Federacijų pasirinkimas    ECU Logo

Turnyro pasirinktys

Rūšiuoti pagal

Pasirinkta federacija: Catalonia (CAT)

Flag CAT
Nr.TurnyrasPaskutinis atnaujinimas
1XI Obert d´Escacs Santa Eulalia de Roncana Grup B Code:165441 41 minučių (-ės)
2XXXV Torneig Open dEscacs de Martorell Grup C 1 val. 9 min.
3XI Obert d´Escacs Santa Eulalia de Roncana Grup A Code:165440 1 val. 13 min.
4XXXV Torneig Open dEscacs de Martorell Grup B (165443) 1 val. 16 min.
5XXXV Torneig Open dEscacs de Martorell Grup A (165442) 1 val. 16 min.
6XI Obert d´Escacs Santa Eulalia de Roncana Grup C 1 val. 36 min.
7XI Obert d´Escacs Santa Eulalia de Roncana Grup D 2 val. 30 min.
8XIX Torneig de Fires Infantil Sub12 3 val. 50 min.
9XIX Torneig de Fires « Memorial Antoni Medinyà » 3 val. 52 min.
10XXI Open Ideal Clave 7 val. 47 min.
11SOCIAL LLIGA ESCOLA D'ESCACS DE BARCELONA 2017-18 - GRUP B - 8 val. 52 min.
12SOCIAL LLIGA "ESCOLA D'ESCACS DE BARCELONA" 2017-18 - GRUP A - 9 val. 39 min.
13IV Sunway Sitges International Chess Festival - Group B 14 val. 40 min.
14IV Sunway Sitges International Chess Festival - Group A 15 val. 18 min.
15Obert Tardor Tàrrega 2017 20 val. 10 min.
16VI Obert Escacs del Moianes 2017 (167224) [A,B,C,D - trams d'Elo; G=Bages; O=Osona; L=local; V=veterà] 20 val. 34 min.
17II Open Club d'Escacs Barcelona 21 val. 12 min.
18IX Obert d'escacs de base "Vila de Gràcia" 1 dien.
19XXXV TORNEIG OBERT D'ESCACS VILA DE CERDANYOLA 2017. GRUP ESPINETS 1 dien. 1 val.
20Fase prèvia de Veterans de Barcelona 2017 1 dien. 10 val.
21PRIMER CAMPIONAT ESCOLA IPSE SEGON GRUP 2 dien. 5 val.
22PRIMER CAMPIONAT ESCOLA IPSE 2017 PRIMER GRUP 2 dien. 5 val.
23IV TANCAT AMISTAT DE PREMIA DE MAR Torneig Tancat Subdividit en 3 grups de 10 jugadors 2 dien. 22 val.
24PRIMER CAMPIONAT ESCOLAR 2017 ESCOLA THAU GRUP DIMECRES 3 dien. 2 val.
25PRIMER CAMPIONAT ESCOLA NAUSICA CURS 2017-18 SEGON GRUP 3 dien. 2 val.
26Institut Matadepera 3 dien. 3 val.
27Paco Candel 3r-4t 3 dien. 9 val.
28Campionat Territorial del Baix Llobregat (170021) 3 dien. 10 val.
29Campionat Territorial del Barcelones (170020) 3 dien. 10 val.
30Campionat Absolut de Barcelona (170019) 3 dien. 10 val.
31I TORNEIG TARDOR GERUNDA 3 dien. 22 val.
32I TORNEIG TARDOR GERUNDA "OPEN" 3 dien. 22 val.
33XXXV TORNEIG OBERT D'ESCACS VILA DE CERDANYOLA 2017. GRUP A 3 dien. 22 val.
34XXXV TORNEIG OBERT D'ESCACS VILA DE CERDANYOLA 2017. GRUP B 3 dien. 22 val.
35Campionat Individual Absolut de Girona (170032) 4 dien. 1 val.
36PRIMER CAMPIONAT ESCOLAR 2017 ESCOLA THAU GRUP DIMARTS 4 dien. 3 val.
37XXXV Social Sant Martí 2017 4 dien. 4 val.
38PRIMER CAMPIONAT ESCOLA AURO CURS 2017-18 GRUP DILLUNS PETITS 4 dien. 15 val.
39PRIMER CAMPIONAT ESCOLAR CURS 2017-18 ESCOLA D'ESCACS DE BARCELONA GRUP DILLUNS 4 dien. 15 val.
40ESCOLA AURÓ - 4t i 5è 5 dien.
41COR MARIA SABASTIDA 5 dien.
42PADRE DAMIAN - ESO 5 dien.
43PADRE DAMIAN - 4º, 5º I 6º 5 dien.
44Campionat Absolut Territorial de Lleida 2017 - II 5 dien. 1 val.
45Campionat Absolut Territorial de Lleida 2017 - I 5 dien. 1 val.
46 Campionat Absolut de Tarragona 2017 Grup B -170026- 5 dien. 9 val.
47Campionat Absolut de Tarragona 2017 Grup A -170025- 5 dien. 9 val.
48III Tancat Sant Boi 2017 Grup A -Norma MC- Event code 168143 5 dien. 23 val.
49III Tancat Sant Boi 2017 Grup D -ELO < 1800 SUB12 Event code 168146 6 dien. 21 val.
50III Tancat Sant Boi 2017 Grup C -ELO < 1750- Event code 168145 6 dien. 21 val.
Advertisement