Logged on: Gast
Servertime 11.05.2024 16:23:25
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Pradinis
Turnyrų duomenų bazė
AUT čempionatas
Nuotraukos
DUK
Tiesioginė registracija
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Pastaba: kad būtų apribota kasdienė serverio apkrova dėl paieškos sistemų, tokių kaip Google, Yahoo and Co ir pan. veiklos (kasdien 100.000 puslapių ir daugiau), skenuojant senesnės nei dviejų savaičių (pagal turnyro pabaigos datą) nuorodos rodomos tik spragtelėjus šį užrašą:
rodyti detalią informaciją apie turnyrą
Babək rayon şahmat məktəbi tempo turnir
Paskutinis atnaujinimas18.01.2017 05:44:01, Autorius/Paskutinis perkėlimas: Ilgar Bajarani
Ieškoti žaidėjo
Ieškoti
pradinis sąrašas
Nr.
Pavardė
FIDE ID
Fed.
Reit.
1
Abbasov Fuad
AZE
0
2
Abbasova Zəhra
AZE
0
3
Abutalibov Vaqif
AZE
0
4
Abutalıbov Zaur
AZE
0
5
Aslan Bayram
AZE
0
6
Babazadə Xaliq
AZE
0
7
Cəfərli Səfər
AZE
0
8
Cəfərli Şamil
AZE
0
9
Cəfərli Şamxal
AZE
0
10
Cəfərov Əbdüləli
AZE
0
11
Fərəcov Əli
AZE
0
12
Fətullayev Qadir
AZE
0
13
Fətullayev Ruslan
AZE
0
14
Fətullayev İbrahim
AZE
0
15
Hacıyev Nihad
AZE
0
16
Hacıyev Samir
AZE
0
17
Hacıyev Əhməd
AZE
0
18
Hacıyev Əkrəm
AZE
0
19
Hüseynli Mehman
AZE
0
20
Hüseynov Abbas
AZE
0
21
Hüseynov Nicat
AZE
0
22
Hüseynov Telman
AZE
0
23
Hüseynov Ümid
AZE
0
24
Hüseynov Əhməd
AZE
0
25
Həsənov Cabbar
AZE
0
26
Həsənov Ülvi
AZE
0
27
Həsənov İlkinur
AZE
0
28
Mahmudov Sahil
AZE
0
29
Mehdiyev Zöhrab
AZE
0
30
Mirzəliyev Nağı
AZE
0
31
Məmmədov Hüseyn
AZE
0
32
Məmmədov Maqsud
AZE
0
33
Məmmədov Məhərrəm
AZE
0
34
Məmmədov Sərxan
AZE
0
35
Niftəliyev Vüsal
AZE
0
36
Novruzov Məhərrəm
AZE
0
37
Novruzov Səfər
AZE
0
38
Quliyev Xudayə
AZE
0
39
Qurbanov Orxan
AZE
0
40
Qənbərli Hüseyn
AZE
0
41
Ramazanov Həsən
AZE
0
42
Ramazanov Özcan
AZE
0
43
Rzayev Əli
AZE
0
44
Süleymanlı İlkin
AZE
0
45
Səfərov Mehdi
AZE
0
46
Tarverdiyev Fuad
AZE
0
47
Tağıyev Musa
AZE
0
48
Vəliyev Cəfər
AZE
0
49
Vəliyev Polad
AZE
0
50
Vəliyev Uğur
AZE
0
51
Zeynalov Araz
AZE
0
52
Zeyniyev İmran
AZE
0
53
Rüstəmov Yasin
AZE
0
54
İbrahimov Anar
AZE
0
55
İbrahimov Səfər
AZE
0
56
İbrahimov Təhmasib
AZE
0
57
İbrahimov Ələkbər
AZE
0
58
İskəndərov Abbas
AZE
0
59
İsmayılov Rəşad
AZE
0
60
İsmayılova Fizzə
AZE
0
61
Əlimərdanov Hüseyn
AZE
0
62
Əliquliyev Əli
AZE
0
63
Əliyev Əli
AZE
0
64
Əliyeva Firuzə
AZE
0
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 06.05.2024 10:32
rekvizitai/naudojimosi sąlygos