Logged on: Gast
Servertime 11.05.2024 10:32:51
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Pradinis
Turnyrų duomenų bazė
AUT čempionatas
Nuotraukos
DUK
Tiesioginė registracija
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Pastaba: kad būtų apribota kasdienė serverio apkrova dėl paieškos sistemų, tokių kaip Google, Yahoo and Co ir pan. veiklos (kasdien 100.000 puslapių ir daugiau), skenuojant senesnės nei dviejų savaičių (pagal turnyro pabaigos datą) nuorodos rodomos tik spragtelėjus šį užrašą:
rodyti detalią informaciją apie turnyrą
Landesfinale Schülerliga Schach Nachwuchsbewerb
Paskutinis atnaujinimas25.03.2019 16:49:52, Autorius/Paskutinis perkėlimas: Vbg. Schachverband
Ieškoti žaidėjo
Ieškoti
pradinis sąrašas
Nr.
Pavardė
FIDE ID
Fed.
Reit.
Klubas/Miestas
1
Acar Gamze
AUT
0
VMS Bludenz 2
2
Alihadzhiev Rajana
AUT
0
Collegium Mehrerau 2
3
Atalay Baris
AUT
0
VMS Bludenz 1
4
Atalay Merve
AUT
0
VMS Bludenz 2
5
Berchtold Martin
AUT
0
VMS Götzis
6
Bitschnau Sophia
AUT
0
VMS Bludenz 2
7
Causevic Armin
AUT
0
BRG/BORG Schillerstraße
8
Cukic Goran
AUT
0
MS Rheindorf Lustenau 1
9
Debeljak Luka
AUT
0
VMS Bludenz 1
10
Dschabajewa Amina
AUT
0
VMS Bludenz 2
11
Fitz Alexander
AUT
0
BG Dornbirn
12
Giesinger Paula
AUT
0
Collegium Mehrerau 2
13
Griessinger Dennis
AUT
0
VMS Götzis
14
Hodzic Semi
AUT
0
MS Feldkirch Oberau
15
Holdermann Sarah
AUT
0
Collegium Mehrerau 2
16
Hörburger Ian
AUT
0
VMS Götzis
17
Kapi Yaman
AUT
0
VMS Bludenz 1
18
Koca Yusuf
AUT
0
MS Rheindorf Lustenau 1
19
Kozoglu Berkay
AUT
0
BRG/BORG Schillerstraße
20
Künz Felix
AUT
0
MS Rheindorf Lustenau 1
21
Lorenzo Santana Alvaro
AUT
0
MS Feldkirch Oberau
22
Madlener Sarah
AUT
0
VMS Bludenz 2
23
Mähr Benedikt
AUT
0
BRG/BORG Schillerstraße
24
Mathis Pascal
AUT
0
Ökomittelschule Mäder
25
Mohr Sarah
AUT
0
MS Rheindorf Lustenau 2
26
Niedermayer Ben
AUT
0
Collegium Mehrerau 1
27
Ossowski Szymon
AUT
0
VMS Bludenz 1
28
Özcan Eren
AUT
0
BRG/BORG Schillerstraße
29
Pillwein Leona
AUT
0
Collegium Mehrerau 2
30
Platzer Constantin
AUT
0
MS Rheindorf Lustenau 1
31
Riedmann Eduard
AUT
0
MS Rheindorf Lustenau 1
32
Simma Kilian
AUT
0
BG Dornbirn
33
Stoll Linus
AUT
0
Collegium Mehrerau 1
34
Winkler Elias
AUT
0
Collegium Mehrerau 1
35
Yazici Kerem
AUT
0
VMS Götzis
36
Zhang Sascha
AUT
0
Collegium Mehrerau 1
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 06.05.2024 10:32
rekvizitai/naudojimosi sąlygos