Federacijų pasirinkimas    ECU Logo

Turnyro pasirinktys

Rūšiuoti pagal

Pasirinkta federacija: Uruguay (URU)

Flag URU
Nr.TurnyrasPaskutinis atnaujinimas
1UDELAR VII sub 2000 4 val. 10 min.
2116 Torneo Abierto de nau64 4 val. 22 min.
360 Torneo de los Viernes de nau64 ELO FIDE Comienza el 27 de octubre 2017 - 20 hs. 5 val. 8 min.
4Segunda Etapa del Circuito Juvenil Sub 8 5 val. 11 min.
5Segunda Etapa del Circuito Juvenil Sub 10 y 12 5 val. 11 min.
6Segunda Etapa del Circuito Juvenil Sub 14, 16 y 18 5 val. 12 min.
7120 Aniversario Club Solis de Pando 6 val. 47 min.
8Open 117 de nau64 para FIDE Solo lunes - Comienza el 6 de noviembre. 9 val. 10 min.
9UDELAR VII absoluto 12 val. 56 min.
10UDELAR VII no rankeado 14 val. 15 min.
11III Torneo Abierto de AUTE 1 dien. 5 val.
12Toco Venir 1 dien. 6 val.
13III Fecha Metropolitano Categoria Sub-12 (AJEDREZ CELESTE) 1 dien. 6 val.
14III Fecha Metropolitano Categoria Sub-10 (AJEDREZ CELESTE) 1 dien. 6 val.
15III Fecha Metropolitano Categoria Sub-8 (AJEDREZ CELESTE) 1 dien. 6 val.
16Plenitud (UTE) 2017 2 dien. 12 val.
17XLV ANIVERSARIO CLUB TREBEJOS 3 dien. 13 val.
18Departamental CAP 2017 4 dien.
19I ABIERTO ESPAÑOL-LA PROA 4 dien. 14 val.
20Blitz Centro Unión Cosmopolita 2017 4 dien. 14 val.
21III Torneo Escolar 5to y 6to año Las Teresas 4 dien. 15 val.
22III Torneo Escolar 3ro y 4to Santa Teresa de Jesus 4 dien. 16 val.
232do Torneo Escolar 5ªA Santa Teresa de Jesus 6 dien. 14 val.
24Campeonato Uruguayo Amateur de Ajedrez 2017 7 dien. 12 val.
252do Torneo Escolar 5ªB Santa Teresa de Jesus nau64 11 dien. 13 val.
26Primer Torneo Integracion 15 dien. 11 val.
27XXVII Cerrado 8x8 de nau64 Serie A 16 dien. 10 val.
28Toco Venir 21 dien. 3 val.
29Juegos Deportivos Nacionales - Final Varones 1a Categoría 23 dien. 11 val.
30Juegos Deportivos Nacionales - Final Varones 3a Categoría 23 dien. 11 val.
31Juegos Deportivos Nacionales - Final Damas 1a Categoría 23 dien. 12 val.
32Juegos Deportivos Nacionales - Final Varones 2a Categoría 23 dien. 12 val.
33Juegos Deportivos Nacionales - Final Damas 3a Categoría 23 dien. 12 val.
34Juegos Deportivos Nacionales - Final Damas 2a Categoría 23 dien. 12 val.
35World Youth Chess Championship 2017 U18 Open 27 dien. 12 val.
36World Youth Chess Championship 2017 U16 Open 27 dien. 12 val.
37World Youth Chess Championship 2017 U14 Open 27 dien. 12 val.
38World Youth Chess Championship 2017 U18 Girls 27 dien. 12 val.
39World Youth Chess Championship 2017 U16 Girls 27 dien. 12 val.
40World Youth Chess Championship 2017 U14 Girls 27 dien. 12 val.
41Open 32 dien. 2 val.
42LXXX ANIVERSARIO CLUB MUNICIPAL 40 dien. 2 val.
43II Fecha Metropolitano Categoria Sub-8 (AJEDREZ CELESTE) 43 dien. 8 val.
44II Fecha Metropolitano Categoria Sub-10 (AJEDREZ CELESTE) 43 dien. 8 val.
45II Fecha Metropolitano Categoria Sub-12 (AJEDREZ CELESTE) 43 dien. 8 val.
46Primera Etapa del Crcuito Juvenil Sub 8 43 dien. 12 val.
47Primera Etapa del Crcuito Juvenil Sub 10 y Sub 12 43 dien. 12 val.
48Primera Etapa del Crcuito Juvenil Sub 14, 16 y 18 43 dien. 12 val.
49Torneo de Hungaras 5 año A 53 dien. 14 val.
50CAMP. NACIONAL INTERDEPARTAMENTAL POR EQUIPOS 2017 55 dien. 15 val.
Advertisement