Federacijų pasirinkimas    ECU Logo

Turnyro pasirinktys

Rūšiuoti pagal

Pasirinkta federacija: Croatia (CRO)

Flag CRO
Nr.TurnyrasPaskutinis atnaujinimas
1"Vincekovo" u Novom Zagrebu - 3. mjesečni turnir ŠK Novi Zagreb 1 dien. 4 val.
2"10. OSIJEK OPEN " - OTVORENO PRVENSTVO GRADA OSIJEKA I OBŽ 1 dien. 7 val.
3III. OTVORENO PRVENSTVO GRADA ČAKOVCA_ KADETI DO 11 GODINA 1 dien. 7 val.
4III. OTVORENO PRVENSTVO GRADA ČAKOVCA_ SENIORSKI TURNIR 1 dien. 7 val.
5Gospodar siječnja 2017. 2 dien. 2 val.
6Otvoreno ŠK.Uljanik za 2017. godinu 2 dien. 19 val.
7Pojedinačno prvenstvo učenika osnovnih škola Varaždinske županije 2016/17 NIŽI RAZREDI - 3.turnir 2 dien. 20 val.
8Pojedinačno prvenstvo učenika osnovnih škola Varaždinske županije 2016/17 VIŠI RAZREDI - 3.turnir 2 dien. 20 val.
93. BRZOPOTEZNI ŠAHOVSKI TURNIR "VINSKA MUŠICA" 3 dien. 3 val.
10Brzopotezni turnir ŠK Rijeka 03/24 (prvi dio sezone) 3 dien. 20 val.
11Klupski turnir ŠK Straža - siječanj 2017 3 dien. 21 val.
12Šahovski turnir sv.Vinko 19.01.2017.Ruščica 4 dien. 3 val.
1318.CRO rejting turnir ZIMA od 26.01-09.03.2017.Ruščica. 4 dien. 3 val.
14III. OTVORENO PRVENSTVO GRADA ČAKOVCA_ KADETI DO 15 GODINA 5 dien. 4 val.
15ZŠS Brzopotezni turnir 2 2017 5 dien. 20 val.
16Rapid turnir ŠK Vodnjan za siječanj 2017. godine 7 dien. 20 val.
17VII. otvoreno prvenstvo Grada Krapine za 2017. godinu 7 dien. 21 val.
1825 godina priznanja RH - 2. mjesečni brzopotezni turnir ŠK Novi Zagreb za 2017. 8 dien. 4 val.
19Rejting turnir za mlade HAŠK Mladost 1.12.2016-1.3.2017. 8 dien. 5 val.
20Memorijal Ante Fućak 8 dien. 20 val.
21MJESECNI KADETSKI I JUNIORSKI SAHOVSKI TURNIR S.K.RIJEKA za siječanj 2017 - A turnir 9 dien. 3 val.
22MJESEČNI KADETSKI ŠAHOVSKI TURNIR Š.K.RIJEKA za siječanj 2017 - B turnir 9 dien. 4 val.
23Brzopotezni turnir ŠK Rijeka 02/24 (prvi dio sezone) 10 dien. 20 val.
24ZŠS_1. Brzopotezni ZŠS 12 dien. 20 val.
253. Božićni Cuger u Splitu - Otvoreno prvenstvo županije splitsko-dalmatinske u brzopoteznom šahu 12 dien. 21 val.
26KADETSKI TURNIR - CAISSINA ČAROLIJA VELIKO FINALE U12 13 dien. 2 val.
27KADETSKI TURNIR - CAISSINA ČAROLIJA VELIKO FINALE U16 13 dien. 2 val.
28International Open Tournament "22th Open BOŠNJACI" 2017 13 dien. 21 val.
29V. memorijalni turnir "DAMIR MAVRIN" - 2017. 14 dien. 21 val.
30Pojedinačno prvenstvo Koprivničko-križevačke županije 2017. 14 dien. 22 val.
31El Gran Final - finalni brzopotezni turnir ŠK Novi Zagreb za 2016. g. 14 dien. 23 val.
329. TOP 10 KADETA ŠK RIJEKA 15 dien. 1 val.
3318. otvoreno kadetsko prvenstvo OBŽ_ TURNIR DO 15 GODINA 15 dien. 1 val.
3418. otvoreno kadetsko prvenstvo OBŽ_ TURNIR DO 11 GODINA 15 dien. 2 val.
35Mala Salona 2016 (U9 - U11 - U13 - U15 - U17) 16 dien. 3 val.
36Brzopotezni turnir ŠK Rijeka 01/24 (prvi dio sezone) 17 dien. 20 val.
37The New Year blues - 1. mjesečni brzopotezni turnir ŠK Novi Zagreb za 2017.g. 19 dien. 18 val.
38Novogodišnji pojedinačni brzopotezni turnir ŠK Sladorana 2017., Županja, 02.01.2017. 20 dien. 7 val.
3919.Novogodišnji cuger 2017. 20 dien. 20 val.
4054. Memorijal prvoga hrvatskog velemajstora Mije Udovčića 21 dien. 1 val.
4119.Novogodišnji cuger 02.01.2017.PONEDJELJAK ,Ruščica 21 dien. 10 val.
42CRO TOP 100 LISTA 01/01/2017 juniori 23 dien. 2 val.
43CRO TOP 50 LISTA 01/01/2017 kadetkinje 23 dien. 2 val.
44CRO TOP 100 LISTA 01/01/2017 kadeti 23 dien. 2 val.
45CRO TOP 50 LISTA 01/01/2017 juniorke 23 dien. 2 val.
46CRO TOP-100 LISTA 01/01/2017 žene 23 dien. 2 val.
47CRO TOP 150 LISTA 01/01/2017 23 dien. 2 val.
48BRDA UBRZANI 12.2016. 23 dien. 8 val.
4938. Memorijal Teodor Švabe 23 dien. 17 val.
5019.Bozicni cuger turnir 2016. 23 dien. 19 val.
Advertisement