2020 "Aquapark Open " (U10).Druskininkai

Organizatorius (-iai)CAC "Juoda balta"
FederacijaLietuva ( LTU )
Turnyro direktoriusIO Sidabras Jonas
Vyriausias teisėjasIA Paliulionis Raimondas
Teisėjas (-ai)NA Bitinas Zigmas
Laiko kontrolė20 min + 10 sec/move
VietaDruskininkai
Reitingo skaičiavimasTarptautinis reitingas
Data2020/01/04 iki 2020/01/05
Reitingo-Ø1052
Burtų programinė įrangaSwiss-Manager from Heinz Herzog"Swiss-Manager" varžybų byla

Paskutinis atnaujinimas05.01.2020 12:26:06, Autorius: jonas sidabras,Paskutinis perkėlimas: ia paliulionis raimondas (ltu)

Turnyro pasirinktysRapid open, Blitz, Aqua08, Aqua10, Aqua12, Aqua14
Nuorodosoficialus organizatorių tinklalapis, susieti su turnyrų kalendoriumi
Parametrų pasirinktys be detalios informacijos apie turnyrą, be vėliavų
Apžvalga pagal komandąBLR, EST, LAT, LTU, POL, RUS
Sąrašaipradinis sąrašas, Abėcėlinis žaidėjų sąrašas, statistika, Abėcėlinis visų grupių sąrašas, tvarkaraštis
galutinė rezultatų lentelė po 9 ratų, lentelė pagal pradinį sąrašą
Poros pagal lentasRt.1, Rt.2, Rt.3, Rt.4, Rt.5, Rt.6, Rt.7, Rt.8, Rt.9/9 , nesuporuotas
Vietų sąrašas poRt.1, Rt.2, Rt.3, Rt.4, Rt.5, Rt.6, Rt.7, Rt.8, Rt.9
"Excel" ir spausdintisąrašas spausdinimui, eksportuoti į "Excel" (.xls), eksportuoti į "Excel" (.xlsx), eksportuoti į PDF bylą

pradinis sąrašas

Nr. PavardėFed.Reit.LytisKlubas/Miestas
1
Norkeliunas SarunasLTU1250Marijampole
2
Voronko MaksimBLR1240Minsk
3
Remeika VytenisLTU1230Vilnius
4
Pasukonis EimantasLTU1214Kaunas
5
Kudraszow FilipPOL1208Bialystok
6
Valaika MatasLTU1186Gargzdai
7
Jasiulionis LukasLTU1180Vilnius
8
Cumacenko JorisLTU1151Kaunas
9
Dijokas JokubasLTU1145Kaunas
10
Cumacenko SauleLTU1127wKaunas
11
Grybkauskas PijusLTU1123Vilnius
12
Ovcinikova AugusteLTU1121wVilkaviskis
13
ACMKapickis KarolisLTU1113Plunge
14
Gaidis EdvardsLAT1101Riga
15
Maurutyte LauraLTU1090wVilkaviskis
16
Rudzinskaite UlaLTU1076wVilnius
17
Pidluznij MatvejLTU1027Klaipeda
18
Budzinskas DaliusLTU1017Vilnius
19
Svencionyte AugusteLTU1005wBirzai
20
Sanda KarolisLTU1004Marijampole
21
Amialiashka AdamBLR0Grodno
22
Auzbikavicius DomasLTU0Klaipeda
23
Balceviciute NojaLTU0wKaunas
24
Banaite LiepaLTU0wKaunas
25
Bytautas RokasLTU0Kaunas
26
Budiak ArinaLTU0wKlaipeda
27
Burdin OlegLTU0Klaipeda
28
Ceplikas EmilisLTU0Alytus
29
Dagyte EladaLTU0wBirzai
30
Dmitrijeva Laura-ValeriaEST0wLyganuse Vald
31
Ivus PavelBLR0Minsk
32
Jeltsova JelizavetaEST0wLyganuse Vald
33
Juknevicius VytautasLTU0Kaunas
34
Kakhanskaya KseniyaBLR0wGrodno
35
Kalnius KiprasLTU0Kaunas
36
Kriksciunas IgnasLTU0Vilnius
37
Kuslikis DominykasLTU0Gargzdai
38
Nikartas JustinasLTU0Vilnius
39
Pacenka JokubasLTU0Vilnius
40
Paznekaite Laura SofijaLTU0wVilnius
41
Posaskov MaksimLTU0Vilnius
42
Pukstyte JoruneLTU0wKaunas
43
Raskinis EimantasLTU0Kaunas
44
Snarska AleksandraPOL0wSuwalki
45
Sotsky KonstantinBLR0Minsk
46
Staskute IzabeleLTU0wPanevezys
47
Szczotka BrunoPOL0Bialystok
48
Vaitkevicius SimonasLTU0Vilnius
49
Vasko YaraslauBLR0Grodno
50
Venckunas AndriusLTU0Kaunas