Pastaba: kad būtų apribota kasdienė serverio apkrova dėl paieškos sistemų, tokių kaip Google, Yahoo and Co ir pan. veiklos (kasdien 100.000 puslapių ir daugiau), skenuojant senesnės nei dviejų savaičių (pagal turnyro pabaigos datą) nuorodos rodomos tik spragtelėjus šį užrašą:


rodyti detalią informaciją apie turnyrą
 

14th EUROPEAN CHAMPIONSHIP – RAPID, U12-GIRLS

Paskutinis atnaujinimas14.11.2014 15:23:36, Autorius: eesti maleliit,Paskutinis perkėlimas: peep narusberg

žaidėjo apžvalga LTU

LTU
SNr.PavardėReit.Fed.123456789Tšk.Vt.KReit. +/-Grupė
6Liandzbergas Mykolas1376LTU11010½10½5,01220-14,60B8
8Povilaitis Matas1130LTU1½011001½5,01420-0,20B8
33Vizinis Jonas0LTU1100001014,02400,00B8
7Griksaite Ieva0LTU1011001015,0700,00G8
13Motuzaite Emile0LTU0011010104,01100,00G8
5Misiuk Ernest1646LTU1111½10016,54207,60B10
10Povilaitis Tomas1572LTU1101½½½½16,08202,60B10
11Silkaitis Laimis1556LTU1100101½½5,02120-29,80B10
18Bagdanskis Dangis1453LTU½½1½100104,52820-25,00B10
19Stremavicius Pijus1449LTU101½011004,52720-5,40B10
20Labanauskas Dovydas1438LTU1001101015,01920-3,80B10
21Likatavicius Rapolas1352LTU1010010014,03220-15,20B10
23Joncas Rokas1344LTU0110001115,02520-5,00B10
26Motuza Nedas1247LTU0110010014,03420-5,20B10
17Mickus Benas1741LTU1010010½14,52220-20,20B12
21Juksta Karolis1626LTU0111000104,02820-12,80B12
24Piliciauskas Parbus1605LTU0010101014,03220-30,40B12
25Siugzdinis Tautvydas1598LTU0100011½03,53420-6,20B12
32Sarauskas Andrius1455LTU0100111004,0272014,20B12
3Sibajeva Marija1736LTU1101½01015,5520-29,40G12
12Adomaviciute Migle1393LTU1½001½½014,51320-15,20G12
15Sernaite Austeja1329LTU0011110105,01020-5,00G12
18Plutaite Ausra1255LTU0100000001,02620-22,20G12
20Staskeviciute Darija1227LTU011010½0½4,0172017,80G12
7Stauskas Lukas2037LTU0111½01½½5,5920-20,80B14
13Salna Aleksandras1805LTU1010100104,02220-7,40B14
16Bisigirskas Paulius1740LTU½00½11½115,510201,40B14
20Vasiliauskas Nerijus1690LTU01½110½004,0202019,80B14
22Samuolis Mantas1655LTU01½01010½4,02420-17,60B14
24Piliciauskas Divonis1519LTU01100½01½4,0232016,20B14
27Slikas Deividas1443LTU00011010½3,5282017,20B14
28Pluta Paulius1392LTU00100110½3,5272015,80B14
8Semonaviciute Migle1654LTU01½100013,5920-13,00G14
9Pilipaviciute Aiste1533LTU010001114,082017,80G14
11Kriviciute Viktorija1467LTU0½10½0103,010205,40G14
12Simaite Meida1432LTU000½1½002,01420-32,80G14
13Rauckyte Kamile1359LTU00110½002,51220-17,80G14
1Stremavicius Titas2437LTU11111001½6,5220-22,40B16
12Eigminas Kipras1905LTU0½½0110½03,51820-33,80B16
18Krivicius Donatas1776LTU0011000114,01720-16,80B16
6Semonaviciute Agne1848LTU1101½10004,5520-16,40G16
9Saumanaite Skaiste1819LTU½1½1½½0½15,542019,80G16
2IMLaurusas Tomas2444LTU1111½½117,012023,20B18
6Brazdzionis Andrius2262LTU101½1½015,04206,40B18
4Klepeckaite Radvile1776LTU0000000½00,51020-57,40G18

Paskutiniojo rato rezultatai LTU

Rt.Lent.Nr. PavardėReit.Tšk. RezultatasTšk. PavardėReit. Nr.
978
Povilaitis Matas1130 ½ - ½ Liandzbergas Mykolas1376
6
91633
Vizinis Jonas03 1 - 01 Pohla Mihkel Johannes0
23
9214
Poluektova Arina07 1 - 04 Motuzaite Emile0
13
9617
Vaino Jekaterina02 0 - 14 Griksaite Ieva0
7
929
Oglaza Oskar1590 - - + Misiuk Ernest1646
5
9727
Abrazevich Yauheni05 0 - 15 Povilaitis Tomas1572
10
91042
Protassov Vlad0 ½ - ½ Silkaitis Laimis1556
11
91113
Vissarionovs Artjoms1529 1 - 0 Stremavicius Pijus1449
19
91224
Masalkov Pavel1299 1 - 0 Bagdanskis Dangis1453
18
91338
Myskovski Deniss04 0 - 14 Labanauskas Dovydas1438
20
91423
Joncas Rokas13444 1 - 04 Pedmanson Herman0
40
91921
Likatavicius Rapolas13523 1 - 03 Maslov Dmitri0
36
92037
Mustafayev Nihat03 0 - 13 Motuza Nedas1247
26
996
Semjonovs Ilja19494 1 - 04 Sarauskas Andrius1455
32
91221
Juksta Karolis16264 0 - 14 Wierzbicki Michal1525
29
91317
Mickus Benas1741 1 - 0 Churilov Georgy1584
28
91419
Derevjanko Dmitri1721 1 - 0 Siugzdinis Tautvydas1598
25
92124
Piliciauskas Parbus16053 1 laisvas/nežaidžiantis 
937
Rudzinska Michalina1560 1 - 05 Sernaite Austeja1329
15
963
Sibajeva Marija1736 1 - 04 Wolagiewicz Kinga1362
13
91125
Koloskova Valeria0 ½ - ½ Staskeviciute Darija1227
20
91212
Adomaviciute Migle1393 1 - 0 Bitsan Irina0
22
91314
Korotkova Anna13323 1 - 01 Plutaite Ausra1255
18
937
Stauskas Lukas20375 ½ - ½6 Kazakovskiy Valeriy2076
5
9716
Bisigirskas Paulius1740 1 - 0 Zubehhin Aleksei1720
19
9920
Vasiliauskas Nerijus16904 0 - 14 Ivanov Platon-Jaan1830
9
91030
Didenko Dmitriy04 1 - 04 Salna Aleksandras1805
13
91124
Piliciauskas Divonis1519 ½ - ½ Semjonovs Vsevolods1732
18
91227
Slikas Deividas14433 ½ - ½ Samuolis Mantas1655
22
91529
Abubakarov Iljas01 ½ - ½3 Pluta Paulius1392
28
821
WCMBalajayeva Khanim19065 1 - 03 Kriviciute Viktorija1467
11
849
Pilipaviciute Aiste15333 + - -4 Polterauer Chiara1834
3
8612
Simaite Meida14322 0 - 1 Semonaviciute Migle1654
8
8713
Rauckyte Kamile1359 0 - 12 Tonso Liina1490
10
925
FMHuber Martin Christian21865 ½ - ½6 Stremavicius Titas2437
1
9712
Eigminas Kipras1905 0 - 14 Nero Georg1847
16
91118
Krivicius Donatas17763 1 - 0 Iminov Bachtiar0
22
926
Semonaviciute Agne1848 0 - 1 Elizarova Taisia1707
4
959
Saumanaite Skaiste1819 1 - 0 Maasik Liisa1526
1
8112
Medar Marti20714 0 - 16 IMLaurusas Tomas2444
2
886
Brazdzionis Andrius22624 1 laisvas/nežaidžiantis 
926
WIMBivol Alina2237 1 - 0 Klepeckaite Radvile1776
4

Žaidėjo savybės LTU

Rt.SNr.PavardėReit.Fed.Tšk.Rez.KReit. +/-
Liandzbergas Mykolas 1376 LTU Rp:1192 Tšk. 5,0
122Osmekhin Vladimir0FIN6,0w 1
228Slavinski Nikita0EST4,0s 1
31Atovmian Artem1617RUS7,5w 020-4,00
413Goyushlu Akif0AZE5,0s 1
53Pedmanson Albert1598EST6,0w 020-4,40
620Naumenko Mikhei0BLR5,5s ½
732Uba Kevin Kristjan0EST5,5s 1
821Nazarov Vladislav0EST5,5w 0
98Povilaitis Matas1130LTU5,0s ½20-6,20
Povilaitis Matas 1130 LTU Rp:1114 Tšk. 5,0
124Randruut Robin0EST4,0w 1
230Trost Edvin0SWE5,0s ½
37Perov Alexandar1264RUS5,0w 020-6,40
433Vizinis Jonas0LTU4,0s 1
518Mustafazade Fikrat0AZE4,5w 1
627Silich Yahor0BLR5,5s 0
720Naumenko Mikhei0BLR5,5w 0
815Klachkou Platon0BLR3,5s 1
96Liandzbergas Mykolas1376LTU5,0w ½206,20
Vizinis Jonas 0 LTU Rp:998 Tšk. 4,0
1-laisvas/nežaidžiantis- --- 1
210Aleksejev Artjom0EST3,0w 1
34Siniauski Artsiom1552BLR7,0s 0
48Povilaitis Matas1130LTU5,0w 0
516Liakhovich Yakau0BLR5,0s 0
617Luik Ott Robert0EST4,0w 0
726Saue Karl Elias0EST3,0s 1
813Goyushlu Akif0AZE5,0s 0
923Pohla Mihkel Johannes0EST1,0w 1
Griksaite Ieva 0 LTU Rp:1043 Tšk. 5,0
116Smirnova Jekaterina0EST3,0s 1
214Poluektova Arina08,0w 0
311Kuranova Liubov0RUS5,0s 1
48Kazachenka Maryia0BLR5,0w 1
515Rudnik Viktoria0EST6,0s 0
610Kramarenko Ekaterina0RUS5,0w 0
713Motuzaite Emile0LTU4,0w 1
818Walendykiewicz Martyna0POL5,0s 0
917Vaino Jekaterina0EST2,0s 1
Motuzaite Emile 0 LTU Rp:957 Tšk. 4,0
14Bauman Grettel0EST4,0s 0
25Blokhin Sofia0EST4,0s 0
31Aedla Mariel0EST4,0w 1
43Anis Dinara0EST4,0w 1
510Kramarenko Ekaterina0RUS5,0s 0
66Danilina Diana0EST2,0w 1
77Griksaite Ieva0LTU5,0s 0
816Smirnova Jekaterina0EST3,0w 1
914Poluektova Arina08,0s 0
Misiuk Ernest 1646 LTU Rp:1644 Tšk. 6,5
131Jastremski Richard0EST3,5w 1
222Uibokant Karl Oskar1346EST5,0s 1203,00
312Mechlinski Jakub1536POL6,5w 1207,00
48Prydun Andriy1611UKR5,5w 1209,00
53CMSuleymanli Aydin1689AZE8,0s ½201,20
614Postanogov Dmitrii1519RUS5,0s 1206,60
74Pedoson Georg Aleksander1676EST7,0w 020-9,20
86Tsaruk Maksim1643BLR6,0s 020-10,00
99Oglaza Oskar1590POL6,5- 1K
Povilaitis Tomas 1572 LTU Rp:1474 Tšk. 6,0
136Maslov Dmitri0EST3,0s 1
225Wartiovaara Oliver1278FIN4,0w 1203,00
33CMSuleymanli Aydin1689AZE8,0s 020-6,80
421Likatavicius Rapolas1352LTU4,0w 1204,40
530Gysson Jyrgen0EST4,5s ½
61Morgunov Marc1817AUT6,0w ½206,00
716Papunidi Matvey1494BLR5,5s ½20-2,20
815Romanov Dmitrii1510RUS5,5w ½20-1,80
927Abrazevich Yauheni0BLR5,0s 1
Silkaitis Laimis 1556 LTU Rp:1228 Tšk. 5,0
137Mustafayev Nihat0AZE3,0w 1
249Sysoi Matsvei0BLR3,0s 1
36Tsaruk Maksim1643BLR6,0w 020-7,60
44Pedoson Georg Aleksander1676EST7,0s 020-6,80
527Abrazevich Yauheni0BLR5,0w 1
622Uibokant Karl Oskar1346EST5,0s 020-15,40
752Zimin Yaroslav0RUS4,5s 1
830Gysson Jyrgen0EST4,5w ½
942Protassov Vlad0EST5,0s ½
Bagdanskis Dangis 1453 LTU Rp:1182 Tšk. 4,5
144Rebane Ralf Aron0EST5,0s ½
230Gysson Jyrgen0EST4,5w ½
332Kents Andreas0EST3,5s 1
442Protassov Vlad0EST5,0w ½
521Likatavicius Rapolas1352LTU4,0s 1207,20
612Mechlinski Jakub1536POL6,5w 020-7,80
719Stremavicius Pijus1449LTU4,5s 020-10,20
852Zimin Yaroslav0RUS4,5w 1
924Masalkov Pavel1299BLR5,5s 020-14,20
Stremavicius Pijus 1449 LTU Rp:1412 Tšk. 4,5
145Ruugla Raul0EST4,0w 1
26Tsaruk Maksim1643BLR6,0s 020-5,00
339Olde Karl Erik0EST5,0w 1
42Aga Rihard1733EST6,0s ½206,80
514Postanogov Dmitrii1519RUS5,0w 020-8,00
624Masalkov Pavel1299BLR5,5s 1206,00
718Bagdanskis Dangis1453LTU4,5w 12010,20
812Mechlinski Jakub1536POL6,5w 020-7,60
913Vissarionovs Artjoms1529LAT5,5s 020-7,80
Labanauskas Dovydas 1438 LTU Rp:1120 Tšk. 5,0
146Rychagov Nikita0EST3,5s 1
23CMSuleymanli Aydin1689AZE8,0w 020-3,80
330Gysson Jyrgen0EST4,5s 0
440Pedmanson Herman0EST4,0w 1
528Beda Pjotor0EST4,0s 1
642Protassov Vlad0EST5,0w 0
744Rebane Ralf Aron0EST5,0s 1
829Denisenko Aleksandr0RUS6,0w 0
938Myskovski Deniss0EST4,0s 1
Likatavicius Rapolas 1352 LTU Rp:1139 Tšk. 4,0
147Shvedov Maksim0EST0,0w 1
28Prydun Andriy1611UKR5,5s 020-3,60
346Rychagov Nikita0EST3,5w 1
410Povilaitis Tomas1572LTU6,0s 020-4,40
518Bagdanskis Dangis1453LTU4,5w 020-7,20
632Kents Andreas0EST3,5s 1
729Denisenko Aleksandr0RUS6,0w 0
839Olde Karl Erik0EST5,0s 0
936Maslov Dmitri0EST3,0w 1
Joncas Rokas 1344 LTU Rp:1103 Tšk. 5,0
149Sysoi Matsvei0BLR3,0w 0
241Pohla Paul Aleksander0EST3,0s 1
351Volkodavov Vladislav0EST2,0w 1
412Mechlinski Jakub1536POL6,5s 020-5,00
546Rychagov Nikita0EST3,5w 0
639Olde Karl Erik0EST5,0s 0
745Ruugla Raul0EST4,0w 1
836Maslov Dmitri0EST3,0s 1
940Pedmanson Herman0EST4,0w 1
Motuza Nedas 1247 LTU Rp:1104 Tšk. 4,0
152Zimin Yaroslav0RUS4,5s 0
238Myskovski Deniss0EST4,0w 1
350Varton Martin0EST3,0s 1
415Romanov Dmitrii1510RUS5,5w 020-3,60
51Morgunov Marc1817AUT6,0s 020-1,60
636Maslov Dmitri0EST3,0w 1
740Pedmanson Herman0EST4,0s 0
844Rebane Ralf Aron0EST5,0w 0
937Mustafayev Nihat0AZE3,0s 1
Mickus Benas 1741 LTU Rp:1584 Tšk. 4,5
137Gulnevs Daniils0LAT3,5w 1
26Semjonovs Ilja1949LAT5,0s 020-4,60
335Burmistrov Mikhail1135RUS3,0w 1201,60
48FMZarubitski Viachaslau1937BLR6,5s 020-5,00
529Wierzbicki Michal1525POL5,0w 020-15,60
620Vaino Nikita1665EST4,0s 1208,00
714Petrovs Jaroslavs1866LAT4,0w 020-6,60
825Siugzdinis Tautvydas1598LTU3,5s ½20-3,80
928Churilov Georgy1584RUS3,5w 1205,80
Juksta Karolis 1626 LTU Rp:1599 Tšk. 4,0
11Gurvich Vitaly2268RUS7,0s 020-1,60
231Narva Mart1459EST2,0w 1205,60
339Mjastsov Andrei0EST3,0s 1
424Piliciauskas Parbus1605LTU4,0w 1209,40
53Aliyev Ravan2070AZE5,0s 020-1,60
66Semjonovs Ilja1949LAT5,0w 020-2,60
732Sarauskas Andrius1455LTU4,0s 020-14,60
833Godzwon Iwo1448POL4,0w 1205,40
929Wierzbicki Michal1525POL5,0w 020-12,80
Piliciauskas Parbus 1605 LTU Rp:1435 Tšk. 4,0
14Horvath Dominik1996AUT4,5w 020-1,80
233Godzwon Iwo1448POL4,0s 020-14,20
336Davydov Ilya0RUS4,0w 1
421Juksta Karolis1626LTU4,0s 020-9,40
535Burmistrov Mikhail1135RUS3,0w 1201,60
614Petrovs Jaroslavs1866LAT4,0s 020-3,60

Rodyti visą sąrašą

Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 20.12.2020 10:31
PixFuture exclusive partner, rekvizitai/naudojimosi sąlygos