Pastaba: kad būtų apribota kasdienė serverio apkrova dėl paieškos sistemų, tokių kaip Google, Yahoo and Co ir pan. veiklos (kasdien 100.000 puslapių ir daugiau), skenuojant senesnės nei dviejų savaičių (pagal turnyro pabaigos datą) nuorodos rodomos tik spragtelėjus šį užrašą:


rodyti detalią informaciją apie turnyrą
 

European Youth Rapid Team Chess Championship 2019 - U 18

Paskutinis atnaujinimas02.12.2019 21:32:03, Autorius/Paskutinis perkėlimas: irma und werner stubenvoll

galutinė vietų padėtis po 7 ratų

Vt.SNr.KomandaPartijų sk.  +   =   -  PR1  PR2  PR3 
14Russia770014134,518,5
22Belarus742110120,517,5
31Lithuania742110113,018,0
43Austria74129107,015,5
58Hungry Hungarians73228105,517,0
66Maxoun & Co7403894,517,0
75Slovenia 173137101,016,0
89Poland73137100,016,5
97Kvant7313774,015,5
1012Kaksikodad7304674,513,5
1111Estonia6303652,014,5
1214Hungary 26213534,012,0
1313Slovenia 26204446,511,0
1410UA Team6204437,511,5
1516Malehuvilised6204417,57,0
1615Daugava Chess6114333,510,0
1717Mk Areng6006028,07,0

Paaiškinimas:
Papildomas rodiklis 1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Papildomas rodiklis 2: Olympiad-Sonneborn-Berger-Tie-Break without lowest result (Khanty-Mansiysk)
Papildomas rodiklis 3: points (game-points)

Advertisement