Federacijų pasirinkimas    ECU Logo

Turnyro pasirinktys

Rūšiuoti pagal

Pasirinkta federacija: Poland (POL)

Flag POL
Nr.TurnyrasPaskutinis atnaujinimas
1I Bilgoraj FIDE OPEN 7 dien. 4 val.
2IV Wielkopolska Liga Seniorów Grupa A 2018/2019 48 dien. 8 val.
3VII Turniej Jameson Pub 70 dien. 10 val.
4Szczyrk 2018 IM Norm Coordinator and INFO : IO Prohorov, Olexandr (UKR) prohorov@chessclub.lviv.ua 79 dien. 6 val.
534th Voivoda Cup 128 dien. 19 val.
6IBCA Womens World Chess Championship 2018 150 dien. 17 val.
710th IBCA World Individual Junior Chess Championship for Blind and Visually Impa 150 dien. 17 val.
8POL-UKR Youth Team Match https://chess24.com/en/watch/live-tournaments/poland-ukraine-junior-match-2018/1 231 dien. 16 val.
9POL-UKR Youth Team Match (rapid) 232 dien. 6 val.
10POL-UKR Youth Team Match (blitz) 232 dien. 6 val.
11I Turniej Szachowy Politechniki Rzeszowskiej 248 dien. 16 val.
12“Katowice Spring 2018” (IM group) https://chess24.com./en/watch/live-tournaments/katowice-spring-2018 253 dien. 14 val.
13EUROPEAN SENIOR TEAM CHESS CHAMPIONSHIP 2018 SECTION 65+ 273 dien. 10 val.
14EUROPEAN SENIOR TEAM CHESS CHAMPIONSHIP 2018 SECTION 50+ 273 dien. 11 val.
15Wrocław IM’s RR Tournaments edycja – maj 2018 314 dien. 19 val.
16III Wielkopolska Liga Seniorów 2017/2018 317 dien. 7 val.
17XXVIII Miedzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA-2017 Grupa A 371 dien. 4 val.
18European Individual Rapid Chess Championship 2017 396 dien. 19 val.
19European Individual Blitz Chess Championship 2017 401 dien. 9 val.
20Krakow team tournament 2017 490 dien. 15 val.
21FIDE OPEN Blitz - Ozanna 2017 492 dien. 12 val.
22II Turniej Ożanna 2017 494 dien. 21 val.
237th International Ferdynand Dziedzic Memorial https://www.chessmanager.com/tournaments/7 504 dien. 10 val.
24Children Visegrad Chess League "A" U12 - Visegrad Fund 509 dien. 20 val.
25Children Visegrad Chess League "B" U16 - Visegrad Fund 509 dien. 20 val.
26III Mistrzostwa Leżajska w Szachach Błyskawicznych 510 dien. 3 val.
27EUROPEAN YOUTH TEAM CHESS CHAMPIONSHIP - GIRLS SECTION 515 dien. 13 val.
28EUROPEAN YOUTH TEAM CHESS CHAMPIONSHIP - OPEN SECTION 515 dien. 13 val.
29Jablomka -Turnaj 2017 561 dien. 8 val.
30IX International Grandmasters Tournament of the LUBLIN Union Memorial 589 dien. 16 val.
31TURNAJ STYROCH VEZI Open 2016 - Muszyna 762 dien. 13 val.
32TURNAJ STYROCH VEZÍ Mladez 2016 4. Muszyna 762 dien. 13 val.
336th Women International Chess Memorial of Krystyna Hołuj-Radzikowska 772 dien. 9 val.
34Mini Turniej 524 807 dien. 10 val.
35Turniej Kontrolny 304 808 dien. 13 val.
36INTEGRACYJNE MISTRZOSTWA POLSKI AZS 826 dien. 19 val.
37Zebrzydowice 2016 mladší 848 dien. 16 val.
381st IBCA European Team Chess Championship 902 dien. 16 val.
39VIIIth International Grandmasters Tournament - The Lublin Union Memorial VIII Międzynarodowy Arcymistrzowski Turniej Szachowy im. Unii Lubelskiej 946 dien. 10 val.
40Jastrzębskie Młodzieżowe Spotkania Szachowe ”A” - OPEN A 962 dien. 16 val.
41Jastrzębskie Młodzieżowe Spotkania Szachowe ”B” - OPEN B 962 dien. 16 val.
42IV Liga Szachowa - okręg wrocławski i podwrocławski 1050 dien. 9 val.
43TORNEO DE VERANO KIDS TRUJILLO 2016 -SUB 14 1085 dien. 10 val.
44Indywidualne Mistrzostwa Wojewodztwa Lubelskiego w szachach szybkich - VIII Memorial Marka Lobejko 1130 dien. 8 val.
45Euroijada2015 1163 dien. 17 val.
46II WORLD IV EUROPEAN CHAMPIONSHIP DRAUGHTS FOR BLIND AND PARTIALLY SIGHTED (WOMEN) 1234 dien. 15 val.
47II WORLD IV EUROPEAN CHAMPIONSHIP DRAUGHTS FOR BLIND AND PARTIALLY SIGHTED (MEN) 1234 dien. 15 val.
4851th Akiba Rubinstein Chess Festival - GM round robin tournament 1239 dien. 10 val.
49V Memoriał im. Reginy Gerleckiej - Lublin 2015 1240 dien. 17 val.
50V Memoriał Szachowy im. Reginy Gerleckiej ,Turniej B - Lublin 2015 1241 dien. 12 val.