Turnyro pasirinktys

Rūšiuoti pagal

Pasirinkta federacija: Catalonia (CAT)

Flag CAT
Nr.TurnyrasPaskutinis atnaujinimas
1Institut Matadepera 8 val. 28 min.
2VII Obert de Nadal del Guinardó (Grup A) 9 val. 51 min.
3VII Obert de Nadal del Guinardó (Grup B) 9 val. 59 min.
45e. Torneig Nadalenc Grup "B" Senior 10 val. 37 min.
55e. Torneig Nadalenc Grup "A" Canalla 10 val. 38 min.
6Torneig Infantil Marató de TV3 a Barcelona 10 val. 42 min.
7VII Torneig Clàssic Internacional Sant Martí 2018 10 val. 50 min.
8VI CAMPIONAT ESCOLAR FEMENI 2017 - ESCOLA D'ESCACS DE BARCELONA - 11 val. 43 min.
9I Torneig Nadalenc Club Escacs Maritim Blanes 14 val. 37 min.
10Torneig d'escacs per la Marató de TV3 Manlleu Ràpides de Nadal de Manlleu 2017 16 val. 11 min.
11VIIIé CAMPIONAT NADALENC 1 dien. 6 val.
12III Campionat de ràpides "La llufa" 21h 1 dien. 6 val.
13Torneig Escolar del Consell Esportiu de LH- Grans (Cadets,Infantil,Alevi) 1 dien. 8 val.
14Jocs Escolars de l'Hospitalet - Escacs - Grup Benjamins-Prebenjamins 1 dien. 8 val.
15Campionat Actiu per edats de catalunya SUB12 XV Festival d´Escacs Memorial Garcia Ilundain 1 dien. 9 val.
16Campionat Actiu per edats de catalunya SUB14 XV Festival d´Escacs Memorial Garcia Ilundain 1 dien. 9 val.
17Campionat Actiu per edats de catalunya SUB16 i SUB20 XV Festival d´Escacs Memorial Garcia Ilundain 1 dien. 9 val.
18Campionat Actiu per edats de Catalunya SUB10 XV Festival d´Escacs Memorial Garcia Ilundain 1 dien. 9 val.
19Campionat Actiu per edats de Catalunya SUB8 XV Festival d´Escacs Memorial Garcia Ilundain 1 dien. 9 val.
20Obert de Canovelles Sub-16 de Cap d'Any 2018 1 dien. 16 val.
215è TORNEIG D'ESCACS DE NADAL - Grup 1 1 dien. 16 val.
225è TORNEIG D'ESCACS DE NADAL - Grup 2 1 dien. 17 val.
23Torneig escolar d'edats Barcelona Sub-14 2 dien. 5 val.
24Torneig escolar d'edats Barcelona Sub-12 2 dien. 5 val.
25Torneig escolar d'edats Barcelona Sub-10 2 dien. 5 val.
26Copa Tres Peons 2 dien. 6 val.
27PRIMER CAMPIONAT ESCOLA L'ARENAL DE LLEVANT GRUP GRANS 2 dien. 7 val.
28PRIMR CAMPIONAT ESCOLA SAGRAT COR CARRER RIBES 2 dien. 7 val.
29CEEB Escolar d'escacs individual Sub-16 2 dien. 8 val.
30CEEB Escolar d'escacs individual Sub-18 2 dien. 8 val.
31TORNEIG D´ESCACS LA MARATÓ DE TV3 2 dien. 13 val.
32Open de Canovelles de Cap dAny 2018 (177340) [A,B,C,D-grups d'Elo; J-Sub16, O-Vallès Oriental, V-veterà] 2 dien. 16 val.
33SOCIAL LLIGA ESCOLA D'ESCACS DE BARCELONA 2017-18 - GRUP B - 2 dien. 19 val.
34SOCIAL LLIGA "ESCOLA D'ESCACS DE BARCELONA" 2017-18 - GRUP A - 2 dien. 19 val.
35III Torneig d'Hivern Sant Boi d'Escacs Actiu Event Code: 176360 3 dien. 5 val.
36PRIMER CAMPIONAT ESCOLA IPSE SEGON GRUP 3 dien. 13 val.
37ESCOLA DOMINIQUES DE L'ENSENYAMENT- GRUP GRANS CURS 2017/2018 3 dien. 22 val.
38Social Amposta 2017 4 dien. 10 val.
39I TORNEIG TARDOR GERUNDA "OPEN" 4 dien. 18 val.
40I TORNEIG TARDOR GERUNDA "Tancat MC" 4 dien. 18 val.
41IX Torneig d'Escacs Actius del Foment Martinenc (175820) 4 dien. 19 val.
42Campionat de Ràpides de Barcelona 4 dien. 19 val.
4347è TORNEIG SOCIAL DEL CLUB D’ESCACS TRES PEONS 5 dien. 3 val.
44XX Obert del Tres Peons grup B (165443) 5 dien. 4 val.
45XX Obert del Tres Peons grup A (165442) 5 dien. 4 val.
46ESCOLA D'ESCACS DE BARCELONA - GRUP DIMARTS CURS 2017/2018 5 dien. 10 val.
47SEGON CAMPIONAT ESCOLA THAU GRUP DIMARTS CURS 2017-18 5 dien. 10 val.
48PRIMER CAMPIONAT ESCOLA LA SEDETA CURS 2017-18 5 dien. 10 val.
49Torneig d'entrenament 2018 5 dien. 12 val.
50III Actiu Memorial Jesus Martin 6 dien. 6 val.
Advertisement