Federacijų pasirinkimas    ECU Logo

Turnyro pasirinktys

Rūšiuoti pagal

Pasirinkta federacija: Finland (FIN)

Flag FIN
Nr.TurnyrasPaskutinis atnaujinimas
1Ekenäs SK, 5 + 5 min., 7/2018, 15.11.2018 11 val. 11 min.
2Ekenäs SK, 5 + 5 min., 6/2018, 18.10.2018 11 val. 30 min.
3Ekenäs SK, 5 + 5 min., 8/2018, + Skinkblixt 13.12.2018 12 val. 34 min.
4Karjaan URA 15+15 min. 5 kirrosta 11.12.2018 1 dien. 21 val.
5Pikashakin Helsingin mestaruus 2018 6 dien. 19 val.
6Pikkujouluturnamentti 2018 10 dien. 18 val.
7Ekenäs SK, 20 + 20 min., 4/2018.11.29 10 dien. 21 val.
8TuTS:n viikonlopputurnaus 2018 A-ryhmä 11 dien. 15 val.
9TuTS:n viikonlopputurnaus 2018 B-ryhmä 11 dien. 15 val.
10Pääkaupunkiseudun koululaisten avoin mestaruus 2018 1-luokka 11 dien. 17 val.
11Pääkaupunkiseudun koululaisten avoin mestaruus 2018 2-luokka 11 dien. 17 val.
12Pääkaupunkiseudun koululaisten avoin mestaruus 2018 7-9-luokka 11 dien. 17 val.
13Pääkaupunkiseudun koululaisten avoin mestaruus 2018 3-luokka 11 dien. 17 val.
14Pääkaupunkiseudun koululaisten avoin mestaruus 2018 4-luokka 11 dien. 17 val.
15Pääkaupunkiseudun koululaisten avoin mestaruus 2018 5-6-luokka 11 dien. 17 val.
16Espoon ja Kauniaisten 3-henkiset koulujoukkuekisat, luokat 1-3 12 dien. 2 val.
17Espoon ja Kauniaisten 3-henkiset koulujoukkuekisat, luokat 4-6 12 dien. 16 val.
18Espoon ja Kauniaisten 3-henkiset koulujoukkuekisat, yk ja lukio 12 dien. 16 val.
19Tampereen seudun koululaisten shakkimestaruus, luokat 5-6 12 dien. 17 val.
20Tampereen seudun koululaisten shakkimestaruus, 4. luokka 12 dien. 17 val.
21Tampereen seudun koululaisten shakkimestaruus, 2. luokka 12 dien. 17 val.
22Tampereen seudun koululaisten shakkimestaruus, 3. luokka 12 dien. 17 val.
23Tampereen seudun koululaisten shakkimestaruus, yläkoulu 12 dien. 17 val.
24Tampereen seudun koululaisten shakkimestaruus, esikoulu ja 1. luokka 12 dien. 17 val.
25KäpSK:n rapid 12/2018 14 dien. 10 val.
26Lauttasaaren mestaruus 2018 LauttSSK 70 vuotta juhlaturnaus 14 dien. 19 val.
27Koululaisten SM 2018 E-ryhmä Akaa 18 dien. 12 val.
28Koululaisten SM 2018, B-ryhmä 18 dien. 12 val.
29Koululaisten SM 2018 F-ryhmä Akaa 18 dien. 16 val.
30Koululaisten SM 2018, C-ryhmä 18 dien. 16 val.
31Koululaisten SM 2018 D-ryhmä Akaa 18 dien. 16 val.
32Koululaisten SM 2018, A-ryhmä 18 dien. 17 val.
33Koululaisten SM 2018, O-ryhmä 18 dien. 17 val.
34Käpylän mestaruus 2018 21 dien. 9 val.
35KäpSK:n rapid 11/2018 21 dien. 11 val.
36Selokunkku-turnaussarja syksy 2018, 4. osakilpailu 26 dien. 15 val.
37Turun turnajaiset A-ryhmä 26 dien. 20 val.
38Turun turnajaiset F-ryhmä 26 dien. 21 val.
39Turun turnajaiset E-ryhmä 26 dien. 21 val.
40Turun turnajaiset G-ryhmä 26 dien. 21 val.
41Turun turnajaiset B-ryhmä 26 dien. 22 val.
42Turun turnajaiset C-ryhmä 26 dien. 22 val.
43Turun turnajaiset D-ryhmä 26 dien. 22 val.
44Porin koululaiskilpailu 14.11.2018_6. luokka 29 dien. 21 val.
45Porin koulukisa 2018m8.lk+lukio 29 dien. 21 val.
46Porin koululaiskilpailu 14-11-2018_4. luokka 29 dien. 21 val.
47Porin koululaisten mestaruus 2018_5.luokka 29 dien. 21 val.
48Porin koululaiskilpailu 14.11.2018_7. luokka 29 dien. 21 val.
49Porin koululaiskilpailu 14.11.2018_3. luokka 29 dien. 22 val.
50Karjaan URA 15+15 min. 6 kirrosta 13.11.2018 30 dien. 12 val.