4. Internationales Chess Festival Innsbruck A Open Haus der Begegnung Gruppe over 2000

Organizatorius (-iai)Giorgio Events
FederacijaAustrija ( AUT )
Turnyro direktoriusIO Gugler Giorgio (AUT)
Vyriausias teisėjasIA Bertagnolli, Gerhard 815985
Vyr.teisėjo pavaduotojasIA Weber, Michael 12961914
Teisėjas (-ai)FA Bazzazi, Elnaz 12500933
Laiko kontrolė90min/40moves+30min/end+30sec increment/move starting from move 1
VietaHaus der Begegnung Innsbruck
Reitingo skaičiavimasNacionalinis reitingas, Tarptautinis reitingas
Data2020/08/22 iki 2020/08/30
Reitingo-Ø2239
Burtų programinė įrangaSwiss-Manager from Heinz Herzog"Swiss-Manager" varžybų byla

Paskutinis atnaujinimas04.07.2020 19:45:43, Autorius/Paskutinis perkėlimas: gerhard bertagnolli

Turnyro pasirinktysOpen A (over2000), Open B (under2000), Open C (under1500), Blitz-Trophy, Simultan Casino Innsbruck
Nuorodosoficialus organizatorių tinklalapis, įkelti kvietimą, pakeisti kalendoriaus nuorodą
Parametrų pasirinktys be detalios informacijos apie turnyrą, be vėliavų
Apžvalga pagal komandąAUT, BRA, DEN, ENG, ESP, FRA, GER, HUN, IND, ISR, ITA, LTU, LUX, NED, ROU, RUS, SUI
Grupių apžvalgax
Sąrašaipradinis sąrašas, Abėcėlinis žaidėjų sąrašas, statistika, Abėcėlinis visų grupių sąrašas, tvarkaraštis
FotogalerijaRodyti fotogaleriją
"Excel" ir spausdintisąrašas spausdinimui, eksportuoti į "Excel" (.xlsx), eksportuoti į PDF bylą

pradinis sąrašas

Nr. PavardėFIDE IDFed.TReit.NReit.LytisTipasGr.Klubas/Miestas
1
GMRagger Markus1610856AUT26792640xSchachsport Union Innsbruck
2
GMThybo Jesper Sondergaard1438832DEN25902527
3
GMFier Alexandr2107139BRA25600
4
GMDavid Alberto4000013ITA25280S50Obiettivo Risarcimento Padova
5
GMChatalbashev Boris2900440DEN25172544
6
IMKazakouski Valery13507443LTU24730
7
IMKilgus Georg1606212AUT24612460Sv Grieskirchen
8
IMGajek Radoslaw1125893AUT24442478Schachfreunde Graz
9
GMMarcelin Cyril607274FRA24442439Schachsport Union Innsbruck
10
IMKvetny Mark24603929GER24272337Stuttgarter Schachfreunde
11
IMGschnitzer Adrian1270337GER24042378SV 1947 Walldorf
12
IMSrinath Rao S.V.5028876IND23812270Gd Dias Ferreira
13
IMHaimovich Tal2801698ISR23732409 Ramat Hasharon
14
GMNaumkin Igor4101715RUS23650S50
15
IMSoham Das35026763IND23582357U18Schachsport Union Innsbruck
16
FMFecker Noah1334263SUI23462330U18SK St. Gallen
17
GMIvanov Mikhail4114906RUS23452366S50 SF Anderssen Bad Mergentheim
18
FMRichter Nils12990809GER23361988U18TSV Schoenaich
19
FMBallester Llagaria Luis Eduardo2297620ESP23310 Club de Ajedrez Blanco y Negro
20
FMFischer Daniel1328360SUI23310U18SG Zürich
21
IMKummer Helmut1601016AUT22892270S50Sc Donaustadt
22
NMWohlfahrt Herbert1601946AUT22852220Schachsport Union Innsbruck
23
FMKoelle Tobias16207378GER22750U18TSV Schönaich
24
FMMeier Volker4605802GER22722274S50Tarrasch München
25
FMFrank Emanuel1625624AUT22712251Ask Salzburg
26
FMNeuschmied Siegfried1602446AUT22682263S50Schachklub Kufstein
27
FMCsiki Endre775126HUN22662042U18Kisújszállás S.E.
28
FMRuff Maximilian1271670GER22602308SF Sasbach
29
FMLorscheid Gerhard4606000GER22410S50 TSV Schönach
30
Kruckenhauser Arthur1642812AUT22332152U18Schach Ohne Grenzen
31
MKJetzl Joerg1601172AUT22122163S50Ask Salzburg
32
MKRittler Robert1605623AUT21942195S50Bbsv Wien
33
CMBauer Thomas1639293AUT218921691. Sk Ottakring
34
Pfatteicher Lukas12968919GER21792176Karlsruher Schachfreunde
35
WFMCosman Andreea-Marioara1217968ROU21642158w
36
FMGatterer Florian MMag.811688ITA21552221Tiroler Schachschule
37
Kornitzky Tino12970379GER21372039U18FC Bayern München
38
CMDi Fonzo Valerio803499ITA21230Chess Projects ASD
39
Deuer Marius16236432GER21220U14SC Weisse Dame Ulm
40
Kristoferitsch Daniel1642650AUT21152069U18Schachfreunde Graz
41
Balint Peter1660713AUT21051705U14SV Pamhagen
42
FMPilz Dieter1600532AUT21022133S65Absam
43
Costa Leonardo16213955GER20910U14SK München Südost
44
Mueller Jochen16215303GER20840 Spvgg Stetten
45
Krämer Max16211545GER20732009S50Caissa Augsburg
46
Pernerstorfer Max1657607AUT20662018U18Wsv Voestalpine Krems
47
Grosshans Ralf-Michael4645596GER20560S50SC 1868 Bamberg e.V.
48
Lorenz Jannik12934658GER20522023SC Schwarz-Weiß Lichtenrade
49
Kreutzmann Duke1330055SUI20361884U18Hohenems
50
Lerch Johannes1658069AUT20051981U14Völs & Hak Ibk
51
Villani Cristian24635898GER19830Schachklub Durlach
52
Holzbauer Johannes Mag.1608029AUT19341891S50Sk Bad Ischl
53
Pernerstorfer Moritz1657615AUT19301900U18Wsv Voestalpine Krems
54
Kienböck Benjamin1649353AUT19221876U14Hohenems
55
Dorner Günther1606891AUT17871757S65Bregenz
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 05.07.2020 08:40
PixFuture exclusive partner, rekvizitai/naudojimosi sąlygos