Federacijų pasirinkimas    ECU Logo

Turnyro pasirinktys

Rūšiuoti pagal

Pasirinkta federacija: Montenegro (MNE)

Flag MNE
Nr.TurnyrasPaskutinis atnaujinimas
1V Memorijal "Djordje Konjevic" Herceg Novi 2019 13 val. 57 min.
2Bozicni rapid turnir "Zeta 02-2019" 14 dien. 21 val.
32 Memorijalni turnir ,,Zoran i Vuko,, 18 dien. 5 val.
4Novogodisnji rapid turnir "Zeta 01-2019" 21 dien. 18 val.
5Rapid turnir SK "Buducnost" 2018 25 dien. 6 val.
6NOVOGODIŠNJI brzopotezni turnir Berane 2018/19 26 dien. 21 val.
7Pojedinačno prvenstvo Kolašina 2018 28 dien.
8Prvenstvo Berana u brzopoteznom sahu 2018. 31 dien. 1 val.
9Third Saturday Djenovici MNE IM XII -2018 31 dien. 6 val.
10Prvenstvo Berana u ubrzanom sahu 2018 31 dien. 7 val.
11Third Saturday Djenovici MNE GM XII -2018 31 dien. 8 val.
12Matirajmo otpad - Hoze Raul Kapablanka 39 dien. 8 val.
13Matirajmo otpad - Emanuel Lasker 39 dien. 8 val.
14Matirajmo otpad - Aleksandar Aljehin 39 dien. 8 val.
15Matirajmo otpad - Vilhelm Stajnic 39 dien. 8 val.
16Memorijalni turnir Ljubodrag Ljubo Djurovic - Danilovgrad 2018 52 dien. 4 val.
176. Prvenstvo crne Gore za mlade u Ubrzanom sahu G-14 53 dien. 5 val.
186. Prvenstvo Crne Gore za mlade u Ubrzanom sahu B-14 53 dien. 5 val.
196. Prvenstvo Crne Gore za mlade u Ubrzanom sahu B-12 53 dien. 5 val.
206. Prvenstvo Crne Gore za Mlade u Ubrzanom sahu B-8 53 dien. 5 val.
216. Prvenstvo Crne Gore za mlade u Ubrzanom sahu B-10 53 dien. 5 val.
226. Prvenstvo Crne Gore za mlade u Ubrzanom sahu G-8 53 dien. 6 val.
236. Prvenstvo Crne Gore za mlade u Ubrzanom sahu G-10 53 dien. 6 val.
246. Prvenstvo Crne Gore za mlade u Ubrzanom sahu G-16 53 dien. 6 val.
256. Prvenstvo Crne Gore za mlade u Ubrzanom sahu G-18 53 dien. 6 val.
266. Prvemstvo crne Gore za mlade u Ubrznom sahu G-12 53 dien. 6 val.
276. Prvenstvo Crne Gore za mlade u Ubrzanom sahu B-16 53 dien. 7 val.
286 Prvenstvo Crne Gore za mlade u Ubrzanom sahu B-18 53 dien. 8 val.
29Pionirska liga 2018 - Jesenji dio 59 dien. 4 val.
30Third Saturday Djenovici MNE GM XI-2018 59 dien. 7 val.
316 Memorijalni turnir Da ih ne zaboravimo 2018 60 dien. 5 val.
32Druga crnogorska liga 2018.g. 67 dien. 2 val.
33Novembarski turnir -Tivat 2018 73 dien. 9 val.
341st Montenegro League 2018 84 dien. 14 val.
35Third Saturday Djenovici MNE GM X-2018 87 dien. 6 val.
36Third Saturday Djenocici MNE FM X-2018 87 dien. 7 val.
37Third Saturday Djenovici MNE IM X-10 87 dien. 7 val.
389. Memorijalni turnir "Anto Rmus" 88 dien. 3 val.
39VII Memorijal Obrada Manojlovica -Herceg Novi 94 dien. 9 val.
40European School Chess Individual Cup 2018 - Blic U15 group A 101 dien. 14 val.
41European School Chess Individual Cup 2018 - Blic U15 group B 101 dien. 14 val.
42European School Chess Individual Cup 2018 - Blic U9 101 dien. 14 val.
43European School Chess Individual Cup 2018 - Rapid U15 group A 101 dien. 14 val.
44European School Chess Individual Cup 2018 - Rapid U15 group B 101 dien. 14 val.
45European School Chess Individual Cup 2018 - Rapid U9 101 dien. 14 val.
46European School Chess Individual Cup 2018 - Standard U15 101 dien. 14 val.
47European School Chess Individual Cup 2018 - Standard U9 101 dien. 14 val.
48Rapid turnir "Plavsko jezero 2018-4" 101 dien. 22 val.
49DAN UKRAJINSKOG SAHA 2018 ( CETINJE ) 109 dien. 14 val.
50Amatersko prvenstvo Crne Gore 2018 129 dien. 6 val.