Logged on: Gast
Servertime 11.05.2024 13:49:52
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Pradinis
Turnyrų duomenų bazė
AUT čempionatas
Nuotraukos
DUK
Tiesioginė registracija
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Pastaba: kad būtų apribota kasdienė serverio apkrova dėl paieškos sistemų, tokių kaip Google, Yahoo and Co ir pan. veiklos (kasdien 100.000 puslapių ir daugiau), skenuojant senesnės nei dviejų savaičių (pagal turnyro pabaigos datą) nuorodos rodomos tik spragtelėjus šį užrašą:
rodyti detalią informaciją apie turnyrą
18e open international de Menton - Tournoi A
Paskutinis atnaujinimas25.10.2019 15:43:41, Autorius/Paskutinis perkėlimas: Claire Pernoud
Ieškoti žaidėjo
Ieškoti
pradinis sąrašas
Nr.
Pavardė
FIDE ID
Fed.
TReit.
NReit.
Lytis
Tipas
1
GM
Brunello Sabino
813613
ITA
2548
0
2
GM
Maze Sebastien
613762
FRA
2547
0
3
GM
Degraeve Jean-Marc
600270
FRA
2537
0
4
GM
Godena Michele
800090
ITA
2460
0
S50
5
GM
Chabanon Jean-Luc
600075
FRA
2447
0
6
FM
Lamard Guillaume
600261
FRA
2437
0
7
GM
Prie Eric
600172
FRA
2433
0
S50
8
IM
Pile Richard
624110
FRA
2432
0
9
GM
Efimov Igor
806404
MNC
2421
0
S50
10
IM
Joie Sebastien
650420
FRA
2412
0
11
IM
Di Nicolantonio Lucas
680460
FRA
2401
0
12
FM
Pantzar Milton
1721003
SWE
2376
0
U18
13
IM
Debray Christopher
630810
FRA
2363
0
14
IM
Johansson Jan
1700103
SWE
2344
0
S50
15
Ashwath R.
5021049
IND
2340
0
16
FM
Tryggestad Andreas Garberg
1513338
NOR
2339
0
U18
17
FM
Bressac Stephane
655945
FRA
2335
0
18
IM
Karr Jean-Philippe
612227
FRA
2317
0
19
FM
Degraeve Remy
26024560
FRA
2297
0
U16
20
Real Thibault
205559
BEL
2293
0
21
FM
Rausch Stephan
4613279
GER
2283
0
S50
22
IM
Alexieva Silvia
2902265
FRA
2275
0
w
23
FM
Ingebretsen Jens E
1522965
NOR
2266
0
U16
24
Midoux Sebastien
611140
FRA
2261
0
25
FM
Stoppa Omar
810339
ITA
2256
0
26
Razafindratsima Timothe
36069884
FRA
2252
0
U14
27
FM
Storme Isak
1728113
SWE
2244
0
U18
28
IM
Giffard Nicolas
600571
FRA
2233
0
S65
29
FM
Medici Simone
1325329
SUI
2232
0
30
Sjoberg Isak
1521640
NOR
2231
0
U16
31
FM
Nordquelle Daniel
1519042
NOR
2226
0
U18
32
FM
Formento Paolo
861162
ITA
2225
0
33
Lever Erwan
20640099
FRA
2225
0
34
FM
Vitenberg Noam Aviv
1532138
NOR
2223
0
U16
35
Miellet-Bensan Yves
609935
FRA
2219
0
36
Najart David
623954
FRA
2217
0
37
Lindbol Aleksander
1520644
NOR
2216
0
U18
38
FM
O`gorman Tom
2508249
IRL
2215
0
U18
39
Jazdanovs Aleksandrs
11604492
LAT
2209
0
U16
40
FM
Rabineau Clement
628891
FRA
2201
0
41
Melaa Sondre
1530470
NOR
2195
0
U16
42
Forgues Fabien
634662
FRA
2192
0
43
Bruaset Eivind
1515276
NOR
2181
0
U18
44
WGM
Djingarova Emilia
2903229
BUL
2180
0
w
45
FM
Lasinskas Povilas
12800503
LTU
2177
0
46
Decuigniere Tom
26093820
FRA
2173
0
U16
47
FM
Ermeni Avni
912840
KOS
2167
0
S50
48
Sahil Tickoo
5019710
IND
2167
0
49
Guignier Nicolas
641464
FRA
2166
0
50
FM
Verdier Patrice
606340
FRA
2158
0
S50
51
Cacinschi Alexandru
829420
ITA
2150
0
52
FM
Nielsen Andre
1518240
NOR
2149
0
U18
53
CM
Prraneeth Vuppala
46622373
IND
2149
0
U12
54
Gesing Oliver
4663047
GER
2147
0
S50
55
Ramaraju N
5012090
IND
2139
0
56
CM
Makkar Rajat
36016810
FRA
2135
0
U12
57
FM
Schmid Wolfgang
4608046
GER
2134
0
S65
58
Schreiner Richard
4605560
GER
2133
0
S50
59
FM
Schunk Thomas
4618750
GER
2124
0
S50
60
Maloberti David
620149
FRA
2122
0
61
Huse Sigurd Kjelsbol
1520717
NOR
2119
0
U18
62
WFM
Thomas Anysia
670472
FRA
2112
0
w
63
Paleologu Vladimir
1305573
SUI
2112
0
64
FM
Frick Christoph
4607090
GER
2108
0
S65
65
Maleki Nicolas
622133
FRA
2094
0
66
Llapasset Jean-Louis
608327
FRA
2087
0
S50
67
Yoon Jacob D
446076
ENG
2086
0
U14
68
FM
Van Hoolandt Patrick
200999
MNC
2081
0
S50
69
Bergougnoux Axel
26028549
FRA
2072
0
U18
70
Stanescu Christian
4643224
GER
2068
0
71
CM
Kuhn Clement
36099775
FRA
2066
0
U12
72
WFM
Sahithi Varshini M
45095248
IND
2056
0
w
U12
73
Derieux Christian
604615
FRA
2055
0
S50
74
WIM
Parnali S Dharia
5043131
IND
2052
0
w
75
Cavailles Evan
36048445
FRA
2047
0
U14
76
Dell`ambrogio Edy
1328042
SUI
2039
0
S50
77
Russell Hanon W
2007720
USA
0
2028
S65
78
Wauters Alain
601373
FRA
2025
0
S50
79
Redzisz Michal
21816107
POL
2023
0
U16
80
Luco Alain
604232
FRA
2017
0
S50
81
Bluebaum Johanna
24647373
GER
2015
0
w
82
Torrione William
822906
ITA
2013
0
83
Roussiere Christophe
628395
FRA
2001
0
S50
84
Ter Sarkissoff Jean-Jacques
609617
FRA
1995
0
S50
85
Kvendseth Thyra
1520628
NOR
1989
0
w
U16
86
Tripi Nicolo`
892041
ITA
1983
0
87
Faellman Micael
1710826
SWE
1979
0
88
Schmuki Roman
1317121
SUI
1977
0
S65
89
Tedeschi Paolo
810983
ITA
1968
0
S50
90
Lawrence Albert J
2047314
USA
1960
0
S65
91
Lemiere Frederic
614254
FRA
1955
0
S50
92
Sidali Elias Hulleberg
1530518
NOR
1946
0
U16
93
Tomasi Elise
26088843
FRA
1945
0
w
U16
94
Dahl Max
1526626
NOR
1944
0
U14
95
Korning Peter
1723332
SWE
1941
0
S65
96
Chabaud Mathis
26064774
FRA
1929
0
U18
97
CM
Kostov Deyan Samuil
30909015
BUL
1925
0
U14
98
Kozlowski Thierry
611000
FRA
1923
0
99
See Tristian
436429
ENG
1921
0
U14
100
Dijon Frederic
611638
FRA
1920
0
S65
101
Lo Iacono Sebastien
36016799
FRA
1914
0
U16
102
Cooper Malcolm H
469580
ENG
1910
0
S50
103
Ferrigno Jean-Pierre
606138
FRA
1908
0
S50
104
Hafstad Leif
438030
ENG
1907
0
U18
105
Grigore Sebastien
36041491
FRA
1904
0
U14
106
Decker Thomas
36019380
FRA
1899
0
U14
107
Salmons Calum
437280
ENG
1899
0
U16
108
Cuttoli Alexandre
36007293
MNC
1896
0
U14
109
Salvaing Jean-Louis
606480
FRA
1893
0
S50
110
Boudey Simon
36001325
FRA
1887
0
111
Aubert Estee
26053438
FRA
1883
0
w
U16
112
Sotgia Cosimo
837741
ITA
1876
0
S50
113
Skaslien Ingrid
1520660
NOR
1875
0
w
U16
114
Allentin Eric
609021
FRA
1871
0
S50
115
Woltery Nicolai
436887
ENG
1864
0
U16
116
Caretti Rolando
1317873
SUI
1854
0
S65
117
Sahinoz Giulio O
449610
ENG
1848
0
U14
118
Geronimi Jean-Thomas
36098515
FRA
1840
0
U10
119
Revel Adrien
624179
FRA
1835
0
120
Ahlstrom Per
1713868
SWE
1832
0
S65
121
Kostov Kiril
2933926
BUL
1832
0
U12
122
Morelle Laurent
26027038
FRA
1828
0
S50
123
Maruejols Claude
611760
FRA
1819
0
S65
124
Pelopidas Florian
36085910
FRA
1815
0
U14
125
Nguyen Thao Nhi
36000310
FRA
1804
0
w
U14
126
Tombolis Christopher
433691
ENG
1801
0
U14
127
Capitanio Patrice
20646526
FRA
1798
0
S50
128
Hestvik Elias
1534904
NOR
1797
0
U18
129
Teychene Jean-Louis
619930
FRA
1797
0
S65
130
Cornileau Juliette
36083372
FRA
1793
0
w
U14
131
Klein Gernot Dr.
4695496
GER
1793
0
S65
132
Bui Christopher
45107998
FRA
1792
0
U12
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 06.05.2024 10:32
rekvizitai/naudojimosi sąlygos