Logged on: Gast
Servertime 04.05.2024 13:41:54
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Pradinis
Turnyrų duomenų bazė
AUT čempionatas
Nuotraukos
DUK
Tiesioginė registracija
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Pastaba: kad būtų apribota kasdienė serverio apkrova dėl paieškos sistemų, tokių kaip Google, Yahoo and Co ir pan. veiklos (kasdien 100.000 puslapių ir daugiau), skenuojant senesnės nei dviejų savaičių (pagal turnyro pabaigos datą) nuorodos rodomos tik spragtelėjus šį užrašą:
rodyti detalią informaciją apie turnyrą
Blitzmeisterschaft ZSM 2018
Paskutinis atnaujinimas30.05.2018 21:59:22, Autorius/Paskutinis perkėlimas: Roger Loup
Ieškoti žaidėjo
Ieškoti
pradinis sąrašas
Nr.
Pavardė
FIDE ID
Fed.
Reit.
Klubas/Miestas
1
Petkidis Anthony
SUI
2360
2
Moor Olivier
1303112
SUI
2343
Zug
3
Rusev Aleksandar
2907755
FID
2336
Luzern Sk
4
Aeschbach Philipp
1308220
SUI
2316
Wettswil
5
Fend Jürgen
4641353
GER
2248
Zürich Wollishofen
6
Good Daniel
1302388
SUI
2210
Zürich Wollishofen
7
Szakolczai Peter
705624
HUN
2208
Wädenswil
8
Haas Carmi
1303430
SUI
2193
Zürich Réti Ask
9
Kelecevic Nedeljko
14400537
SUI
2188
Winterthur Sg
10
Drechsler Christoph
1305280
SUI
2159
Zürich Nimzowitsch
11
Jovanovic Sladjan
1313860
SUI
2157
Winterthur Sg
12
Mikavica Mirko
908657
SRB
2153
Zürich Gligoric
13
Ballmer Mirko
1303970
SUI
2132
Münsingen
14
Mansoor Sharif
1329987
SUI
2106
Zürich Réti Ask
15
Toenz Arthur
20652887
FRA
2088
Zürich Nimzowitsch
16
Kradolfer Georg
1306235
SUI
2081
Zürich Wollishofen
17
Aeschbach Werner
1313193
SUI
2064
Zürich Sihlfeld
18
Salzer Robert
1315714
SUI
1941
Zürich Riesbach
19
Binzegger Urs
1326597
SUI
1937
Zürich Gligoric
20
Koch Hermann H.
1302493
SUI
1922
Zürich Springer
21
Heinsius Thomas
1334557
SUI
1917
Zürich Nimzowitsch
22
Brand Thomas
1320998
SUI
1912
Wädenswil
23
Vifian Heinz
1304194
SUI
1908
Zürich Nimzowitsch
24
Zaugg Beat
1307452
SUI
1906
Zürich Nimzowitsch
25
Serratore Vincenzo
1311360
SUI
1886
Zürich Letzi
26
Lutz Thomas
1324772
SUI
1869
Zürich Letzi
27
Khan Rizwan
SUI
1847
Chessflyers Kloten
28
Odermatt Oswald
1333054
SUI
1817
Zürich Friesenberg
29
Trcek Ciril
1323644
SUI
1807
Chessflyers Kloten
30
Schreiber Edwin
2011921
USA
1801
Zürich Gligoric
31
Juchli Kurt
1315285
SUI
1747
Zürich Réti Ask
32
Robichon Fabien
SUI
1726
Zürich Nimzowitsch
33
Lutz Jörg
1324764
SUI
1711
Zürich Letzi
34
Rocco Michele
1336355
SUI
1695
Zürich Nimzowitsch
35
Hedinger Erich
SUI
1691
Säuliamt
36
Schindehütte Samuel
1330730
SUI
1631
Zürich Sihlfeld
37
Mollet Robert
1315510
SUI
1611
Zürich Ibm
38
Fattor Michele
SUI
1603
Zürich Wollishofen
39
Filitz Gerhard
1323270
SUI
1595
Zimmerberg
40
Lauber Jörg W.
1318144
SUI
1584
Zürich Réti Ask
41
Furrer Ernst
1323288
SUI
1579
Säuliamt
42
Treichler Peter
SUI
1574
Illnau-Effretikon
43
Walther Barbara
SUI
1476
Zürich Nimzowitsch
44
Pilz Sebastian
1338633
SUI
1475
Zürich Sg
45
Dülli-Loher Karl
1332953
SUI
1471
Zürich Sg
46
Obradovic Milan
1327275
SUI
1437
Zürich Ew
47
Ebinger Margrit
SUI
1402
Zürich Nimzowitsch
48
Barzilay Yehezkel
SUI
0
49
Boo Christoph
SUI
0
50
Briller Dominikus
SUI
0
51
Houweling Thomas
SUI
0
Zürich Letzi
52
Huber Sebastian
SUI
0
53
Khalil Abbas
SUI
0
Zürich Gligoric
54
Noer Henrik
SUI
0
55
Schad Peter
SUI
0
56
Schmid Thomas
SUI
0
Zürich Letzi
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
rekvizitai/naudojimosi sąlygos