Детски шахматен турнир "Открито първенство на ЦСКА" - СОФИЯ - А група

Paskutinis atnaujinimas09.02.2020 20:38:00, Autorius/Paskutinis perkėlimas: 2913348 mitev, miroslav na

Turnyro pasirinktysA group, B group
Nuorodosoficialus organizatorių tinklalapis, susieti su turnyrų kalendoriumi
Parametrų pasirinktys rodyti detalią informaciją apie turnyrą, be vėliavų
Sąrašaipradinis sąrašas, Abėcėlinis žaidėjų sąrašas, statistika, Abėcėlinis visų grupių sąrašas, tvarkaraštis
galutinė rezultatų lentelė po 7 ratų, lentelė pagal pradinį sąrašą
Poros pagal lentasRt.1, Rt.2, Rt.3, Rt.4, Rt.5, Rt.6, Rt.7/7 , nesuporuotas
Vietų sąrašas poRt.1, Rt.2, Rt.3, Rt.4, Rt.5, Rt.6, Rt.7
"Excel" ir spausdintisąrašas spausdinimui, eksportuoti į "Excel" (.xlsx), eksportuoti į PDF bylą

pradinis sąrašas

Nr. PavardėFIDE IDFed.Reit.TipasGr.Klubas/Miestas
1
AIMGeorgiev Konstantin2924870BUL1937U14B14ШК "Ивис+" - София
2
Pavlov Vladimir2919877BUL1688U16B16ШК "Ан пасан" - София
3
Kolev Lachezar2919788BUL1638U16B16ШК "Асеневци" - Велико Търново
4
Dimov Nikola2924242BUL1544U16B16ШК "Славия" - София
5
Kononenko Vladimir2932741BUL1507U12B12ШК "Славия" - София
6
Stoyanov Encho2925125BUL1450U16B14ШК "ЦСКА" - София
7
Ardenski Dimitar2934884BUL1352U14B14ШК "Пловдив" - Пловдив
8
Stefanov Georgi2925117BUL1348U16B16ШК "ЦСКА" - София
9
AFMMladenov Hristo2930498BUL1297U14B14ШК "Славия" - София
10
Yurukova Ginka2932520BUL1242U16G16ШК "Оборище" - Панагюрище
11
Trendafilov Plamen2924960BUL1239U14B14ШК "ЦСКА" - София
12
Nenova Andzhelika2939355BUL1229U10G10ШК "ЦСКА" - София
13
Todorova Dobrinka2935457BUL1205U14G14ШК "ЦСКА" - София
14
Mitov Bozhidar2935422BUL1171U14B14ШК "ЦСКА" - София
15
Baklova Mila2933314BUL1170U12G12София
16
Vorobyova Sofia34206680RUS1166U12G12Русия
17
Kanchev Martin2933012BUL1143U12B12ШК "Асеневци" - Велико Търново
18
Yanakov Hristian2940760BUL1140U12B12ШК "ЦСКА" - София
19
Stoyanchov Yasen2939380BUL1129U12B12ШК "ЦСКА" - София
20
Sotirov Adrian2941287BUL1115U14B14ШК "Ан Пасан" - София
21
Uzunov Emil2936992BUL1100U10B10ШК "Ан пасан" - София
22
Skachkov Yulian2930838BUL1084U12B12ШК "ЦСКА" - София
23
Chakov Stefan2940701BUL1062U12B12ШК "Ан Пасан" - София
24
Borisov VasilBUL0U14B14ШК "ЦСКА" - София
25
Chardakov Vasil2932288BUL0U16B16Попинци
26
Dimitrov Dimitar2943387BUL0U12B12ШК "Богомил Андонов" - Кюстендил
27
Ganchev MariyanBUL0U14B14ШК "Бадев" - София
28
Gergeminov MariyanBUL0U14B14Попинци
29
Ivanov VasilBUL0U14B14ШК "ЦСКА" - София
30
Petrov GeorgiBUL0U14B14ШК "ЦСКА" - София
31
Karparov PetkoBUL0U14B14ШК "Оборище" - Панагюрище
32
Manchorov Teodor2932377BUL0U16B16Попинци
33
Marinski IliaBUL0U14B14Попинци
34
Mihaylov Martin2943441BUL0U12B12ШК "ЦСКА" - София
35
Mitov GeorgiBUL0U10B10ШК "ЦСКА" - София
36
Nikolov YasenBUL0U14B14ШК "ЦСКА" - София
37
Rabadzhiyska Yoanna2938073BUL0U14G14Попинци
38
Rashev NikolasBUL0U14B14ШК "ЦСКА" - София
39
Tasev Nikolay2943476BUL0U10B10ШК "ЦСКА" - София
40
Trendafilov Simeon2944120BUL0U14B14ШК "ЦСКА" - София
41
Tsvetkov AleksandarBUL0U14B14София
42
Yurukov Dimitar2932490BUL0U16B16Попинци
43
Yurukov Georgi2932504BUL0U14B14Попинци
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 09.07.2020 10:40
PixFuture exclusive partner, rekvizitai/naudojimosi sąlygos