Pastaba: kad būtų apribota kasdienė serverio apkrova dėl paieškos sistemų, tokių kaip Google, Yahoo and Co ir pan. veiklos (kasdien 100.000 puslapių ir daugiau), skenuojant senesnės nei dviejų savaičių (pagal turnyro pabaigos datą) nuorodos rodomos tik spragtelėjus šį užrašą:
rodyti detalią informaciją apie turnyrą
XV chess festival. Baltija Cup 2018 Blitz I Paskutinis atnaujinimas16.06.2018 22:18:50, Autorius: Jonas Sidabras,Paskutinis perkėlimas: IA Paliulionis Raimondas (LTU)
pradinis sąrašas
Nr. | | | Pavardė | Fed. | Reit. | Lytis | Tipas | Klubas/Miestas |
1 | | IM | Stremavicius Titas | LTU | 2467 | | | Kaunas |
2 | | FM | Solys Laimutis | LTU | 2220 | | | Kaunas |
3 | | | Armonaitis Silvestras | LTU | 2157 | | | Klaipeda |
4 | | | Scheglov Dmitry | RUS | 2068 | | | St. Petersburg |
5 | | | Berzinsh Ivars | LAT | 2053 | | | Liepoja |
6 | | | Stremavicius Pijus | LTU | 1988 | | U15 | Kaunas |
7 | | | Daskevics Vitalijs | LAT | 1984 | | S60 | Liepoja |
8 | | FM | Rositsan Boris | LTU | 1928 | | S60 | Vilnius |
9 | | | Jablokov Dmitrij | LTU | 1925 | | U15 | Klaipeda |
10 | | | Zilinskas Vaidotas | LTU | 1915 | | S60 | Siauliai |
11 | | | Protassov Vlad | EST | 1890 | | U15 | Narva |
12 | | | Pedmanson Albert | EST | 1882 | | U12 | Tartu |
13 | | | Bagdanskis Dangis | LTU | 1871 | | U15 | Siauliai |
14 | | | Vaskevicius Augustas | LTU | 1869 | | | Marijampole |
15 | | | Maciuitis Ignas | LTU | 1853 | | U15 | Plunge |
16 | | | Paknys Mindaugas | LTU | 1841 | | | Vilnius |
17 | | | Nael Tonu | EST | 1824 | | | Tartu |
18 | | | Koliasnikovas Aironas | LTU | 1823 | | | Siauliai |
19 | | | Indriunas Matas | LTU | 1820 | | U15 | Vilnius |
20 | | | Sarauskas Andrius | LTU | 1815 | | | Siauliai |
21 | | | Simkunaite Gabija | LTU | 1806 | w | | Siauliai |
22 | | | Povilaitis Tomas | LTU | 1804 | | U15 | Siauliai |
23 | | | Vinokur Leonid | RUS | 1801 | | U15 | Moscow |
24 | | | Jonelys Valdas | LTU | 1778 | | | Gargzdai |
25 | | | Vardanyan Aras | LTU | 1774 | | | Vilnius |
26 | | | Pedmanson Herman | EST | 1771 | | U15 | Tartu |
27 | | | Shemyakinskiy Nikita | RUS | 1752 | | U12 | St. Petersburg |
28 | | | Boyajyan David | LTU | 1745 | | U15 | Kaunas |
29 | | | Aleknavicius Andrius | LTU | 1723 | | U15 | Kaunas |
30 | | | Tretyakov Alexander | RUS | 1712 | | U15 | Moskow |
31 | | | Silkaitis Laimis | LTU | 1669 | | U15 | Kaunas |
32 | | | Labanauskas Dovydas | LTU | 1664 | | U15 | Siauliai |
33 | | | Astakhov Dmitrii | RUS | 1564 | | U15 | St. Petersburg |
34 | | | Gruduls Imants | LAT | 1553 | | S60 | Liepoja |
35 | | | Dudnikas Motiejus | LTU | 1548 | | U12 | Siauliai |
36 | | | Hestvik Elias | NOR | 1520 | | | Barum |
37 | | | Vainermanas Berelis | LTU | 1489 | | S60 | Vilnius |
38 | | | Kolar Johan-Eerik | EST | 1488 | | | Tallinn |
39 | | | Dadurka Povilas | LTU | 1471 | | | Marijampole |
40 | | | Lofaldli Sofie | RUS | 1461 | w | U15 | St. Petersburg |
41 | | | Shceglov Mikhail | RUS | 1459 | | U15 | St. Petersburg |
42 | | | Kolar Karl-Ustav | EST | 1435 | | U15 | Tallinn |
43 | | | Povilaitis Matas | LTU | 1432 | | U12 | Siauliai |
44 | | | Berzinsh Markuss | LAT | 1429 | | U10 | Liepoja |
45 | | | Raag Ardi | EST | 1418 | | U15 | Tallinn |
46 | | | Norkeliunas Matas | LTU | 1412 | | U12 | Marijampole |
47 | | | Povilaitis Stasys | LTU | 1407 | | S60 | Kelme |
48 | | | Zinovjev Oleg | LTU | 1407 | | | Klaipeda |
49 | | | Evenshaug Amadeus Hestvik | NOR | 1405 | | U12 | Barum |
50 | | | Staponas Zygimantas | LTU | 1381 | | U15 | Gargzdai |
51 | | | Kozhakin Michail | LTU | 1348 | | U12 | Klaipeda |
52 | | | Valiusenko Daniil | LTU | 1346 | | U12 | Klaipeda |
53 | | | Birmans Daniels | LAT | 1313 | | U15 | Riga |
54 | | | Linkevicius Vilius | LTU | 1280 | | U10 | Kaunas |
55 | | | Koliasnikovas Denis | LTU | 1248 | | U15 | Siauliai |
56 | | AFM | Ser Daniel | LTU | 1246 | | U10 | Siauliai |
57 | | | Gryte Mykolas | LTU | 1243 | | U12 | Taurage |
58 | | | Paknyte Elzbieta | LTU | 1234 | w | U12 | Vilnius |
59 | | | Jasiukaitis Domantas | LTU | 1228 | | U12 | Kaunas |
60 | | | Protassov Vladimir | EST | 1182 | | | Narva |
61 | | | Evenshaug Stale Jan | NOR | 1131 | | | Barum |
62 | | | Hestvik Monica | NOR | 1105 | w | | Barum |
63 | | | Ziura Arvydas | LTU | 1105 | | U10 | Gargzdai |
64 | | | Paknyte Beatrice | LTU | 1103 | w | U10 | Vilnius |
65 | | | Antuzis Danielius | LTU | 1098 | | U10 | Gargzdai |
66 | | | Andrijauskas Domas | LTU | 1094 | | U10 | Gargzdai |
67 | | | Norkeliunas Sarunas | LTU | 1072 | | U10 | Marijampole |
68 | | | Bagdanskis Vakaris | LTU | 1052 | | U12 | Siauliai |
69 | | | Marcelionis Antanas | LTU | 1051 | | | Vilnius |
70 | | | Spevak Dovydas | LTU | 1050 | | U12 | Gargzdai |
71 | | | Evenshaug Henning | NOR | 0 | | | Barum |
72 | | | Limontas Sigitas | LTU | 0 | | | Kaunas |
73 | | | Mazeika Marius | LTU | 0 | | | Vlnius |
74 | | | Petrovs Arsenijs | LAT | 0 | | | Riga |
75 | | | Varoneckas Augustas | LTU | 0 | | U10 | Kaunas |
|
|
|
|
|
|
|