Turnyro pasirinktys

Rūšiuoti pagal

Pasirinkta federacija: England (ENG)

Flag ENG
Nr.TurnyrasPaskutinis atnaujinimas
12nd 4NCL Autumn Online Congress Open 1 val. 5 min.
22nd 4NCL Autumn Online Congress Under 1400 1 val. 48 min.
3Hendon U2200 FIDE Swiss - http://bit.ly/chessinhendon 3 val. 21 min.
4Richmond Juniors Club Championship 3 val. 28 min.
5TWICKENHAM Qualifier for the London Junior Chess Championship Under 12 14 val. 37 min.
6TWICKENHAM Qualifier for the London Junior Chess Championship Under 10 14 val. 40 min.
7TWICKENHAM Qualifier for the London Junior Chess Championship Under 8 14 val. 46 min.
8Hampton Qualifier for the London Junior Chess Championship Under 12 15 val. 31 min.
9Hampton Qualifier for the London Junior Chess Championship Under 10 15 val. 35 min.
10Hampton Qualifier for the London Junior Chess Championship Under 8 15 val. 37 min.
11B&F Standard Individual 2020-21 - No. 14a 18 val. 34 min.
12Northumberland Major 22 val. 31 min.
13Northumberland Open 23 val. 36 min.
14Northumberland Minor 23 val. 55 min.
15Northumberland foundation 1 dien.
162nd 4NCL Autumn Online Congress Under 1700 1 dien.
17Northumberland Championship Sell 2021-22 1 dien.
18Northumberland Championship Gilroy 2021-22 1 dien.
19Northumberland Championship Zollner 2021-22 1 dien.
2016th Cambridgeshire Rapidplay Challengers 1 dien. 9 val.
21Golders Green Rapidplay 25th September 2021 OPEN A St Luke’s Church in Kidderpore Avenue, London NW3 7SU 1 dien. 11 val.
22Golders Green Rapidplay 25th September 2021 Under 1450 SWISS B St Luke’s Church in Kidderpore Avenue, London NW3 7SU 1 dien. 22 val.
2316th Cambridgeshire Rapidplay Open 2 dien.
24Peter & Peggy Clarke Memorial Rapidplay 2 dien.
2516th Cambridgeshire Rapidplay Major 2 dien.
2616th Cambridgeshire Rapidplay Minor 2 dien.
27B&F Rapid Individual 2020-21 - No. 14 2 dien. 18 val.
282021 UK Chess Challenge Terafinal Under 8 2 dien. 20 val.
292021 UK Chess Challenge Terafinal Under 10 2 dien. 20 val.
302021 UK Chess Challenge Terafinal Under 12 2 dien. 20 val.
312021 UK Chess Challenge Terafinal Under 14 2 dien. 20 val.
322021 UK Chess Challenge Terafinal Under 18 2 dien. 20 val.
33B&F Standard Individual 2020-21 - No. 14b 3 dien. 6 val.
34South Shields Themed Blitz - Chigorin 3 dien. 19 val.
35South Shields Themed Blitz - From's Gambit 3 dien. 19 val.
36Ivan Gromov Online Chess League Season 1 3 dien. 21 val.
37Scarborough Intermediate 3 dien. 22 val.
38Scarborough Minor 3 dien. 22 val.
39Scarborough Open 3 dien. 22 val.
40Scarborough Major 3 dien. 22 val.
41Hendon Grandmasters 25-31 October 2021 Live games at: 4 dien. 22 val.
42Guildford 2021-10-07 Standard 45+15 5 dien. 3 val.
432nd Surrey Kings all play all event 5 dien. 8 val.
44Hammersmith Handicap Blitz 6 dien. 20 val.
45Surrey Kings Premier League Autumn 2021 7 dien. 8 val.
46Hendon 2300 Plus - Event Code 262993 7 dien. 23 val.
472nd Witney Online Rapidplay Open 8 dien.
482nd Witney Online Rapidplay Junior 8 dien.
492021 UK Chess Challenge Terafinal Challengers Under 10 8 dien. 1 val.
502021 UK Chess Challenge Terafinal Challengers Under 12 8 dien. 1 val.
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 22.09.2021 12:51
PixFuture exclusive partner, rekvizitai/naudojimosi sąlygos