4. Internationales Chess Festival Innsbruck C Open Haus der Begegnung Gruppe under 1500

Organizatorius (-iai)Giorgio Events
FederacijaAustrija ( AUT )
Turnyro direktoriusIO Gugler Giorgio (AUT)
Vyriausias teisėjasIA Bertagnolli, Gerhard 815985
Vyr.teisėjo pavaduotojasIA Weber, Michael 12961914
Teisėjas (-ai)FA Bazzazi, Elnaz 12500933; FA Pouchon, Mickael 649449
Laiko kontrolė90min/40moves+30min/end+30sec increment/move starting from move 1
VietaHaus der Begegnung Innsbruck
Reitingo skaičiavimasNacionalinis reitingas, Tarptautinis reitingas
Data2020/08/22 iki 2020/08/30
Reitingo-Ø1149
Burtų programinė įrangaSwiss-Manager from Heinz Herzog"Swiss-Manager" varžybų byla

Paskutinis atnaujinimas11.07.2020 21:26:52, Autorius/Paskutinis perkėlimas: gerhard bertagnolli

Turnyro pasirinktysOpen A (over2000), Open B (under2000), Open C (under1500), Blitz-Trophy, Simultan Casino Innsbruck
Nuorodosoficialus organizatorių tinklalapis, įkelti kvietimą, pakeisti kalendoriaus nuorodą
Parametrų pasirinktys be detalios informacijos apie turnyrą, be vėliavų
Apžvalga pagal komandąAUT, BRA, DEN, ENG, ESP, FRA, GER, HUN, IND, IRL, ISR, ITA, LTU, LUX, NED, ROU, RUS, SUI
Sąrašaipradinis sąrašas, Abėcėlinis žaidėjų sąrašas, statistika, Abėcėlinis visų grupių sąrašas, tvarkaraštis
"Excel" ir spausdintisąrašas spausdinimui, eksportuoti į "Excel" (.xlsx), eksportuoti į PDF bylą

pradinis sąrašas

Nr. PavardėFIDE IDFed.TReit.NReit.LytisTipasGr.Klubas/Miestas
1
Hollnbuchner August1603329AUT14071185S65Absam
2
Pernerstorfer Leo1664832AUT13971309U14Sk Raika Eggenburg
3
Reginato Elisabetta2853308ITA13601396wU14Cornaro Asolo
4
Kreutz Josef1635557AUT13521349S65Olymp. Dorf Innsbruck
5
Richter Michael16201078GER13191104S50TSV/RSK Esslingen
6
Wielander Magdalena1666355AUT11581005wU14Dornbirn
7
Ortiz Bogdanov Pablo4005945LUX11540U14Le Cavalier
8
Ortiz Bogdanov Santiago4005953LUX11530U14Le Cavalier
9
Wallinger Nikolaus1670387AUT11331270U14Sk Neufeld-Steinbrunn
10
Burdot Dora4005619AUT1128907wU14De Sprenger Iechternach
11
Vinatzer Maximilian1670719AUT01450U18Tiroler Schachschule
12
Ungerer Albert Mag.1674439AUT01426S50Rochade Rum
13
Haselsberger Roman1670697AUT01220U14Schachklub Kufstein
14
Myagmartseren Enguun1671235AUT01122U14Völs & Hak Ibk
15
Pal Rhea493783ENG0800wU14Warwickshire
16
Buchinger Aris34603018GER00SF Neuberg
17
Buettner Anton16292081GER00U14SC Pforzheim 1906
18
Burdot Nathan4006704LUX00U14De Sprenger Iechternach
19
Garcia Bertram Samuel1345753SUI00U18Ronda
20
Mader Wolfgang1674277AUT00Absam
21
Omer Hogr1671073AUT00Schachsport Union Innsbruck
22
Pakfeifer Tobias1674218AUT00U14Schachsport Union Innsbruck
23
Pantic Boban1674412AUT00Schachsport Union Innsbruck
24
Pischl Daniel1674358AUT00Schachsport Union Innsbruck
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 09.07.2020 10:40
PixFuture exclusive partner, rekvizitai/naudojimosi sąlygos