Logged on: Gast
Servertime 09.05.2024 23:57:59
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Pradinis
Turnyrų duomenų bazė
AUT čempionatas
Nuotraukos
DUK
Tiesioginė registracija
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Pastaba: kad būtų apribota kasdienė serverio apkrova dėl paieškos sistemų, tokių kaip Google, Yahoo and Co ir pan. veiklos (kasdien 100.000 puslapių ir daugiau), skenuojant senesnės nei dviejų savaičių (pagal turnyro pabaigos datą) nuorodos rodomos tik spragtelėjus šį užrašą:
rodyti detalią informaciją apie turnyrą
Etapa Regional Escolar Alajuela B Abierta
Paskutinis atnaujinimas27.03.2017 22:28:42, Autorius/Paskutinis perkėlimas: Oscar Angulo
Ieškoti žaidėjo
Ieškoti
pradinis sąrašas
Nr.
Pavardė
FIDE ID
Fed.
Reit.
Klubas/Miestas
1
Lopez Bustos David
6508014
CRC
1661
Escuela Miguel Obregon
2
Lopez Mejia Mario
6511953
CRC
1450
Escuela Santa Rita
3
Rojas Arias Sebastian
6513760
CRC
1430
Escuela Eulogia Ruiz
4
Barrantes Campos Byron
CRC
1400
Escuela Santa Elena
5
Bogantes Cespedes Juan Manuel
CRC
1400
Escuela Jacinto Paniagua
6
Borgo Diego
CRC
1400
Escuela Nuevo Milenio
7
Borgo Joaquin
CRC
1400
Escuela Nuevo Milenio
8
Campos Vasquez Esteban
CRC
1400
Escuela Alice Moya
9
Cano Murillo Luis Mario
6513620
CRC
1400
Ccdr Escuela Francisco Alfaro
10
Castillo Lobo Abdiel
CRC
1400
Escuela San Antonio
11
Chacon Trana Jean Marco
CRC
1400
Escuela Tobias Guzman
12
Delay Porras Anthony
CRC
1400
Escuela Nuevo Milenio
13
Garro Corrales Justin
CRC
1400
Escuelas Tobias Guzman
14
Gomez Chaverri Alexander
CRC
1400
Escuela Jacinto Paniagua
15
Leiva Lorenzo
CRC
1400
Escuela Nuevo Milenio
16
Madrigal Arias Sebastian
CRC
1400
Escuela Santa Teresa
17
Molina Hernandez Sebastian
CRC
1400
Escuela San Antonio
18
Palma Pizarro Santiago
6512771
CRC
1400
Escuela San Gerardo
19
Peraza Esquivel Kevin
CRC
1400
Escuela Tobias Guzman
20
Pozo Medina Jeffrey
CRC
1400
Escuela San Antonio
21
Quesada Fallas Esteban
6513743
CRC
1400
Escuela Silvestre Rojas
22
Rodriguez Orozco Jefferson
CRC
1400
Escuela San Miguel Arriba
23
Rodriguez Varela Anderson
CRC
1400
Escuela Alice Moya
24
Romero Torres Randall
CRC
1400
Escuela Santa Rita
25
Salas Lara Derick
CRC
1400
Escuela San Luis
26
Salguero Zamora Bryand
CRC
1400
Escuela Juan Arrieta
27
Sanchez Max
CRC
1400
Escuela Nuevo Milenio
28
Tenorio Zepada Deivid
CRC
1400
Escuela Hacienda Vieja
29
Zamora Barrantes Yohiner
CRC
1400
Escuela San Miguel Arriba
30
Zamora Calvo Alberth
CRC
1400
Escuela Eulogia Ruiz
31
Zuniga Alfaro Isaac
CRC
1400
Escuela San Antonio
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 06.05.2024 10:32
rekvizitai/naudojimosi sąlygos