Logged on: Gast
Servertime 10.05.2024 03:02:45
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Pradinis
Turnyrų duomenų bazė
AUT čempionatas
Nuotraukos
DUK
Tiesioginė registracija
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Pastaba: kad būtų apribota kasdienė serverio apkrova dėl paieškos sistemų, tokių kaip Google, Yahoo and Co ir pan. veiklos (kasdien 100.000 puslapių ir daugiau), skenuojant senesnės nei dviejų savaičių (pagal turnyro pabaigos datą) nuorodos rodomos tik spragtelėjus šį užrašą:
rodyti detalią informaciją apie turnyrą
Weinviertler Jugendliga U14 2018/19
Paskutinis atnaujinimas16.02.2019 21:12:23, Autorius/Paskutinis perkėlimas: NÖ.-Schachverband
Ieškoti žaidėjo
Ieškoti
pradinis sąrašas
Nr.
Pavardė
FIDE ID
Fed.
Reit.
Klubas/Miestas
1
Englisch Tobias
1658123
AUT
1581
Sv Mistelbach
2
Wolf Julian
1666240
AUT
1353
Sv Wolkersdorf
3
Zeindl Noah
1657674
AUT
1327
Sk Raika Eggenburg
4
Hiebner Carina
1662406
AUT
1326
Sv Wolkersdorf
5
Broneder Kurt
1654730
AUT
1152
Korneuburg
6
Handrich Raoul
16271025
GER
1120
Korneuburg
7
Nemetschek Jochen
AUT
1045
Scu Altlichtenwarth
8
Wittek Arthur
AUT
997
Korneuburg
9
Schirmbeck Klara
AUT
980
Sv Stockerau
10
Fischer Aziz
AUT
959
Sv Mistelbach
11
Zeindl Tobias
AUT
922
Sk Raika Eggenburg
12
Teuber Tobias
AUT
915
Sv Mistelbach
13
Roskopf Eric
AUT
904
Scu Altlichtenwarth
14
Schirmbeck David
AUT
899
Sv Stockerau
15
Popp Paul
AUT
897
Sv Wolkersdorf
16
Soldo Dario
AUT
895
Sv Mistelbach
17
Heyderer Julian
AUT
842
Sv Wolkersdorf
18
Gojak Eldin
AUT
841
Sv Mistelbach
19
Talab Oday
AUT
841
Sv Mistelbach
20
Neumann Jan
AUT
840
Sv Mistelbach
21
Teuber Sebastian
AUT
825
Sv Mistelbach
22
Kriha Fabian
AUT
818
Sv Stockerau
23
Köhle Alexander
AUT
803
Sv Wolkersdorf
24
Baumgartner Lucas
AUT
800
Sv Wolkersdorf
25
Bendl Felix
AUT
800
Korneuburg
26
Borovina Hamza
AUT
800
Sv Mistelbach
27
Fidler Konrad
AUT
800
Sk Raika Eggenburg
28
Forschner Sofia
AUT
800
Sk Niederabsdorf
29
Köhle Markus
AUT
800
Sv Wolkersdorf
30
Stella Laurenz
AUT
800
Sk Niederabsdorf
31
Stopa Raphael
AUT
800
Sk Niederabsdorf
32
Weihs David
AUT
800
Sk Raika Eggenburg
33
Weiß Reinhold
AUT
800
Sv Stockerau
34
Damdin Mergedei
AUT
0
Sk Raika Eggenburg
35
Flicker Lukas
AUT
0
Scu Altlichtenwarth
36
Frank Niklas
AUT
0
Sv Wolkersdorf
37
Kelmendi Asdren
AUT
0
Sv Mistelbach
38
Kriha Jonas
AUT
0
Sv Stockerau
39
Wazlawik Benedikt
AUT
0
Sk Raika Eggenburg
40
Neumayer Johannes
AUT
800
Sk Raika Eggenburg
41
Bieber Felix
AUT
0
Sv Wolkersdorf
42
Gschwindl Alexander
AUT
0
Sv Wolkersdorf
43
Rath Julian
AUT
0
Sv Wolkersdorf
44
Windisch Paul
AUT
0
Sv Wolkersdorf
45
Gößl Theo
AUT
0
Sv Wolkersdorf
46
Widhalm Adrian
AUT
0
Sv Wolkersdorf
47
Hödl Sebastian Rudolf
AUT
0
Sv Wolkersdorf
48
Tutschek David
AUT
0
Sk Raika Eggenburg
49
Bernhart Alexandra
AUT
0
Sv Mistelbach
50
Weiß HIldegard Eva
AUT
0
Sv Stockerau
51
Mayerhofer Florian
AUT
0
Korneuburg
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 06.05.2024 10:32
rekvizitai/naudojimosi sąlygos