Campeonato Nacional de Categorías Impares U11 Open 2020

Paskutinis atnaujinimas12.03.2020 03:32:19, Autorius/Paskutinis perkėlimas: josue amaya

Turnyro pasirinktysU7, U9O, U9F, U13O, U11O, U11F, U13F, U15O, U15F, U17
Parametrų pasirinktys rodyti detalią informaciją apie turnyrą, susieti su turnyrų kalendoriumi
Sąrašaipradinis sąrašas, Abėcėlinis žaidėjų sąrašas, statistika, Abėcėlinis visų grupių sąrašas, tvarkaraštis
galutinė rezultatų lentelė po 8 ratų, lentelė pagal pradinį sąrašą
Poros pagal lentasRt.1, Rt.2, Rt.3, Rt.4, Rt.5, Rt.6, Rt.7, Rt.8/8 , nesuporuotas
Vietų sąrašas poRt.1, Rt.2, Rt.3, Rt.4, Rt.5, Rt.6, Rt.7, Rt.8
"Excel" ir spausdintisąrašas spausdinimui, eksportuoti į "Excel" (.xlsx), eksportuoti į PDF bylą

pradinis sąrašas

Nr.PavardėFIDE IDFed.Reit.Klubas/Miestas
1Salazar Artavia Keylor6516700CRC1733Ccdr Pococi
2Ramos Rodriguez Daniel6511635CRC1678Ccdr Goicoechea
3Leon Bermudez Marcelo6518222CRC1650Ccdr Escazu
4ACMHernandez Perez Javier Francisco63300028CRC1641Ccdr Escazu
5Hidalgo Mendez Emilio6519024CRC1571Ccdr Goicoechea
6Hernandez Cerdas Ignacio6530486CRC1544Ccdr Curridabat
7Jimenez Valverde Benjamin Isaac6519032CRC1510Ccdr Heredia
8Mata Alvarez Gabriel6516637CRC1508Ccdr Goicoechea
9Esquivel Calderon Neddy6522742CRC1505Ccdr Montes De Oca
10Rodriguez Moreno Fabian6512550CRC1499Ccdr Santa Ana
11Valverde Vega Santiago6526110CRC1476Ccdr Montes De Oca
12Calvo Rosas Santiago6523358CRC1474Ccdr Escazu
13Rodriguez Pazmino Tomas6525962CRC1471Ccdr Santa Ana
14Rodriguez Sibaja Jason6520243CRC1456Codea
15Aguilar Avila Daniel6532918CRC1452Ccdr Santa Ana
16Lopez Hangen Miguel Angel6521878CRC1443Ccdr Goicoechea
17Chaves Solis Santiago6527540CRC1439Ccdr Pococi
18Rodriguez Sibaja Kenneth6520251CRC1439Codea
19Villalobos Rodriguez Yohel6526128CRC1436Naranjo
20Soto Sanchez Alejandro6534945CRC1433Ccdr Goicoechea
21Chavez Rodriguez Jose Edwin6534929CRC1409Ccdr Escazu
22Duarte Alfaro Fernando6528465CRC1400Liberia
23Espinoza Ramirez Jared6521320CRC1400Codea
24Guzman Arrieta Ariel6525881CRC1400Ccdr San Ramon
25Juarez Hernandez Jose Julian6530664CRC1400Ccdr Pococi
26Miranda Molina Jose Ignacio6530311CRC1400Ccdr Pococi
27Montenegro Rojas Mario6528651CRC1400Liberia
28Murillo Jimenez Matias6532454CRC1400Ccdr San Ramon
29Perez Castro Santiago6533663CRC1400Ccdr Heredia
30Sanchez Centeno Deivid6523412CRC1400Ccdr Escazu
31Segura Ballestero Gabriel6514197CRC1400Codea
32Tapia Guardia Fabricio6533620CRC1400Liberia
33Trejos Miranda Alejandro6525296CRC1400Ccdr Escazu
34Murillo Alpizar Mauricio6535909CRC0Ccdr Goicoechea
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 09.07.2020 10:40
PixFuture exclusive partner, rekvizitai/naudojimosi sąlygos