Logged on: Gast
Servertime 11.05.2024 17:42:27
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Pradinis
Turnyrų duomenų bazė
AUT čempionatas
Nuotraukos
DUK
Tiesioginė registracija
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Pastaba: kad būtų apribota kasdienė serverio apkrova dėl paieškos sistemų, tokių kaip Google, Yahoo and Co ir pan. veiklos (kasdien 100.000 puslapių ir daugiau), skenuojant senesnės nei dviejų savaičių (pagal turnyro pabaigos datą) nuorodos rodomos tik spragtelėjus šį užrašą:
rodyti detalią informaciją apie turnyrą
Daugava Chess Ziemassvētku turnīrs (24.12.2017.)
Paskutinis atnaujinimas24.12.2017 16:29:15, Autorius/Paskutinis perkėlimas: savieniba
Ieškoti žaidėjo
Ieškoti
pradinis sąrašas
Nr.
Pavardė
FIDE ID
Fed.
Reit.
Lytis
Tipas
Klubas/Miestas
1
MK
Dunaveckis Deniss
11601477
LAT
2283
Daugavpils
2
MK
Metreveli Sergejs
11601663
LAT
2120
Daugavpils
3
I
Grizans Arturs
11616229
LAT
1994
Daugavpils
4
MK
Alipovs Anatoljs
11602392
LAT
1930
S50
Riga
5
MK
Skonda Nikolajs
11605081
LAT
1849
S65
Daugavpils
6
I
Puntus Vladimirs
11605073
LAT
1837
S50
Daugavpils
7
MK
Horobrijs Daniils
11604239
LAT
1814
U14
Daugavpils
8
MK
Lubineckis Anatolijs
11610093
LAT
1796
S65
Daugavpils
9
I
Novoksconovs Vladimirs
11605065
LAT
1785
S65
Daugavpils
10
I
Metreveli Sergejs Sen.
11618620
LAT
1729
S50
Daugavpils
11
I
Dombrovska Stefanija
11605030
LAT
1672
w
S50
Daugavpils
12
I
Nikolajevs Andrejs
11615290
LAT
1660
S50
Daugavpils
13
I
Grudzilovics Aleksejs
11605057
LAT
1586
Daugavpils
14
I
Nikolajeva Marija
11606592
LAT
1586
w
U16
Daugavpils
15
I
Vasilkovs Aleksandrs
11608412
LAT
1527
Rezekne
16
II
Macuks Leonids
11618264
LAT
1496
Daugavpils nov.
17
I
Leonovs Jegors
11607289
LAT
1473
U14
Daugavpils
18
I
Loparev Nikolay
11619937
GER
1455
Daugavpils
19
II
Sevcenko Vladimirs
11618639
LAT
1423
Daugavpils
20
II
Kazmerika Anna
11611987
LAT
1393
w
U14
Rezekne
21
II
Cakovs Valerijs
11617551
LAT
1336
U08
Rezekne
22
II
Andzans Elvijs
11619341
LAT
1335
Daugavpils
23
II
Gribusts Oskars
11619813
LAT
1310
Daugavpils
24
II
Macuks Timofejs
11618272
LAT
1298
U10
Daugavpils nov.
25
I
Sakovics Viktors
11619821
LAT
1236
S50
Daugavpils
26
III
Semjonovs Aleksandrs
11618299
LAT
1183
S65
Daugavpils nov.
27
II
Ratnieks Janis
11621028
LAT
1750
S65
Daugavpils nov
28
III
Jakubsevicus Raimonds
11619929
LAT
1650
U08
Daugavpils
29
III
Savickis Nikita
11619899
LAT
1650
U08
Daugavpils
30
II
Salkovskis Levs
1751905
SWE
0
U10
Stockholm
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 06.05.2024 10:32
rekvizitai/naudojimosi sąlygos