Turnyro pasirinktys

Rūšiuoti pagal

Pasirinkta federacija: Austria (AUT)

Flag AUT
Nr.TurnyrasPaskutinis atnaujinimas
1Vöcklabrucker Stadt- u. Bezirksmeisterschaft 5 dien.
2OÖ Jugend LM Schnellschach 2018 - U18 6 dien. 1 val.
3OÖ Jugend LM Schnellschach 2018 - U16 6 dien. 1 val.
4OÖ Jugend LM Schnellschach 2018 - U14 6 dien. 1 val.
5OÖ Jugend LM Schnellschach 2018 - U12 6 dien. 1 val.
6OÖ Jugend LM Schnellschach 2018 - U10 6 dien. 1 val.
7OÖ Jugend LM Schnellschach 2018 - U8 6 dien. 1 val.
8OÖ Jugend LM Schnellschach 2018 - Mädchen 6 dien. 1 val.
9Schülerliga Nord 1. Turnier U12 Saison 2018/2019 7 dien. 11 val.
10Schülerliga Nord 1. Turnier U10 Saison 2018/2019 7 dien. 11 val.
11Schülerliga Nord 1. Turnier U8 Saison 2018/2019 7 dien. 11 val.
121. Begleiterturnier Schülerliga Nord 11 dien. 7 val.
13OÖ Schülerliga Kreis Süd 2018/2019 - Turnier in Seewalchen (Gruppe U12) 18 dien. 6 val.
14Vereinsmeisterschaft Sternstein Schnellschach 2018 18 dien. 7 val.
15OÖ Schülerliga Kreis Süd 2018/2019 - Turnier in Seewalchen (Gruppe U8/10) 18 dien. 7 val.
16OÖ Schülerliga Kreis Süd 2018/2019 - Turnier in Seewalchen (Gruppe U14) 18 dien. 7 val.
17Blitzturnier am Donnerstag 2018 6.Turnier 26 dien. 17 val.
1825. Linzer Stadtmeisterschaft 2018 30 dien. 1 val.
1924. Linzer Stadtmeisterschaft 2018 32 dien. 4 val.
205. Hermann Zemlicka Gedenkturnier 2018 38 dien. 13 val.
21Blitzturnier am Donnerstag 2018 5.Turnier 40 dien. 23 val.
226. Sommerschluss Schachopen 2018 45 dien. 7 val.
2320. Offene Innviertler Meisterschaft 2018 und Bezirksmeisterschaft Schärding/Inn 52 dien. 6 val.
241. offene Bad Haller Kurbezirk Schachmeisterschaft 2018 54 dien. 12 val.
25Blitzturnier am Donnerstag 2018 4.Turnier 62 dien. 2 val.
26Ansfeldner Jugendturnier mit Turnierschachelowertung 64 dien. 8 val.
27Ferienpass 2018 71 dien. 8 val.
28Ferienpass 2018 72 dien. 12 val.
29Blitzturnier am Donnerstag 2018 3.Turnier 76 dien. 1 val.
30Blitzturnier am Donnerstag 2018 2.Turnier 89 dien. 17 val.
3113. Braunberg OPENair Schnellschachturnier 101 dien. 8 val.
32Blitzturnier am Donnerstag 2018 1.Turnier 103 dien. 23 val.
339. offene ASVÖ-Landesmeisterschaft 2018 in Taufkirchen/Pram 109 dien. 5 val.
34SPIDS Kinderschachturnier Linz 2018 110 dien. 7 val.
35VS Ditach Schnellschachturnier 113 dien. 8 val.
369.Johann-Reichart-Gedenkturnier & ASVOÖ-Schnellschach-LM 2018 130 dien. 4 val.
37OÖ Schülerliga Masters 2018 - U12 131 dien. 4 val.
38OÖ Schülerliga Masters 2018 - U10 131 dien. 4 val.
39OÖ Schülerliga Masters 2018 - U8 131 dien. 4 val.
40OÖ Offene Senioren-Landesmeisterschaft 2018 im Turnierschach 136 dien. 10 val.
4128. Ebenseer Fronleichnamsturnier 139 dien. 6 val.
4219. Alois Schuh - Gedenkturnier 143 dien. 8 val.
43OÖ Schülerliga Masters 2018 - U15 143 dien. 14 val.
44OÖ Mädchenturnier 2018 144 dien. 3 val.
45Damenvierländerkampf 2018 147 dien.
4612. Salzkammergut Schachopen 2018 (D-Turnier unter 1500 nat. Elo) 147 dien. 1 val.
4712. Salzkammergut Schachopen 2018 (B-Turnier unter 2000 int. Elo) 147 dien. 1 val.
4812. Salzkammergut Schachopen 2018 (A-Turnier) 147 dien. 1 val.
4912. Salzkammergut Schachopen 2018 (C-Turnier unter 1750 nat. Elo) 149 dien. 8 val.
50OÖ Schülerliga Süd - Turnier in Gmunden (Gruppe U 15) 150 dien. 9 val.