Logged on: Gast
Servertime 26.04.2024 05:41:31
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Pradinis
Turnyrų duomenų bazė
AUT čempionatas
Nuotraukos
DUK
Tiesioginė registracija
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Pastaba: kad būtų apribota kasdienė serverio apkrova dėl paieškos sistemų, tokių kaip Google, Yahoo and Co ir pan. veiklos (kasdien 100.000 puslapių ir daugiau), skenuojant senesnės nei dviejų savaičių (pagal turnyro pabaigos datą) nuorodos rodomos tik spragtelėjus šį užrašą:
rodyti detalią informaciją apie turnyrą
Первенство Беларуси по быстрым шахматм среди мальчиков до 8 лет (2010 и м.)
Paskutinis atnaujinimas18.03.2018 18:43:08, Autorius/Paskutinis perkėlimas: BELARUS CHESS FEDERATION
Ieškoti žaidėjo
Ieškoti
pradinis sąrašas
Nr.
Pavardė
FIDE ID
Fed.
Reit.
Klubas/Miestas
1
Бенчук Глеб
BLR
1600
СДЮШОР № 11 Минск
2
Дупанов Платон
BLR
1600
СДЮШОР № 3 Гомель
3
Калиновский Петр
BLR
1600
СДЮШОР № 3 Гомель
4
Кравченок Мирослав
BLR
1600
СДЮШОР № 3 Гомель
5
Макаревич Дмитрий
BLR
1600
СДЮШОР № 7 Брест
6
Масюк Касьян
BLR
1600
СДЮШОР № 7 Брест
7
Науменко Макар
BLR
1600
УС Оршанская СДЮШОР № 2
8
Паферов Глеб
BLR
1600
СДЮШОР № 11 Минск
9
Попов Святослав
BLR
1600
ЦТДиМ Бобруйск
10
Цыганов Андрей
BLR
1600
ЦТДиМ Бобруйск
11
Бельский Дмитрий
BLR
1400
КСДЮШОР Кобрин
12
Бондарь Валерий
BLR
1400
СДЮШОР № 11 Минск
13
Бучнев Владислав
BLR
1400
Шахматный Дом Минск
14
Вертинский Савелий
BLR
1400
ШШ "Мастер" Гродно
15
Гаспарян Марк
BLR
1400
Шахматный Дом Минск
16
Гордиевский Герман
BLR
1400
СДЮШОР № 7 Брест
17
Дорофеев Николай
BLR
1400
КСДЮШОР Кобрин
18
Киринский Евгений
BLR
1400
ДЮСШ № 1 Калинковичи
19
Лугинин Максим
BLR
1400
ШШ "Игрок" Гродно
20
Московкин Платон
BLR
1400
СДЮШОР № 3 Гомель
21
Петросян Артур
BLR
1400
УС Оршанская СДЮШОР № 2
22
Пецевич Матвей
BLR
1400
ШШ "Мастер" Гродно
23
Радовский Платон
BLR
1400
СДЮШОР № 11 Минск
24
Тарасов Артур
BLR
1400
Брест
25
Телков Артем
BLR
1400
ШШ "Умный лис" Гродно
26
Хохлов Арсений
BLR
1400
СДЮШОР № 11 Минск
27
Хрусталев Михаил
BLR
1400
СДЮШОР № 11 Минск
28
Шатилов Никита
BLR
1400
СДЮШОР № 7 Брест
29
Ших Игнатий
BLR
1400
ООО "В красках" Минск
30
Яроцкий Алексей
BLR
1400
СДЮШОР № 11 Минск
31
Болтач Богдан
BLR
1200
ШШ "Ферзь" Гродно
32
Виноградов Арсений
BLR
1200
УС Оршанская СДЮШОР № 2
33
Жданович Марьян
BLR
1200
Барановичи
34
Карпович Дмитрий
BLR
1200
СДЮШОР № 3 Гомель
35
Ковалев Денис
BLR
1200
СДЮШОР № 3 Гомель
36
Ломако Михаил
BLR
1200
Школа Шахмат ФИДЕ Минск
37
Маркевич Гордей
BLR
1200
ЦДОДиМ "Арт" Минск
38
Марцыняк Иван
BLR
1200
ШШ "Дабкус" Гродно
39
Никитин Никита
BLR
1200
СДЮШОР № 3 Гомель
40
Петрович Егор
BLR
1200
СШ № 4 Жодино
41
Сидореня Радион
BLR
1200
Барановичи
42
Скребец Николай
BLR
1200
СШ № 2 Узда
43
Числов Сергей
BLR
1200
Московский ФОЦ Минск
44
Шуляк Захар
BLR
1200
УС Оршанская СДЮШОР № 2
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
rekvizitai/naudojimosi sąlygos