Pastaba: kad būtų apribota kasdienė serverio apkrova dėl paieškos sistemų, tokių kaip Google, Yahoo and Co ir pan. veiklos (kasdien 100.000 puslapių ir daugiau), skenuojant senesnės nei dviejų savaičių (pagal turnyro pabaigos datą) nuorodos rodomos tik spragtelėjus šį užrašą:


rodyti detalią informaciją apie turnyrą
 

Vilkmerge 2019 (B)

Paskutinis atnaujinimas17.11.2019 20:46:15, Autorius/Paskutinis perkėlimas: vaidas radzickas

Vieta po 1 rato

Vt.SNr.PavardėFed.Reit.Tšk. PR1  PR2  PR3 
13DOBROVOLSKIS VincentasLTU14121,00,00,01
4REMEIKA UgniusLTU13541,00,00,01
5BOSIKIS TitasLTU13321,00,00,01
7SUKYTE KotrynaLTU12821,00,00,01
8KOZEVNIKOVAS SkajusLTU12641,00,00,01
9ONEGA PauliusLTU12601,00,00,01
10JONAITIS HerkusLTU12431,00,00,01
11KAZLAS JokubasLTU12361,00,00,01
12ZUBAVICIUS KajusLTU12321,00,00,01
16JASAS EimantasLTU10821,00,00,01
1121SOKOLOVA VladislavaLTU01,00,00,00
121GRIKSAITE EgleLTU14530,00,01,00
2PERAZZO KamilaLTU14270,00,01,00
6MICKUNAITE AgneLTU12970,00,01,00
13LIUTVINAS AntonLTU12300,00,01,00
14LINKEVICIUS ViliusLTU12200,00,01,00
15SNIUIKAITE UgneLTU11690,00,01,00
17PALTANAVICIUS JuliusLTU10700,00,01,00
18KOROSTIN KonstantinasLTU10630,00,01,00
19CUPROVS GeorgijsLAT00,00,01,00
20MENDELIS MantasLTU00,00,01,00

Paaiškinimas:
Papildomas rodiklis 1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Papildomas rodiklis 2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Papildomas rodiklis 3: The greater number of victories (variable)