Turnyro pasirinktys

Rūšiuoti pagal

Pasirinkta federacija: Austria (AUT)

Flag AUT
Nr.TurnyrasPaskutinis atnaujinimas
1Schülerliga Kreis Mitte 2018/19 U14 8 val. 30 min.
2Schülerliga Kreis Mitte 2018/19 U10 8 val. 41 min.
3Schülerliga Kreis Mitte 2018/19 U8 8 val. 42 min.
4OÖ Landesliga West 2018/2019 1 dien. 18 val.
5OÖ Landesliga Ost 2018/2019 1 dien. 18 val.
6OÖ 1. Klasse Süd 2018/2019 1 dien. 18 val.
7OÖ 1. Klasse Ost 2018/2019 1 dien. 18 val.
8OÖ 1. Klasse Nord 2018/2019 1 dien. 18 val.
9OÖ 1. Klasse West 2018/2019 1 dien. 18 val.
10OÖ 1. Klasse Mitte 2018/2019 1 dien. 18 val.
11Ortsmeisterschaft SV Kremsmünster-Bad Hall 2019 3 dien. 8 val.
12Vereinsmeisterschaft 5 dien. 8 val.
1313. Salzkammergut Schachopen 2019 (B-Turnier unter FIDE-Elo 2000) 7 dien. 18 val.
1413. Salzkammergut Schachopen 2019 (A-Turnier) 7 dien. 22 val.
1513. Salzkammergut Schachopen 2019 (D-Turnier unter nat. Elo 1500) 7 dien. 22 val.
1613. Salzkammergut Schachopen 2019 (C-Turnier unter nat. Elo 1750) 7 dien. 22 val.
176. Schwimmendes Schachturnier am Attersee 2019 7 dien. 23 val.
18OÖ Donau Open Aschach Gruppe B 12 dien. 12 val.
19JugendLM im Turnierschach OÖ U8 12 dien. 13 val.
20JugendLM im Turnierschach OÖ U16 12 dien. 14 val.
21JugendLM im Turnierschach OÖ U12 12 dien. 14 val.
22JugendLM im Turnierschach OÖ U10 12 dien. 14 val.
23JugendLM im Turnierschach OÖ M 12 dien. 14 val.
24JugendLM im Turnierschach OÖ U14 12 dien. 14 val.
25Amateurturnier zur Jugend LM OÖ 15 dien. 20 val.
26JugendLM im Turnierschach OÖ - Anmeldestand 17 dien. 9 val.
27OÖ Donau Open Aschach Gruppe A 19 dien. 13 val.
28OÖ Donau Open Aschach Gruppe C 19 dien. 13 val.
29OÖ 2. Klasse Jugend 2018/2019 26 dien. 20 val.
30Schülerliga Kreis Mitte 2018/19 U12 40 dien. 7 val.
31OÖ Schülerliga Süd 2018/19 - Spg. Nettingsdorf-Traun Gruppe U10 40 dien. 8 val.
32OÖ Schülerliga Süd 2018/19 - Spg. Nettingsdorf-Traun Gruppe U08 40 dien. 8 val.
33Schülerliga Kreis Mitte 2018/2019 U14 in Taufkirchen/Pram 40 dien. 8 val.
34Schülerliga Kreis Mitte 2018/2019 U12 in Taufkirchen/Pram 40 dien. 8 val.
35Schülerliga Kreis Mitte 2018/2019 U10 in Taufkirchen/Pram 40 dien. 8 val.
36Schülerliga Kreis Mitte 2018/2019 U08 in Taufkirchen/Pram 40 dien. 8 val.
37OÖ Landesliga 2018/2019 40 dien. 8 val.
38OÖ Kreisliga West 2018/2019 40 dien. 8 val.
39OÖ Kreisliga Ost 2018/2019 40 dien. 8 val.
40OÖ Kreisliga Nord 2018/2019 40 dien. 8 val.
41OÖ Schülerliga Süd 2018/19 - Spg. Nettingsdorf-Traun Gruppe U12+U14 43 dien. 13 val.
42OÖ Schülerliga Süd 2018/19 - Spg. Nettingsdorf-Traun Anmeldungen 43 dien. 21 val.
43Schülerliga Kreis Nord U12 - 2.Turnier 50 dien. 5 val.
44Schülerliga Kreis Nord U10 - 2.Turnier 50 dien. 5 val.
45Schülerliga Kreis Nord U8 - 2.Turnier 50 dien. 5 val.
46Schülerliga Kreis Nord Amateurturnier - 2.Turnier 50 dien. 13 val.
47Bundesländermannschaftsmeisterschaft Lehrer 58 dien. 7 val.
48Bundesländerblitzmeisterschaft Lehrer 2018 58 dien. 21 val.
4925. Offene Ansfeldner Stadtmeisterschaft 2019 60 dien. 18 val.
50OÖ Schülerliga Süd 2018/19 - Spg. Nettingsdorf-Traun Gruppe U14 60 dien. 23 val.