Turnyro pasirinktys

Rūšiuoti pagal

Pasirinkta federacija: Uzbekistan (UZB)

Flag UZB
Nr.TurnyrasPaskutinis atnaujinimas
11st International Soxibqiron Amir Temur Cup (Blitz) 25 dien. 20 val.
21st International Soxibqiron Amir Temur Cup (Rapid) 26 dien. 15 val.
314th Tashkent Open, Agzamov Memorial "A" 31 dien. 18 val.
414th Tashkent Open, Agzamov Memorial "B" 31 dien. 19 val.
5ZAKOVAT GAMBIT E - Final 38 dien. 15 val.
6ZAKOVAT GAMBIT D - Final 38 dien. 15 val.
7ZAKOVAT GAMBIT C - Final 38 dien. 15 val.
8ZAKOVAT GAMBIT B - Final 38 dien. 15 val.
9ZAKOVAT GAMBIT A - Final 38 dien. 16 val.
10ZAKOVAT GAMBIT D - OTB Qualification to Final 40 dien. 13 val.
11ZAKOVAT GAMBIT E - OTB Qualification to Final 40 dien. 13 val.
12ZAKOVAT GAMBIT C - Online Qualification 42 dien. 5 val.
13ZAKOVAT GAMBIT B - Online Qualification 42 dien. 5 val.
14ZAKOVAT GAMBIT D - Online Qualification 42 dien. 6 val.
15ZAKOVAT GAMBIT E - Online Qualification 42 dien. 6 val.
16Betomax Cup 2021 Group B 108 dien. 18 val.
17Betomax Cup 2021 Group C 108 dien. 19 val.
18Betomax Cup 2021 Group A 108 dien. 19 val.
19Zone 3.4 Zonal Open Championship 2021 130 dien. 18 val.
20Uzbekistan Men Championship Final 2021 146 dien. 20 val.
21Uzbekistan Women Championship Final 2021 148 dien. 19 val.
22BST Charity chess championship 193 dien. 22 val.
23Nilufar 2021 Group A 200 dien. 20 val.
24Nilufar 2021 Group B 200 dien. 20 val.
25Uzbekistan Chess Stars Tournament 313 dien. 22 val.
26Uzbekistan Women Championship (Final) 2020 363 dien. 18 val.
27Uzbekistan Men Championship (Final) 2020 363 dien. 19 val.
28International Chess Day Tournament 429 dien. 20 val.
29Asian Seniors Zone 3.4 over 65 433 dien. 18 val.
30Asian Seniors Zone 3.4 over 50 433 dien. 18 val.
31Asian Girls Under 20 Online Ch 2020 - Zone 3.4 Qualification 480 dien. 18 val.
32Asian Junior Online Ch 2020 - Zone 3.4 Qualification Boys 480 dien. 18 val.
33Sky Chess Sunday Bezrazryadniki 556 dien. 19 val.
34Nilufar 2020 Group A 563 dien. 18 val.
35Nilufar 2020 Group B Sky Chess 563 dien. 18 val.
36Sky Chess Sunday Razryadniki 570 dien. 17 val.
37Sky Chess Sunday Tournament 23.02 577 dien. 18 val.
38Sky Chess Sunday Tournament 09.02 591 dien. 18 val.
39Sky Chess InterCity 600 dien. 22 val.
40Sky Chess InterCity U8 600 dien. 23 val.
41Sky Chess Sunday Tournament 612 dien. 18 val.
42Sky Chess New Year Tournament Group B 633 dien. 20 val.
43Sky Chess New Year Tournament Group A 633 dien. 20 val.
44Sky Chess GM tournament 640 dien. 16 val.
45MDIS Tashkent Championship 649 dien. 19 val.
46Voskresniy Turnir Sky Chess 654 dien. 18 val.
47Voskresniy Turnir Sky Chess. Bezrazryadniki 710 dien. 17 val.
48Voskresniy Turnir Sky Chess. Razryadniki 710 dien. 17 val.
49Central Asia Girls U20 Championship 2019 724 dien. 18 val.
50Central Asia Junior Championship 2019 724 dien. 18 val.
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 22.09.2021 12:51
PixFuture exclusive partner, rekvizitai/naudojimosi sąlygos