Federacijų pasirinkimas    ECU Logo

Turnyro pasirinktys

Rūšiuoti pagal

Pasirinkta federacija: Austria (AUT)

Flag AUT
Nr.TurnyrasPaskutinis atnaujinimas
1Steirische Jugendschachrallye 2017 Graz A 1 val. 27 min.
2Steirische Jugendschachrallye 2017 Graz B 1 val. 48 min.
3Steirische Landesmeisterschaft Schnellschach (Einzel, Frauen) 2 val. 56 min.
4Internationales Weekend Turnier Graz 2017 9 val. 5 min.
5Steirische Landesmeisterschaft Blitzschach (Einzel, Frauen, Team) 12 val. 29 min.
625. Feldbacher Int. Süd-Ost Blitzturnier 2017 am 3. September 2017 2 dien. 15 val.
7Steirische Senioren Landesmeisterschaft 2017 4 dien. 7 val.
8Blitz Open Graz 2017- 90 Jahre Schachlandesverband Steiermark 5 dien.
9U14-U18 24. International Styrian Youth Championship 5 dien. 18 val.
10U8-U12 24. International Styrian Youth Championship 5 dien. 18 val.
11U14 15. European Union Youth Championship 6 dien. 11 val.
12U12 15. European Union Youth Championship 6 dien. 11 val.
13U10 15. European Union Youth Championship 6 dien. 11 val.
14U8 15. European Union Youth Championship 6 dien. 12 val.
15Blitzturnier Mureck Jugendlager 2017 7 dien. 11 val.
161. Internationales Schilcherlandopen 8 dien. 16 val.
17Königsgambit Graz Sommerblitzturnier 2017 11 dien. 23 val.
18Steirische Jugendmannschafts-Landesmeisterschaft 27 dien. 14 val.
19AUT STMK 1718 SUED 2. KLASSE SUEDWEST 30 dien. 1 val.
20AUT STMK 1718 SUED 1. KLASSE OST 30 dien. 1 val.
21AUT STMK 1718 SUED 1. KLASSE SUEDWEST 38 dien. 6 val.
22AUT STMK 1718 SUED KREISLIGA 38 dien. 6 val.
232.Schnellschachturnier der Grazer Schachgesellschaft U-1877 39 dien. 23 val.
242. offenes Blitzschachturnier der Grazer Schachgesellschaft 39 dien. 23 val.
25AUT STMK 1617 NORD 1. Klasse Murtal 40 dien. 8 val.
26AUT STMK 1718 NORD 1. Klasse Murtal 40 dien. 8 val.
27AUT STMK 1718 NORD 2. Klasse Städtezentrum 40 dien. 9 val.
28AUT STMK 1718 NORD 1. Klasse Mürztal 40 dien. 9 val.
29AUT STMK 1718 NORD Obersteirische Liga 40 dien. 9 val.
30Generationen-Turnier U20-Ü60 41 dien. 2 val.
31Generationen-Turnier U16-Ü60 43 dien. 4 val.
32Grillblitzturnier der Grazer Schachgesellschaft 44 dien. 4 val.
33Steirische Landesliga 2017/2018 44 dien. 10 val.
34Leibnitzer Generationen-Turnier U18-Ü50 46 dien. 11 val.
35Generationenturnier U17 gegen Ü70 47 dien. 7 val.
3634. Leobner Schulschahturnier Junioren U19 47 dien. 10 val.
3734. Leobner Schulschachturnier Jugend U15 47 dien. 10 val.
38Steirische U 14 Jugend-Mannschaftsmeisterschaft 48 dien. 14 val.
39Grazer U14 Vereinsjugend-Meisterschaft 48 dien. 14 val.
40Steirische Jugendschachrallye 2017 Fürstenfeld Gruppe "A" Schachklub Fürstenfeld 48 dien. 19 val.
41Schulturnier VS Puntigam 2017 49 dien. 6 val.
42Steirische Jugendschachrallye 2017 Fürstenfeld Gruppe "B" Schachklub Fürstenfeld 52 dien. 7 val.
433. Steirisches Post-Blitzschach-Turnier 53 dien. 3 val.
4416.Weizer Schachopen 2017 B Turnier 56 dien. 19 val.
4516.Weizer Schachopen 2017 A Turnier 56 dien. 19 val.
46Steirische Jugendschachrally 2017 Deutschlandsberg Gruppe "A" Schachgesellschaft Schilcherland 62 dien. 15 val.
47Steirische U14 Landesmeisterschaften 62 dien. 15 val.
48Grete & Sepp Katholnig Gedenkturnier 2017 Brauhaus Puntigam 62 dien. 15 val.
4924. Intern. Raika Open Ratten 2017 D Turnier 62 dien. 15 val.
50AUT STMK 1617 SUED 1. Klasse Ost 62 dien. 15 val.
Advertisement