Pastaba: kad būtų apribota kasdienė serverio apkrova dėl paieškos sistemų, tokių kaip Google, Yahoo and Co ir pan. veiklos (kasdien 100.000 puslapių ir daugiau), skenuojant senesnės nei dviejų savaičių (pagal turnyro pabaigos datą) nuorodos rodomos tik spragtelėjus šį užrašą:
rodyti detalią informaciją apie turnyrą
2018 UK Chess Challenge Northern Gigafinal Under 9 Boys Group BPaskutinis atnaujinimas14.07.2018 19:35:42, Autorius/Paskutinis perkėlimas: alexholowczak
pradinis sąrašas
Nr. | | Pavardė | Reit. | Klubas/Miestas |
1 | | Gardiner Ethan | 117 | Pennine |
2 | | Usharovsky Tom | 114 | Surrey East |
3 | | Ye Tim | 84 | Cheshire East And Manchester |
4 | | Rajinikanth Arnav | 78 | Staffordshire |
5 | | Tokar Kyrylo | 75 | Middlesex Central |
6 | | Drew Oliver | 65 | Nottinghamshire |
7 | | Trivedi Aayoush | 64 | West Anglia |
8 | | Landon Michael | 62 | Northumbria |
9 | | Suriarachchi Moksha | 58 | Buckinghamshire |
10 | | Knight Pauly | 57 | Cheshire East And Manchester |
11 | | Datoo Noor | 51 | Northamptonshire And Leicester |
12 | | Isaacs Ruairi | 46 | Surrey East |
13 | | Davidson Ciaran | 41 | Northumbria |
14 | | Berry Naman | 28 | Northumbria |
15 | | Humphreys Thomas | 23 | Cheshire West, North Wales And |
16 | | Patterson-Navarro Carlos | 22 | Mercia |
17 | | Bolt Charlie | 0 | Scotland East |
18 | | Bonsall James | 0 | Surrey East |
19 | | Bucknell Sam | 0 | North And West Yorkshire |
20 | | Chandra Samuel | 0 | Scotland East |
21 | | Charlton Harry | 0 | Teesside |
22 | | Cook Corey | 0 | Cheshire West, North Wales And |
23 | | Docwra Oliver | 0 | North And West Yorkshire |
24 | | Epstein Jacob | 0 | Cheshire East And Manchester |
25 | | Guest Eric | 0 | Pennine |
26 | | Halvatzis Nikolaos | 0 | Sussex |
27 | | Hird Alex | 0 | Pennine |
28 | | Khan Ibrahim | 0 | Scotland West |
29 | | Lancaster Marshall | 0 | Teesside |
30 | | Mckinnon Charlie | 0 | Scotland East |
31 | | Moroz Michael | 0 | Scotland West |
32 | | Moustafa Lawrence | 0 | Pennine |
33 | | Qian William | 0 | Pennine |
34 | | Ranpura Kirin | 0 | Somerset |
35 | | Sequeira Robert | 0 | South Wales |
36 | | Taylor Ladas Finn | 0 | Scotland East |
37 | | Thompson Wilf | 0 | Teesside |
38 | | Zaveri Aditya | 0 | Scotland West |
|
|
|
|