Kazanlak Cup Open B 14-16.02.2020

Paskutinis atnaujinimas16.02.2020 12:57:24, Autorius/Paskutinis perkėlimas: 2913348 mitev, miroslav na

Turnyro pasirinktysA group, B group
Nuorodosoficialus organizatorių tinklalapis, susieti su turnyrų kalendoriumi
Parametrų pasirinktys rodyti detalią informaciją apie turnyrą
Sąrašaipradinis sąrašas, Abėcėlinis žaidėjų sąrašas, statistika, Abėcėlinis visų grupių sąrašas, tvarkaraštis
galutinė rezultatų lentelė po 6 ratų, lentelė pagal pradinį sąrašą
Poros pagal lentasRt.1, Rt.2, Rt.3, Rt.4, Rt.5, Rt.6/6 , nesuporuotas
Vietų sąrašas poRt.1, Rt.2, Rt.3, Rt.4, Rt.5, Rt.6
"Excel" ir spausdintisąrašas spausdinimui, eksportuoti į "Excel" (.xlsx), eksportuoti į PDF bylą

pradinis sąrašas

Nr.PavardėFIDE IDFed.TReit.NReit.LytisTipasGr.Klubas/Miestas
1Ivanov Andrey2934310MKD14721285U10B10ШК "Чесбомб" - Пловдив
2Atanasov Aleksandar2937000BUL12481083U10B10ШК "Славия" - София
3Gavazov Veselin2932555BUL10590U10B10ШК "Алехин" - Казанлък
4Gavazov Al Aleksandar2941708BUL10170U08B08ШК "Алехин" - Казанлък
5Grigorov Petar2930684BUL01060U10B10ШК "Ивис плюс" - София
6Zhelev Stefan2938820BUL01056U10B10ШК "Рицар" - София
7Akif AlesaBUL00wU08G08ШК "Казанлък 21" - Казанлък
8Aleksandrov BoyanBUL00U08B08ШК "Пристис" - Русе
9Antonov Vasil2939843BUL00U08B08ШК "Елит" - София
10Atanasova Tsvetina2940965BUL00wU10G10ШК "Асеновец" - Асеновград
11Chernov Valentin2942917BUL00U10B10ШК "Сините камъни" - Сливен
12Dimitrov IvayloBUL00U10B10ШК "Казанлък 21" - Казанлък
13Georgieva Neli2938677BUL00wU10G10ШК "Ивайловград" - Ивайловград
14Hristov Radi2940329BUL00U10B10ШК "Люлинчес" - София
15Hristov TeodorBUL00U10B10ШК "Казанлък 21" - Казанлък
16Ivanov Tsvetan2938847BUL00U10B10СКШ "Плевен XXI" - Плевен
17Kanev Kristiyan2937603BUL00U10B10ШК "Орловец 1997" - Габрово
18Kirilova HristiyanaBUL00wU08G08ШК "Казанлък 21" - Казанлък
19Krastev Kristiyan2944057BUL00U10B10ШК "Алехин" - Казанлък
20Lambova SofiaBUL00wU08G08ШК "Ивайловград" - Ивайловград
21Malchev NikoBUL00U08B08ШК "Казанлък 21" - Казанлък
22Mihaylov BozhidarBUL00U08B08ШК "Пловдив" - Пловдив
23Ochkova MariaBUL00wU10G10ШК "Сините камъни" - Сливен
24Pehlivanova AleksandraBUL00wU08G08ШК "Пловдив" - Пловдив
25Rachev NikolayBUL00U10B10ШК "Казанлък 21" - Казанлък
26Rusev Daniel2938545BUL00U08B08ШК "Алехин" - Казанлък
27Shipkova KalinaBUL00wU10G10ШК "Казанлък 21" - Казанлък
28Shterev GeorgiBUL00U10B10ШК "Казанлък 21" - Казанлък
29Simeonov BozhidarBUL00U10B10ШК "Казанлък 21" - Казанлък
30Stefanov Georgi S.BUL00U08B08ШК "Казанлък 21" - Казанлък
31Stoyanova Gabriela2942950BUL00wU10G10ШК "Марица - изток" - Раднево
32Todorov Rustislav2942976BUL00U10B10ШК "Казанлък 21" - Казанлък
33Tsoneva MartinaBUL00wU08G08ШК "Казанлък 21" - Казанлък
34Urumova Aleksandra2942984BUL00wU10G10ШК "Сините камъни" - Сливен
35Velchev YoanBUL00U08B08ШК "Казанлък 21" - Казанлък
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 09.07.2020 10:40
PixFuture exclusive partner, rekvizitai/naudojimosi sąlygos