magide Lluis
2217465
ESP
2164
2
Planella Sanchez Jordi
2250373
ESP
2096
S50
Esplugues
3
Ortiz Padro Pol
24594040
ESP
2005
U12
Tres Peons
4
Planella Sanchez Xavier
2298252
ESP
2004
S50
Rubinenca
5
Franch Capdevila Ramon
2216272
ESP
1990
S60
Amistad Premia
6
Asensio Sanchez Daniel
2257963
ESP
1918
Tres Peons
7
Alquezar Calpena Marc
2293471
ESP
1900
Cornellá
8
Enciso Mona Francisco
4466713
COL
1889
Meet Up
9
Planella Zavala Ivan
24522988
ESP
1870
U12
Esplugues
10
Molina Manas Miquel
2204070
ESP
1856
Peona i peo
11
Esteve Garcia Antoni
22249117
ESP
1805
S65
Tres Peons
12
Marquinez Costa Victor
32094361
ESP
1761
S50
Tres Peons
13
Agudo Martin Francisco Javier
32050747
ESP
1760
S14
14
Perez David
CAT
1760
N F
15
Langstrom Sammy
24576999
ESP
1757
Tres Peons
16
Morer Capdevila Arnau
CAT
1717
Meet Up
17
Fernandez Patricio
CAT
1700
Meet Up
18
Mulet Gomez Marti
54742790
ESP
1700
FLIX C.E.
19
Sorochanov Max
RUS
1700
NF
20
Trias Colom Marc
54705355
ESP
1698
Tres Peons
21
Castella Beleta Antoni
54706726
ESP
1696
Tres Peons
22
Sanfeliu Lopez Jaume
22288309
ESP
1670
S50
Tres Peons
23
Acevedo Nicolas
CAT
1660
Meet Up
24
Budhathoki Kishor
CAT
1650
Meet Up
25
Planella Zavala Irene
24598038
ESP
1631
U10
Esplugues
26
Shklyaev Artiom
CAT
1600
Meet Up
27
Esteban Moises
CAT
1550
Mett Up
28
Mozos Miquel
CAT
1550
Meet Up
29
Schenkel Alberto
CAT
1529
S50
Tres Peons C.E.
30
Trozzi Oreste
CAT
1507
S65
Tres Peons C.E.
31
Arias Gabriel
CAT
1500
Meet Up
32
Puntí Sabatés Cristian
CAT
1500
Meet Up
33
Sandoval Mamani Brandon
CAT
1498
Meet Up
34
Boscan Rafael
CAT
1491
Meet Up
35
Zabala Licoa Cristina
CAT
1471
Esplugues
36
Adiaayanova Helen
CAT
1400
NF
37
Aznar Alex
CAT
1400
S14
Meet Up
38
Mateo Gerardo
CAT
1400
Meet Up
39
Ortiz Farré Carles
CAT
1400
Meet Up
40
Padró Domenech Ramon
CAT
1400
S65
Meet Up
41
Guillamon Cortes Eric
54728410
ESP
0
U14
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 06.05.2024 10:32
rekvizitai/naudojimosi sąlygos