Federacijų pasirinkimas    ECU Logo

Turnyro pasirinktys

Rūšiuoti pagal

Pasirinkta federacija: Armenia (ARM)

Flag ARM
Nr.TurnyrasPaskutinis atnaujinimas
1Քաղաքապետի գավաթ III խաղարկություն, նախնական փուլ, V մրցաշար 25 minučių (-ės)
2Armenian Ch./Rapid 21 val. 13 min.
377th Armenian Ch. The Highest League 1 dien. 16 val.
472nd Armenian Women's Ch. The Highest League 1 dien. 19 val.
5Yerevan Ch. Rapid 4 dien. 22 val.
6Ա.Մարգարյանի 7-րդ հուշամրցաշար - 2017 Ա1 - մինչև 18 տարեկաններ 5 dien. 18 val.
7Ա.Մարգարյանի 7-րդ հուշամրցաշար - 2017 Ա2 - մինչև 14 տարեկաններ 5 dien. 19 val.
8 A.Margaryan Memorial 2017 8-16 January 5 dien. 21 val.
9Ա.Մարգարյանի 7-րդ հուշամրցաշար - 2017 Ա4 - մինչև 10 տղաներ 5 dien. 21 val.
10Ա.Մարգարյանի 7-րդ հուշամրցաշար - 2017 Ա3 - մինչև 12 տղաներ 5 dien. 22 val.
11Ա.Մարգարյանի 7-րդ հուշամրցաշար - 2017 Բ - մինչև 12 աղջիկներ 5 dien. 23 val.
12ՎԱՐԴԵՆԻԿԻ Շախմատի Դպրոցի 4-րդ կարգի մրցաշար 7 dien. 1 val.
13Արմավիրի շախմատի դպրոցի 10 տ. առաջնություն 23 dien. 23 val.
14Ավանի Բաց Մրցաշար 24 dien. 2 val.
15Ավանի IV Կարգի Որակավորման Մրցաշար 24 dien. 2 val.
16Մալաթիա - Սեբաստիա ՇՄՊՄԴ եզրափակիչ 24 dien. 23 val.
17Ամանորյա Շախմատային Փառատոն 2005-2006թթ. տղաներ 26 dien. 23 val.
18Շախմատային Ամանորյա Փառատոն 2007-2008թթ. տղաներ 27 dien.
19 A. Ordyan Memorial 27 dien. 21 val.
20T.Petrosyan Chess House Final / Rapid/ 27 dien. 22 val.
21Շախմատային Ամանորյա Փառատոն 2009թ. և փոքր տղաներ 28 dien.
22Ամանորյա Շախմատային Փառատոն 2004թ. և մեծ տղաներ 28 dien. 1 val.
23Winter 2016 28 dien. 18 val.
24T. Petrosyan Chess House Final 28 dien. 19 val.
25Ամանորյա Շախմատային Փառատոն Աղջիկներ 28 dien. 20 val.
261-ին կարգի որակավորման մրցաշար. Աջափնյակի շախմատի դպրոց 28 dien. 23 val.
273-րդ կարգի որակավորման մրցաշար 28 dien. 23 val.
284ԿԱՐԳ ՄՏԽՄԴ 29 dien. 18 val.
29BLITZ/ B 30 dien. 23 val.
30BLITZ/ A 30 dien. 23 val.
31Դավթաշենի շախմատի դպրոց Որակավորման մրցաշար 31 dien. 18 val.
32Գորիսի շախմատի դպրոցի մրցաշար,2-րդ խումբ 32 dien. 14 val.
33Արաբկիրի շախմատի մանկապատանեկան մարզադպրոցի առաջնության 1/4 եզրափակիչ 32 dien. 20 val.
34Նախատոնական մրցաշար 32 dien. 23 val.
354ԿԱՐԳ ՄՏԽՄԴ 33 dien. 21 val.
364-րդ կարգի մրցաշար Արմավիրում 33 dien. 21 val.
37Էներգետիկի օրվան նվիրված շախմատի բաց առաջնություն 35 dien. 20 val.
38Final 36 dien. 19 val.
394-րդ կարգի որակավորման մրցաշար. Աջափնյակի շախմատի դպրոց 36 dien. 19 val.
40Loru marzi kisaezrapakich 36 dien. 20 val.
41Ավանի Շախմատի Դպրոցի Բաց Մրցաշար 37 dien.
42T. Petrosyan Chess House F./U16 37 dien. 18 val.
43T. Petrosyan Chess House F./U12 37 dien. 18 val.
44T. Petrosyan Chess House F./U10 37 dien. 18 val.
45T. Petrosyan Chess House F./U08 37 dien. 18 val.
46Նուբարաշենի շախմատի մարզադպրոցի բաց առաջնություն 38 dien. 23 val.
47Ավանի 4 Կարգի Որակավորում 39 dien.
48Ավանի 3-րդ և 2-րդ Կարգի Որակավորում 39 dien.
49Քաղաքապետի գավաթ III խաղարկություն, նախնական փուլ, IV մրցաշար 41 dien. 20 val.
50ll 42 dien. 4 val.
Advertisement