Federacijų pasirinkimas    ECU Logo

Turnyro pasirinktys

Rūšiuoti pagal

Pasirinkta federacija: Croatia (CRO)

Flag CRO
Nr.TurnyrasPaskutinis atnaujinimas
1CHESS TOUR “FOUR SEASONS” - FM turnir 4 val. 29 min.
2International Open Tournament "24th Open BOŠNJACI" 2019 4 val. 55 min.
3Međunarodni rapid turnir GUNJA 2018., Gunja, 20.10.2018. 6 val. 20 min.
4Međunarodni kadetski rapid turnir GUNJA 2018., Gunja, 20.10.2018. 7 val. 32 min.
5III. Memorijalni turnir " Vukovar - Srebrenica " 8 val. 7 min.
6Brzopotezni turnir Lav 5/8 20 val. 38 min.
7Brzopotezni turnir ŠK Rijeka 07 (drugi dio sezone) 1 dien. 8 val.
87. Memorijalni turnir "Nereo Butković" 3 dien. 6 val.
9ZŠS Brzopotezni turnir 25 2018 3 dien. 7 val.
103. Hrvatska liga zapad 2018. 3 dien. 19 val.
11Pojedinačni kadetski turnir " Sport Fest Poreč 2018 " 4 dien. 8 val.
12Treće otvoreno prvenstvo zapadne Hrvatske za mlade do 20 godina 4 dien. 16 val.
13Treće otvoreno prvenstvo zapadne Hrvatske za mlade do 16 godina 4 dien. 16 val.
14Treće otvoreno prvenstvo zapadne Hrvatske za mlade do 12 godina 4 dien. 16 val.
152. Hrvatska liga zapad 2018. 4 dien. 19 val.
16Pojedinačno prvenstvo Hrvatske za veterane Malinska, 4-9.11.2018. 4 dien. 22 val.
17DOBAR ZRAK 2018 - PP Medvednica 5 dien. 5 val.
18LUKOVO18 5 dien. 11 val.
194. Hrvatska liga zapad 2018. 5 dien. 12 val.
204.A HŠL ŠZŽI 2018. 5 dien. 12 val.
212.HŠL ŠZŽI 2018. 5 dien. 13 val.
22Maslina je neobrana - 12. turnir ŠK Novi Zagreb za 2018. 5 dien. 14 val.
23Gospodar listopada 2018. 5 dien. 14 val.
24II. HRVATSKA LIGA JUG 5 dien. 15 val.
25Izlućno za POREČ 2018. 5 dien. 15 val.
26Amatersko prvenstvo ŠK Aer - Svjetski dan KOPB 2018. 6 dien. 7 val.
27Marija Bistrica 2018 6 dien. 7 val.
28Marija Bistrica 2018 kadeti 6 dien. 7 val.
29II juniorska liga centar 6 dien. 8 val.
30Pojedinačno prvenstvo učenika srednjih škola Varaždinske županije 2018/19 1.turnir 6 dien. 15 val.
31Memorijalni turnir "Plešnik - Smoljanović", Bauerova 21, petak 12.10. u 17:45 7 dien. 4 val.
32Pojedinačno prvenstvo učenika osnovnih škola Varaždinske županije 2018/19 VIŠI RAZREDI - 1.turnir 7 dien. 8 val.
33Pojedinačno prvenstvo učenika osnovnih škola Varaždinske županije 2018/19 NIŽI RAZREDI - 1.turnir 7 dien. 8 val.
34Simultana produkcija velemajstora Alojzija Jankovića povodom Sport Festa 2018. godine 7 dien. 12 val.
35Brzopotezni turnir ŠK Rijeka 06 (drugi dio sezone) 8 dien. 7 val.
36 V liga centar 8 dien. 10 val.
37 2nd International Chess Amateur Tournament " Valamar Open Rabac 2019 " 10 dien. 5 val.
38ZŠS Brzopotezni turnir 24 2018 10 dien. 7 val.
394.B HŠL ŠZŽI 2018. 10 dien. 12 val.
403.B HŠL ŠZŽI 2018. 10 dien. 12 val.
413.A HŠL ŠZŽI 2018. 10 dien. 12 val.
42Dan neovisnosti 2018.ŠKI HVIDRA-Brod,Slav. Brod 10.10.u 18,00 sati . 10 dien. 14 val.
43Šahovski turnir povodom Dana Neovisnosti 2018.HČZ B.p.ž 10 dien. 14 val.
44Ekipni šahovski turnir u čast Dana neovisnosti RH Špansko 2018 11 dien. 12 val.
45Pojedinačno veteransko prvenstvo Istarske županije za 2018. godinu 11 dien. 14 val.
46III B liga centar 11 dien. 14 val.
47 IV A liga centar 11 dien. 15 val.
482. turnir povodom blagdana Sv. Stjepana I , Pape i mučenika U-15 11 dien. 16 val.
492. turnir povodom blagdana Sv. Stjepana I , Pape i mučenika U-17 11 dien. 17 val.
502. turnir povodom blagdana Sv. Stjepana I , Pape i mučenika U-13 11 dien. 18 val.