Logged on: Gast
Servertime 09.05.2024 23:29:23
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Pradinis
Turnyrų duomenų bazė
AUT čempionatas
Nuotraukos
DUK
Tiesioginė registracija
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Pastaba: kad būtų apribota kasdienė serverio apkrova dėl paieškos sistemų, tokių kaip Google, Yahoo and Co ir pan. veiklos (kasdien 100.000 puslapių ir daugiau), skenuojant senesnės nei dviejų savaičių (pagal turnyro pabaigos datą) nuorodos rodomos tik spragtelėjus šį užrašą:
rodyti detalią informaciją apie turnyrą
Oudtshoorn Trials 1 U 16
Paskutinis atnaujinimas20.01.2019 13:58:55, Autorius/Paskutinis perkėlimas: George Swart
Ieškoti žaidėjo
Ieškoti
pradinis sąrašas
Nr.
Pavardė
FIDE ID
Fed.
Reit.
Klubas/Miestas
1
Pietersen Juwellyn
RSA
832
PJB
2
Arries Jodin
RSA
830
Bridgton
3
Abrahams Liaan
RSA
825
Dysselsdorp S
4
Murphy Sidwell
RSA
730
Bridgton
5
Von Berg Meera
RSA
727
Van Rheede
6
Matthews Elijah
RSA
712
De Villiers
7
Barnard Keenan
RSA
709
Bridgton
8
Arries Jayden
RSA
646
Morester
9
Matthews Isiah
RSA
614
De Villiers
10
Mostert Richard
RSA
611
Van Rheede
11
Saayman Nerene
RSA
566
Private
12
Arries Robyn-Leigh
RSA
548
Bridgton
13
Dreyer Dylan
RSA
545
Hoërskool Oudtshoorn
14
Botha Jonathan
RSA
528
Dysselsdorp S
15
Ayford Keanu
RSA
504
Hoërskool Oudtshoorn
16
Jack Ovayo
RSA
500
Hoërskool Oudtshoorn
17
Schoeman Eugh Kian
RSA
500
Langenhoven
18
Armoed Carestone
WEG
0
Morester
19
Brown Marquin
WEG
0
De Villiers
20
Campher Luwiaan
WEG
0
Dysselsdorp S
21
De Jongh Kaselene
WEG
0
Bridgton
22
Draai Kevin
WEG
0
De Villiers
23
Ellis Christiaan
WEG
0
Langenhoven
24
Erasmus Anthony
WEG
0
Langenhoven
25
Fortuin Jammy-Lee
WEG
0
Bridgton
26
Jacobs Egan
WEG
0
Bridgton
27
Jacobs Vaughan
WEG
0
Dysselsdorp S
28
Johnson Shanaaz
WEG
0
Bridgton
29
Julies Nigeal
WEG
0
Dysselsdorp S
30
Lewis Josh
WEG
0
Dysselsdorp S
31
Lubbe Hannah
WEG
0
Hoërskool Oudtshoorn
32
Mouton Sebario
WEG
0
Dysselsdorp S
33
Roman Romeo
WEG
0
Haarlem
34
Simkin Ronin
WEG
0
Uniondale
35
Tiemie Jordan
WEG
0
Bridgton
36
Vester Divan
WEG
0
Langenhoven
37
Wilck Daniel
WEG
0
Hoërskool Oudtshoorn
38
Williams Dillon
WEG
0
Hoërskool Oudtshoorn
39
Witbooi Bennidict
WEG
0
Haarlem
40
Blou Nadine
WEG
0
41
Scholtz Lidime-Arno
WEG
0
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 06.05.2024 10:32
rekvizitai/naudojimosi sąlygos