Fase Prèvia Campionat Catalunya d'Edats 2020 (Vallès Occidental) S12

Organizatorius (-iai)Agrupacio Clubs Valles occidental
FederacijaKatalonija ( CAT )
Turnyro direktoriusSilvia Perez
Vyriausias teisėjasJoan Manel Marches Rios (4901)
Teisėjas (-ai)Jaume Grau Garsaball (4242), Josep Martinez Molina (378193)
Laiko kontrolė90' + 30" a finish
VietaValles Occidental
Reitingo skaičiavimasNacionalinis reitingas
Data2020/02/01 iki 2020/03/14
Reitingo-Ø1510
Burtų programinė įrangaSwiss-Manager from Heinz Herzog"Swiss-Manager" varžybų byla

Paskutinis atnaujinimas10.03.2020 21:53:11, Autorius/Paskutinis perkėlimas: federació catalana d'escacs 98

Turnyro pasirinktysS08, S10, S12, S14, S16, S18
Parametrų pasirinktys be detalios informacijos apie turnyrą, susieti su turnyrų kalendoriumi
Sąrašaipradinis sąrašas, Abėcėlinis žaidėjų sąrašas, statistika, Abėcėlinis visų grupių sąrašas, tvarkaraštis
rezultatų lentelė po 5 rato, lentelė pagal pradinį sąrašą
Poros pagal lentasRt.1, Rt.2, Rt.3, Rt.4, Rt.5, Rt.6/6 , nesuporuotas
Vietų sąrašas poRt.1, Rt.2, Rt.3, Rt.4, Rt.5
"Excel" ir spausdintisąrašas spausdinimui, eksportuoti į "Excel" (.xlsx), eksportuoti į PDF bylą

pradinis sąrašas

Nr.PavardėFed.NReit.LytisKlubas/Miestas
1Salinas Tomas DanielCAT2165Colon Sabadell Chessy
2Muntal Corrales ArnauCAT1959Cerdanyola Valles C.E.
3Fernandez Climent AlbertCAT1945Cerdanyola Valles C.E.
4Gil Jimenez RubenCAT1714Cerdanyola Valles C.E.
5Garcia Encinas NilCAT1679Ripollet Club Escacs
6Lozano Casasayas MarcCAT1613Sant Cugat Club Escacs
7Cayellas Bonillo BielCAT1601Badia, Club Escacs I Cultura
8Martinez Ayala PolCAT1544Cerdanyola Valles C.E.
9Pelegrin Serrano OriolCAT1534Colon Sabadell Chessy
10Jorba Bertran SaülCAT1526Castellbisbal, Club Escacs
11Montes Molina IvanCAT1520Barad, Club Escacs
12Trasobares Nasirossadat DamianCAT1512Sant Cugat Club Escacs
13Checa Martínez VíctorCAT1501Terrassa Del Csc, C.E.
14Cervelló Navarro MíriamCAT1490wBadia, Club Escacs I Cultura
15Ley Altimira AranCAT1490Colon Sabadell Chessy
16Cirre Bayo JanCAT1488Barbera C.E.
17Vila Varela AlexCAT1488Terrassa Del Csc, C.E.
18Celorrio Capelleras GabrielCAT1484Cerdanyola Valles C.E.
19Hernandez Pawling AndreuCAT1484Barbera C.E.
20Fisher Albaladejo RubyleeCAT1472wTerrassa Del Csc, C.E.
21Marín Jiménez MartíCAT1456Terrassa Del Csc, C.E.
22Iglesias Martin AitorCAT1442Cerdanyola Valles C.E.
23Vidal Palomo FrancescCAT1440Sant Cugat Club Escacs
24Valenzuela Pastor AlvaroCAT1430Colon Sabadell Chessy
25Hernandez Cuadro AdriaCAT1382Cerdanyola Valles C.E.
26Camps Abadia ArnauCAT1376Sant Cugat Club Escacs
27Segui Blanes AdriaCAT1372Peona I Peo, C.E.
28Fernandez Escabia VictorCAT1365Colon Sabadell Chessy
29Ramirez Cruz LauraCAT1338wBadia, Club Escacs I Cultura
30Guerrero Aranda EloyCAT1321Colon Sabadell Chessy
31Gonzalo Moreno ÀlexCAT1314Colon Sabadell Chessy
32Lozano Marin VictorCAT1304Colon Sabadell Chessy
33Sanz Quesada AleixCAT1296Ripollet Club Escacs
34Naranjo Millan ArnauCAT1295Cerdanyola Valles C.E.
Advertisement
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 05.07.2020 08:40
PixFuture exclusive partner, rekvizitai/naudojimosi sąlygos