Turnyro pasirinktys

Rūšiuoti pagal

Pasirinkta federacija: Finland (FIN)

Flag FIN
Nr.TurnyrasPaskutinis atnaujinimas
1Antti Pihlajamäki 80 v juhlaturnaus 1 dien. 7 val.
2Aloittelijaturnaus (rating max. 1400) 2 dien. 10 val.
3Shakin tuen senioriturnaus 2 dien. 11 val.
4Käpylän mestaruus 2019 4 dien. 4 val.
5Selokunkku-turnaussarja (syksy 2019, 4.osakilpailu) 8 dien. 7 val.
6Raahen turnaus 2019 8 dien. 9 val.
7Työväentalosarja 7/8 Vantaa 9 dien. 13 val.
8Joukkuepikashakin HM 2019, A-ryhmä 11 dien. 6 val.
9Kuninkaantien lukion kilpailu 11 dien. 15 val.
10Lauttasaaren mestaruus 2019 12 dien. 6 val.
11Joukkuepikashakin HM 2019, M-ryhmä 13 dien. 6 val.
12Koululaisten SM 2019 E-sarja 14 dien. 3 val.
13Koululaisten SM 2019 O-sarja 15 dien. 3 val.
14Koululaisten SM 2019 A-sarja 15 dien. 3 val.
15Koululaisten SM 2019 D-sarja 15 dien. 8 val.
16Koululaisten SM 2019 C-sarja 15 dien. 10 val.
17Koululaisten SM 2019 B-sarja 15 dien. 11 val.
18Koululaisten SM 2019 F-sarja 15 dien. 11 val.
19Nordic Team Championship for visually impaired 2019 16 dien. 9 val.
20KäpSK:n rapid 11/2019 18 dien. 3 val.
21TuTS:n PELO-keskiviikko 26 dien. 6 val.
22Tammer-Shakin ELO-turnaus syksy 2019, A-ryhmä 28 dien. 5 val.
23Tammer-Shakin ELO-turnaus syksy 2019, B-ryhmä 29 dien. 7 val.
24Tammer-Shakin ELO-turnaus syksy 2019, C-ryhmä 29 dien. 8 val.
25Tammer-Shakin ELO-turnaus syksy 2019, D-ryhmä 29 dien. 8 val.
26Tammer-Shakin ELO-turnaus syksy 2019, E-ryhmä 29 dien. 8 val.
27Työväentalosarjan 6. osakilpailu, Jämsä 30 dien. 10 val.
28TuTS:n nopean shakin mestaruus 2019 35 dien. 6 val.
29Raputurnaus 2019 36 dien. 10 val.
30Selokunkku-turnaussarja (syksy 2019, 3.osakilpailu) 37 dien. 7 val.
31KäpSK:n lokakuun 2019 blixt 39 dien. 5 val.
32I-HSK:n nopean shakin turnaus 2019 44 dien. 8 val.
33Pohjois-Suomen nopean shakin mestaruus 44 dien. 12 val.
34Seinäjoen turnaus 21.-22.9.2019 50 dien. 10 val.
35Turun turnajaiset E-ryhmä 51 dien. 13 val.
36Turun turnajaiset A-ryhmä 51 dien. 13 val.
37Turun turnajaiset D-ryhmä 51 dien. 14 val.
38Turun turnajaiset F-ryhmä 51 dien. 14 val.
39Turun turnajaiset B-ryhmä 51 dien. 14 val.
40Turun turnajaiset C-ryhmä 51 dien. 14 val.
41KäpSK:n rapid 8/2019 60 dien. 3 val.
42Kinkolandia Open Air tournament 2019 61 dien. 6 val.
43EtVaS Masters’ round robin 2019 M-group 64 dien. 5 val.
44EtVaS Masters’ round robin 2019 FM-group 64 dien. 6 val.
45EtVaS Masters’ round robin 2019 A-group 64 dien. 6 val.
46EtVaS Masters’ round robin 2019 ME-group 64 dien. 7 val.
47Porin ja TUL:n Satakunnan piirin avoin mestaruus 7.-8.9.2019 64 dien. 10 val.
48Selokunkku-turnaussarja (syksy 2019, 2. osakilpailu) 65 dien. 7 val.
49KäpSK:n syyskuun 2019 blixt 67 dien. 4 val.
50Pohjois-Suomen avoin 2019 71 dien. 10 val.