Turnyro pasirinktys

Rūšiuoti pagal

Pasirinkta federacija: Uganda (UGA)

Flag UGA
Nr.TurnyrasPaskutinis atnaujinimas
1Grand Finale U8 Girls Sponsored by Jesa Milk, Stanbic Bank, Vision Group 3 val. 12 min.
22019 Rwabushenyi Memorial Junior Rated Chess Championship 15 val. 40 min.
32019 Rwabushenyi Memorial Open Rated Chess Championship 15 val. 45 min.
4DIDA CHESS IN SCHOOLS ANNUAL CHESS TOURNAMENT 1st EDITION 3 dien. 20 val.
5DECODE P.7 Farewell Chess Tournament - U17 5 dien. 20 val.
6DECODE P.7 Farewell Chess Tournament - U11 5 dien. 20 val.
7DECODE P.7 Farewell Chess Tournament - U13 7 dien. 21 val.
8DECODE P.7 Farewell Chess Tournament - U9 7 dien. 21 val.
9SOM CHESS ACADEMY-SBC HOIMA Kigaaga Chess Program 14 dien. 20 val.
10SOM CHESS ACADEMY- SBC HOIMA Nyamasoga Chess Program 14 dien. 20 val.
11SOM CHESS ACADEMY-SBC HOIMA Kabaale Chess Program 14 dien. 21 val.
12Comrades Chess Challege 2019; 5-7 Yrs - Girls 19 dien. 22 val.
13Comrades Chess Challege 2019; 8-10 Yrs - Girls 19 dien. 22 val.
14Comrades Chess Challege 2019; 8-10 Yrs - Boys 19 dien. 22 val.
15Comrades Chess Challege 2019; 11-12 Yrs - Girls 19 dien. 22 val.
16Comrades Chess Challege 2019; 13-15 Yrs 19 dien. 23 val.
17Comrades Chess Challege 2019; 11-12 Yrs - Boys 19 dien. 23 val.
18Comrades Chess Challege 2019; 5-7 Yrs - Boys 19 dien. 23 val.
192019 National Chess League Blitz Round Robin Championship 23 dien.
20Kyambogo Univesity Chess Qualifiers 2019 - Ladies 23 dien. 2 val.
212019 NATIONAL CHESS LEAGUE 30 dien. 17 val.
22Makerere Interhall Chess Competition 32 dien. 13 val.
23Makerere University Interhall Chess Championship (Ladies) 32 dien. 13 val.
24Kyambogo Interhall Chess Competitions 2019 33 dien. 23 val.
25CPGA Central Region Chess Qualifiers U8 39 dien. 22 val.
26CPGA Central Region Chess Qualifiers U10 39 dien. 22 val.
27CPGA Central Region Chess Qualifiers U12 39 dien. 22 val.
28CPGA Central Region Chess Qualifiers U18 39 dien. 23 val.
29CPGA Central Region Chess Qualifiers U14 39 dien. 23 val.
30CPGA Central Region Chess Qualifiers U16 40 dien.
312019 DOVE RAPID INDEPENDENCE CHESS CHAMPIONSHIP (U10 Boys and Girls) 43 dien. 18 val.
322019 DOVE RAPID INDEPENDENCE CHESS CHAMPIONSHIP (U14 Boys and Girls) 43 dien. 18 val.
332019 DOVE RAPID INDEPENDENCE CHESS CHAMPIONSHIP (U6 Boys and Girls) 43 dien. 18 val.
342019 DOVE RAPID INDEPENDENCE CHESS CHAMPIONSHIP (U12 Boys and Girls) 43 dien. 18 val.
352019 DOVE RAPID INDEPENDENCE CHESS CHAMPIONSHIP (U20 Boys and Girls) 43 dien. 18 val.
362019 DOVE RAPID INDEPENDENCE CHESS CHAMPIONSHIP (U8 Boys and Girls) 43 dien. 18 val.
372019 DOVE RAPID INDEPENDENCE CHESS CHAMPIONSHIP (U16 Boys and Girls) 43 dien. 18 val.
38MUBS 1st year's Chess Championships 2019 49 dien. 18 val.
39CPGA Western Region Chess Championship 2019 U10 Powered by JESA, Stanbic Bank, Vision Group 60 dien. 22 val.
40CPGA Western Region Chess Championship 2019 U14 Powered by JESA, Stanbic Bank and Vision Group 60 dien. 22 val.
41CPGA Western Youth Chess Championship 2019 U12 Powered by JESA, Stanbic Bank and Vision Group 60 dien. 22 val.
42CPGA Western Region Chess Championship 2019 U16 Powered by JESA, Vision Group, Stanbic Bank 60 dien. 22 val.
43CPGA Western Region Chess Championship 2019 U18 Powered by JESA, Stanbic Bank and Vision Group 60 dien. 22 val.
44CGPA Western Region Chess Championship 2019 Above 18 Powered by JESA, Stanbic Bank, Vision Group 61 dien. 22 val.
45GLAMOUR OPEN RAPID CHESS TOURNAMENT 2019 71 dien. 2 val.
462019 Stand Annual Rapid Youth Chess Championship (U12 Boys and Girls) 95 dien. 21 val.
472019 Stand Annual Rapid Youth Chess Championship (U14 - 20 Boys and Girls) 95 dien. 21 val.
482019 Stand Annual Rapid Youth Chess Championship (U10 Boys and Girls) 95 dien. 21 val.
492019 Stand Annual Rapid Youth Chess Championship (U8 Boys and Girls) 95 dien. 21 val.
50SOMALI OPEN TOURNAMENT 109 dien. 19 val.