Turnyro pasirinktys

Rūšiuoti pagal

Pasirinkta federacija: Austria (AUT)

Flag AUT
Nr.TurnyrasPaskutinis atnaujinimas
1Burgenländische Jugend-Landesmeisterschaft Standard 2020 U12-U18 76 dien. 3 val.
2Burgenländische Jugend-Landesmeisterschaft Standard 2020 U08-U10 76 dien. 3 val.
3Bgld Mannschaftsmeisterschaft 1. Klasse Mitte 81 dien. 1 val.
4Burgenländische Mannschaftsmeisterschaft 1. Klasse Süd 90 dien. 3 val.
5Landesliga Burgenland 90 dien. 3 val.
6Burgenländische Jugend-Landesmeisterschaft Standard 2020 U08-U10 90 dien. 14 val.
7Burgenländische Jugend-Landesmeisterschaft Standard 2020 U12-U18 90 dien. 15 val.
8Burgenländische Mannschaftsmeisterschaft B Liga Nord 90 dien. 17 val.
9Burgenländische Mannschaftsmeisterschaft 1. Klasse Nord 90 dien. 18 val.
10Burgenländische Mannschaftsmeisterschaft B Liga Mitte 90 dien. 18 val.
11Burgenländische Mannschaftsmeisterschaft B Liga Süd 90 dien. 18 val.
12Sportunion Landesmeisterschaft 2020 133 dien. 17 val.
1316. Adolf Kowarsch Gedenkturnier 224 dien. 16 val.
14Schnellschach Open Purbach/See 275 dien. 16 val.
156. ASVÖ Südburgenlandcup Schnellschach in Jennersdorf 275 dien. 16 val.
1624. Golser Volksfestblitzturnier 293 dien. 17 val.
17Offene Burgenländische Blitzschach Landesmeisterschaften 2019 301 dien. 1 val.
186. ASVÖ Südburgenlandcup Schnellschach in Kleinzicken 301 dien. 16 val.
19FC Bayern München - ASVÖ Burgenland Freudschafts-Vergleichskampf 314 dien. 14 val.
206. ASVÖ Südburgenlandcup Schnellschach in Oberwart 329 dien. 16 val.
21Wulkaprodersdorfer Schnellschachturnier 2019 - Player 329 dien. 16 val.
22Offene Burgenländische Landesmeisterschaften 2019 348 dien. 14 val.
236. ASVÖ Südburgenlandcup Schnellschach in Stegersbach 350 dien. 22 val.
246. ASVÖ Südburgenlandcup Schnellschach in Güssing 350 dien. 22 val.
25Damenvierländerkampf 2019 362 dien. 21 val.
26Kittsee 7. Jugendschachturnier 385 dien. 14 val.
277. Hobbyschachturnier Kittsee Erwachsene 385 dien. 14 val.
28Burgenländische Mannschaftsmeisterschaft B Liga Mitte 404 dien. 20 val.
29Burgenländische Mannschaftsmeisterschaft Landesliga 405 dien. 13 val.
30Burgenländische Mannschaftsmeisterschaft B Liga Nord 405 dien. 13 val.
31Burgenländische Mannschaftsmeisterschaft B Liga Süd 405 dien. 14 val.
32Burgenländische Mannschaftsmeisterschaft 1. Klasse Süd 405 dien. 21 val.
33Burgenländische Mannschaftsmeisterschaft 1 Klasse Mitte 405 dien. 23 val.
34Burgenländische Mannschaftsmeisterschaft 1 Klasse Nord 405 dien. 23 val.
35Offene Burgenländische Schnellschach-Landesmeisterschaft 2019 mit ASKÖ Wertung 411 dien. 20 val.
3640. Schulschachlandesmeisterschaft OÖ Sekundarstufe 1 427 dien. 15 val.
3740. Schulschachlandesmeisteschaft OÖ Sekundarstufe 2 430 dien. 19 val.
38Landesfinale Burgenland Oberstufe 2019 433 dien.
39Landesfinale Burgenland Hauptbewerb 2019 433 dien.
40Landesfinale Burgenland der Volksschulen 2019 433 dien.
41Burgenländische Landesmeisterschaft U08-U10 433 dien. 12 val.
42Burgenländische Landesmeisterschaft U12-U18 460 dien. 1 val.
43Burgenländische Jugendlandesmeisterschaft Schnellschach U14-U18 496 dien. 12 val.
44Burgenländische Jugendlandesmeisterschaft Schnellschach U08-U12 496 dien. 12 val.
45Burgenländische Jugendlandesmeisterschaft Blitzschach U08-U12 496 dien. 12 val.
46Burgenländische Jugendlandesmeisterschaft Blitzschach U14-U18 496 dien. 12 val.
47Burgenländische Senioren Landesmeisterschaften S65 496 dien. 22 val.
48Burgenländische Senioren Landesmeisterschaften S50 496 dien. 22 val.
49Weihnachtsblitzturnier 2019 SV Potzneusiedl 539 dien. 15 val.
5015. Adolf Kowarsch Gedenkturnier 589 dien. 15 val.
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 30.05.2020 17:55
PixFuture exclusive partner, rekvizitai/naudojimosi sąlygos