Logged on: Gast
Servertime 04.05.2024 12:30:56
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Pradinis
Turnyrų duomenų bazė
AUT čempionatas
Nuotraukos
DUK
Tiesioginė registracija
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Pastaba: kad būtų apribota kasdienė serverio apkrova dėl paieškos sistemų, tokių kaip Google, Yahoo and Co ir pan. veiklos (kasdien 100.000 puslapių ir daugiau), skenuojant senesnės nei dviejų savaičių (pagal turnyro pabaigos datą) nuorodos rodomos tik spragtelėjus šį užrašą:
rodyti detalią informaciją apie turnyrą
Орша 2019 Турнир Е
Paskutinis atnaujinimas24.01.2019 10:33:51, Autorius/Paskutinis perkėlimas: BELARUS CHESS FEDERATION
Ieškoti žaidėjo
Ieškoti
pradinis sąrašas
Nr.
Pavardė
FIDE ID
Fed.
Reit.
Lytis
Klubas/Miestas
1
Баршевцев Егор
RUS
1800
Обнинск
2
Бендик Маргарита
BLR
1800
w
Могилев
3
Бурак Вячеслав
BLR
1800
Минск
4
Деркач Александр
BLR
1800
Гомель
5
Лешкевич Елизавета
BLR
1800
w
Минск
6
Орлова Ольга
BLR
1800
w
Могилев
7
Пасешниченко Дмитрий
BLR
1800
Бобруйск
8
Потапович Митрофан
BLR
1800
Минск
9
Руднев Андрей
BLR
1800
Минск
10
Савинцев Владислав
RUS
1800
Смоленск
11
Сидореня Милена
BLR
1800
w
Барановичи
12
Старовойтов Михаил
BLR
1800
Гомель
13
Харкевич Константин
BLR
1800
Орша
14
Цыганов Андрей
BLR
1800
Бобруйск
15
Шустиков Павел
BLR
1800
Могилев
16
Арламова Екатерина
RUS
1600
w
В. Луки
17
Васьков Артем
BLR
1600
Рогачев
18
Ву Кайг
CHN
1600
Китай
19
Жихар Денис
BLR
1600
Минск
20
Изофатова Кира
BLR
1600
w
Минск
21
Марченкова Варвара
BLR
1600
w
Минск
22
Науменко Макар
BLR
1600
Орша
23
Саприкова Анна
BLR
1600
w
Витебск
24
Терентьева Вера
RUS
1600
w
25
Тимошенко Антон
BLR
1600
Барановичи
26
Баршевцев Павел
RUS
1400
27
Глебов Денис
BLR
1400
28
Завадский Артем
BLR
1400
Орша
29
Зеленая Анастасия
BLR
1400
w
Гомель
30
Иванова Ева
BLR
1400
w
Поставы
31
Кравченко Надежда
BLR
1400
w
Орша
32
Петросян Артур
BLR
1400
Орша
33
Рыжов Сергей
RUS
1400
Смоленск
34
Садовский Иван
BLR
1400
Глубокое
35
Снитсаренко Илья
EST
1400
Таллин
36
Шуляк Захар
BLR
1400
Орша
37
Ивус Павел
BLR
1200
38
Киренков Ярослав
RUS
1200
Смоленск
39
Клещенок Антон
BLR
1200
Толочин
40
Малахоткин Алексей
BLR
1200
Орша
41
Натапов Евгений
RUS
1200
Смоленск
42
Пакин Дмитрий
RUS
1200
Киржач
43
Соляник Анастасия
BLR
1200
w
Орша
44
Третьяков Даня
RUS
1200
Смоленск
45
Гуменная София
RUS
1100
w
Обнинск
46
Вашурина Вероника
RUS
1000
w
Новая Ильчиха
47
Малашкин Илья
RUS
1000
В. Луки
48
Раик Константин
BLR
1000
Орша
49
Славинская Мария
EST
1000
w
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
rekvizitai/naudojimosi sąlygos