Logged on: Gast
Servertime 06.05.2024 03:36:20
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Pradinis
Turnyrų duomenų bazė
AUT čempionatas
Nuotraukos
DUK
Tiesioginė registracija
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Pastaba: kad būtų apribota kasdienė serverio apkrova dėl paieškos sistemų, tokių kaip Google, Yahoo and Co ir pan. veiklos (kasdien 100.000 puslapių ir daugiau), skenuojant senesnės nei dviejų savaičių (pagal turnyro pabaigos datą) nuorodos rodomos tik spragtelėjus šį užrašą:
rodyti detalią informaciją apie turnyrą
HİRŞDK: III dərəcə 16 yaşadək (2003-cü il təvəllüdlü) "Milli Dirçəliş Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun açıq birinciliyi. 16 - 20 noyabr 2019-cu il
Paskutinis atnaujinimas21.11.2019 07:17:22, Autorius/Paskutinis perkėlimas: Ilgar Bajarani
Ieškoti žaidėjo
Ieškoti
pradinis sąrašas
Nr.
Pavardė
FIDE ID
Fed.
Reit.
Klubas/Miestas
1
Abbasov İbrahim
AZE
0
HİRŞDK
2
Abbaszadə Rufiz
AZE
0
HİRŞDK
3
Axundzadə Hüseyn
AZE
0
2 №-li UGİM
4
Babayev Bəylər
AZE
0
HİRŞDK
5
Baxşı Məryəm
AZE
0
HİRŞDK
6
Bünyadzadə Cavid
AZE
0
HİRŞDK (Əhmədli filialı)
7
Cabbarlı Əsgər (B)
AZE
0
HİRŞDK
8
Ədilova Nüşabə
AZE
0
HİRŞDK (Əhmədli filialı)
9
Ələkbərov Həsən
AZE
0
HİRŞDK
10
Ələkbərov Həsən
AZE
0
HİRŞDK
11
Əlikişibəyov Murad
AZE
0
HİRŞDK
12
Əlizadə Nuray
AZE
0
HİRŞDK
13
Əmiraslanova Şəlalə
AZE
0
HİRŞDK
14
Eyyublu Toğrul
AZE
0
HİRŞDK (Əhmədli filialı)
15
Hacızadə Fidan (B)
AZE
0
HİRŞDK
16
Həsənli Yusif (B)
AZE
0
HİRŞDK
17
İsmayılov Hüseyn (B)
AZE
0
HİRŞDK
18
İsmayılova Ayşəm (B)
AZE
0
HİRŞDK
19
İsmayılzadə Rəşid (B)
AZE
0
HİRŞDK
20
Kazımov Murad (B)
AZE
0
HİRŞDK
21
Kərimli Rauf
AZE
0
HİRŞDK
22
Mehdiyev Səid
AZE
0
HİRŞDK (Əhmədli filialı)
23
Məmmədli Ayxan (B)
AZE
0
HİRŞDK
24
Məmmədov Əsəd (B)
AZE
0
HİRŞDK (Əhmədli filialı)
25
Mirzəzadə Murad
AZE
0
HİRŞDK
26
Mirzəzadə Nurəddin
AZE
0
HİRŞDK
27
Nəcəfov Adil
AZE
0
HİRŞDK
28
Nəsibli Tahir
AZE
0
"Dünya" ŞK
29
Nəsirli Fəqan
AZE
0
HİRŞDK (Əhmədli filialı)
30
Quliyev Abbas (B)
AZE
0
HİRŞDK (Əhmədli filialı)
31
Qurbanov Tunar
AZE
0
HİRŞDK (Əhmədli filialı)
32
Qurbanov Zöhrab
AZE
0
HİRŞDK
33
Rüstəmzadə Şamil
AZE
0
HİRŞDK
34
Rzaquliyev Yaqub
AZE
0
HİRŞDK
35
Sadıqzadə Murad
AZE
0
HİRŞDK
36
Şəkərəlizadə Əli
AZE
0
Müşfiqabad ME
37
Şükürlü Məcid
AZE
0
Suraxanı GE
38
Tağızadə Kamran
AZE
0
39
Xəlilov İsa
AZE
0
HİRŞDK
40
Yusuf-zadə Maksud
AZE
0
HİRŞDK (Əhmədli filialı)
41
Zeynalzadə Paşa
AZE
0
"Fono" TM
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
rekvizitai/naudojimosi sąlygos