Turnyro pasirinktys

Rūšiuoti pagal

Pasirinkta federacija: Austria (AUT)

Flag AUT
Nr.TurnyrasPaskutinis atnaujinimas
1Burgenländische Mannschaftsmeisterschaft 2. Landesliga L 1 dien. 14 val.
2Burgenländische Mannschaftsmeisterschaft 2. Landesliga G 1 dien. 14 val.
3Burgenländische Mannschaftsmeisterschaft 1. Landesliga 1 dien. 14 val.
4Burgenländische Mannschaftsmeisterschaft B Liga Nord 1 dien. 14 val.
5Burgenländische Mannschaftsmeisterschaft B Liga Süd 1 dien. 14 val.
6Burgenländische Mannschaftsmeisterschaft 1. Klasse Süd 1 dien. 14 val.
7Burgenländische Mannschaftsmeisterschaft 1. Klasse Nord 1 dien. 15 val.
8Schnellschach Landesmeisterschaft 2021 Jugend U14-U18 5 dien. 13 val.
9Schnellschach Landesmeisterschaft 2021 Jugend U8-U12 5 dien. 13 val.
10Blitzschach Landesmeisterschaft 2021 Jugend U14-U18 5 dien. 14 val.
11Blitzschach Landesmeisterschaft 2021 Jugend U8-U12 5 dien. 14 val.
12Breinsberger Peter Gedenkturnier 39 dien. 10 val.
13Burgenländisches Rundenturnier 328 dien. 18 val.
14Burgenländische Jugend-Landesmeisterschaft Standard 2020 U12-U18 548 dien. 20 val.
15Burgenländische Jugend-Landesmeisterschaft Standard 2020 U08-U10 548 dien. 20 val.
16Bgld Mannschaftsmeisterschaft 1. Klasse Mitte 553 dien. 19 val.
17Burgenländische Mannschaftsmeisterschaft 1. Klasse Süd 562 dien. 21 val.
18Landesliga Burgenland 562 dien. 21 val.
19Burgenländische Jugend-Landesmeisterschaft Standard 2020 U08-U10 563 dien. 8 val.
20Burgenländische Jugend-Landesmeisterschaft Standard 2020 U12-U18 563 dien. 9 val.
21Burgenländische Mannschaftsmeisterschaft B Liga Nord 563 dien. 11 val.
22Burgenländische Mannschaftsmeisterschaft 1. Klasse Nord 563 dien. 11 val.
23Burgenländische Mannschaftsmeisterschaft B Liga Mitte 563 dien. 11 val.
24Burgenländische Mannschaftsmeisterschaft B Liga Süd 563 dien. 11 val.
25Sportunion Landesmeisterschaft 2020 606 dien. 11 val.
2616. Adolf Kowarsch Gedenkturnier 697 dien. 10 val.
27Schnellschach Open Purbach/See 748 dien. 9 val.
286. ASVÖ Südburgenlandcup Schnellschach in Jennersdorf 748 dien. 9 val.
2924. Golser Volksfestblitzturnier 766 dien. 11 val.
30Offene Burgenländische Blitzschach Landesmeisterschaften 2019 773 dien. 19 val.
316. ASVÖ Südburgenlandcup Schnellschach in Kleinzicken 774 dien. 9 val.
32FC Bayern München - ASVÖ Burgenland Freudschafts-Vergleichskampf 787 dien. 7 val.
336. ASVÖ Südburgenlandcup Schnellschach in Oberwart 802 dien. 9 val.
34Wulkaprodersdorfer Schnellschachturnier 2019 - Player 802 dien. 9 val.
35Offene Burgenländische Landesmeisterschaften 2019 821 dien. 8 val.
366. ASVÖ Südburgenlandcup Schnellschach in Stegersbach 823 dien. 15 val.
376. ASVÖ Südburgenlandcup Schnellschach in Güssing 823 dien. 15 val.
38Damenvierländerkampf 2019 835 dien. 14 val.
39Kittsee 7. Jugendschachturnier 858 dien. 8 val.
407. Hobbyschachturnier Kittsee Erwachsene 858 dien. 8 val.
41Burgenländische Mannschaftsmeisterschaft B Liga Mitte 877 dien. 14 val.
42Burgenländische Mannschaftsmeisterschaft Landesliga 878 dien. 6 val.
43Burgenländische Mannschaftsmeisterschaft B Liga Nord 878 dien. 7 val.
44Burgenländische Mannschaftsmeisterschaft B Liga Süd 878 dien. 7 val.
45Burgenländische Mannschaftsmeisterschaft 1. Klasse Süd 878 dien. 15 val.
46Burgenländische Mannschaftsmeisterschaft 1 Klasse Mitte 878 dien. 17 val.
47Burgenländische Mannschaftsmeisterschaft 1 Klasse Nord 878 dien. 17 val.
48Offene Burgenländische Schnellschach-Landesmeisterschaft 2019 mit ASKÖ Wertung 884 dien. 14 val.
4940. Schulschachlandesmeisterschaft OÖ Sekundarstufe 1 900 dien. 9 val.
5040. Schulschachlandesmeisteschaft OÖ Sekundarstufe 2 903 dien. 13 val.
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 22.09.2021 12:51
PixFuture exclusive partner, rekvizitai/naudojimosi sąlygos