GXA Torneio de Inverno 2020

Paskutinis atnaujinimas11.03.2020 15:49:16, Autorius/Paskutinis perkėlimas: portuguese chess federation (licence 58)

Nuorodosoficialus organizatorių tinklalapis, susieti su turnyrų kalendoriumi
Parametrų pasirinktys rodyti detalią informaciją apie turnyrą
Sąrašaipradinis sąrašas, Abėcėlinis žaidėjų sąrašas, statistika, tvarkaraštis
rezultatų lentelė po 4 rato, lentelė pagal pradinį sąrašą
Poros pagal lentasRt.1, Rt.2, Rt.3, Rt.4, Rt.5/7 , nesuporuotas
Vietų sąrašas poRt.1, Rt.2, Rt.3, Rt.4
"Excel" ir spausdintisąrašas spausdinimui, eksportuoti į "Excel" (.xlsx), eksportuoti į PDF bylą

pradinis sąrašas

Nr.PavardėFIDE IDFed.Reit.TipasKlubas/Miestas
1NMMorais Vitor Mestre1900552POR1930S65Clube Edp
2Fernandes Afonso Sampaio Da S1914138POR1916Ns São Miguel
3Simões John William Contreras3901157VEN1906Gx Alekhine
4Bártolo Filipe Diogo Correia1942565POR1903U14Gx Alekhine
5Reis Luis Simões Dos1901940POR1842S50Fc Barreirense
6Vitorino Luis Fernando Rapoul1902822POR1798S50Gx Alekhine
7Santos Pedro Miguel Da Rosa1908324POR1787Gx Alekhine
8Aguiar Carlos Alberto Branco1902571POR1752S50Gx Alekhine
9Dias António Alberto1928040POR1745S50Gx Alekhine
10Seia João Manuel Barradas A1903616POR1687S65Gx Alekhine
11Santos Alexandre Vital1908260POR1675Gx Alekhine
12Dong Fábio1958020POR1646U12Cx Sintra
13Alves Luis Miguel Guerreiro1903110POR1645S50G D Ramiro José
14Azinheira André Torres1931920POR1638Cx Sintra
15Dong Rafael1958038POR1624U12Cx Sintra
16Silva Miguel Amorim Brandão S1912852POR1612Gx Alekhine
17Correia Pedro Mourao Soares1959522POR1570S50Ax Portugal / Atlantidiag
18Fortunato António Eduardo Con1941810POR1559S50Ax Portugal / Atlantidiag
19Santos Ana Maria Casimiro Per1921550POR1559Gx Alekhine
20Nunes Adelino Victor1908111POR1536S65Adrc Mata De Benfica
21Valente Rui Romano Ventura Pa1943529POR1515Gx Alekhine
22Santos Amadeu Solha1903411POR1513S65Filiados Na Fpx
23Lopes José Manuel Cidreiro1904841POR1501S65Gx Alekhine
24Lages Duarte Jorge Silva2161680BRA1492S50Gx Alekhine
25Maria António José Conceição1947370POR1443S50Gx Alekhine
26Pascoal José Sargento1908138POR1436S65Gx Alekhine
27Ribeiro Francisco Artur T1963678POR1423S65Adrc Mata De Benfica
28Carvalho Diogo Bobone1964313POR1418Gx Alekhine
29Fernandes José Francisco V F1903993POR1398S65Gx Alekhine
30Salvador William Lewis Sulliv1963546POR1388Gx Alekhine
31Tacuchian Marcelo De Oliveira1964208BRA1378S50Cx Sintra
32Florissi Aldo28513428ITA1376S50Gx Alekhine
33Vieira Victor Mendes1908103POR1334S65Ccr Coruchéus
34Mouquinho José F Borralho1907956POR1330S65Gx Alekhine
35Silva Pedro M B A Andrade1931458POR1329U20Gx Alekhine
36Martins Domingos António Melã1947389POR1328S65G D Ramiro José
37Gama João Tiago Corregedor F1961160POR1316U16Ccr Coruchéus
38Bártolo Diogo1946757POR1212S65Gx Alekhine
39Guedes Rui Pedro Dos Santos1916084POR1063Ax Portugal / Atlantidiag
40Oliveira Gabriel Coimbra1962663POR0U08Ccr Coruchéus
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 09.07.2020 10:40
PixFuture exclusive partner, rekvizitai/naudojimosi sąlygos