Federacijų pasirinkimas    ECU Logo

Turnyro pasirinktys

Rūšiuoti pagal

Pasirinkta federacija: Uruguay (URU)

Flag URU
Nr.TurnyrasPaskutinis atnaujinimas
1Cuartos CBR 4 minučių (-ės)
2Cuartos Cerro-nau64 A 1 val. 26 min.
3Primera Etapa Circuito Alekhine 2018. Ajedrez Celeste 3 val. 37 min.
4II Abierto de Montevideo "COPA MARCEL DUCHAMP" 19 val. 52 min.
5VERANO TREBEJOS 2018 1 dien. 3 val.
6Torneo Academia 2018 1 dien. 21 val.
7Rapido Fray Bentos Ajedrez Celeste 5 dien. 1 val.
8XIII Open de Reyes de nau64 12 a 14 de enero 2018 5 dien. 3 val.
9Blitz Fray Bentos Ajedrez Celeste 5 dien. 18 val.
10CUARTOS DE FINAL CTO. URUGUAYO 2018. URRETA F.C. 20 dien. 2 val.
11Semifinal Campeonato Uruguayo 2018 20 dien. 3 val.
12BLITZ LA PROA POR EQUIPOS 2017 22 dien. 5 val.
13Cuartos Cerro - Rivera 2017 28 dien. 1 val.
14CUARTOS DE FINAL TREBEJOS 2017 29 dien. 15 val.
15Final Plenitud 2017 Absoluta 30 dien. 19 val.
16Open Sub-1600 de nau64 11 y 18 de diciembre. Juagores sin ranking y un máximo de 1599 de elo nacional. 31 dien. 16 val.
17Torneo Femenino 32 dien. 23 val.
18Final del Primer Circuito Juvenil 2017 32 dien. 23 val.
19Final Plenitud 2017 Revelacion 33 dien. 20 val.
20Campeonato Uruguayo 2018 - Cuartos de Final del Club de Ajedrez La Proa 36 dien. 14 val.
21Torneo "Amistad Salto - Paysandu" 37 dien. 5 val.
22Ajedrez Celeste en La Bierfest Nueva Helvecia U10 40 dien.
23Ajedrez Celeste en La Bierfest Nueva Helvecia U12 40 dien.
24 Abierto de Ajedrez Celeste en La Bierfest Nueva Helvecia 40 dien.
25Ajedrez Celeste en la Bierfest Nueva Helvecia U8 40 dien.
26 Abierto de Ajedrez Celeste en La Bierfest Nueva Helvecia 40 dien. 4 val.
27Blitz Fiesta Fin de Año 41 dien. 16 val.
28Encuentro Final de Ajedrez 2017 - 3ro y 4to años. Colegio Santa Teresa de Jesus 42 dien. 16 val.
29Encuentro Final de Ajedrez 2017 - 5to y 6to años. Colegio Santa Teresa de Jesus 42 dien. 16 val.
30Open 117 de nau64 para ELO FIDE Solo lunes 44 dien. 4 val.
31Cuartos de Final Ajedrez UdelaR 44 dien. 14 val.
32Blitz IV Etapa Circuito Alekhine 2017 45 dien. 3 val.
33IV Etapa Circuito Alekhine 2017. Ajedrez Celeste 45 dien. 4 val.
34Ajedrez Celeste en San José de Mayo U10 46 dien. 23 val.
35Ajedrez Celeste en San José de Mayo U14 46 dien. 23 val.
36Ajedrez Celeste en San José de Mayo U20 46 dien. 23 val.
37Ajedrez Celeste en San José de Mayo U8 46 dien. 23 val.
38Segundo Torneo Sub 1800 Los Bohemios 46 dien. 23 val.
39Regional Maldonado MEC 47 dien. 13 val.
40Regional Udelar Salto No Rankeados 47 dien. 17 val.
41Regional Udelar Salto Absoluto 47 dien. 18 val.
422do Torneo Escolar 5ªB Santa Teresa de Jesus Academia de Ajedrez nau64 48 dien. 21 val.
432do Torneo Escolar 5ªA Santa Teresa de Jesus 48 dien. 21 val.
44Cuartos Final URU CAP 2018 50 dien. 16 val.
45Primer Torneo Sub 1800 Los Bohemios 52 dien. 16 val.
4660 Torneo de los Viernes de nau64 ELO FIDE 53 dien. 15 val.
47PRIMAVERA TREBEJOS 2017 53 dien. 17 val.
48Encuentro Regional (centro-sur) Sub 8 AJEDREZ CELESTE 53 dien. 17 val.
49Encuentro Regional (centro-sur) Sub-10 AJEDREZ CELESTE 53 dien. 17 val.
50Encuentro Regional (centro-sur) Sub 12 AJEDREZ CELESTE 53 dien. 17 val.