Выбор федерации    ECU Logo

Выбор турнира

Сортировка в соответствии с

Выбранная федерация: Mongolia (MGL)

Flag MGL
Ном.ТурнирПоследнее обновление
1Blitz marafon 1 Ч. 3 Мин.
2Дархан засаг даргын нэрэмжит 7-8 нас эмэгтэй 3 Дн. 20 Ч.
3"Дархан" засаг даргын нэрэмжит тэмцээн 13-16 нас эмэгтэй 5 Дн. 3 Ч.
4"Дархан" засаг даргын нэрэмжит тэмцээн 13-16 нас эрэгтэй 5 Дн. 3 Ч.
5"Дархан" засаг даргын нэрэмжит тэмцээн 9-10 нас эр 5 Дн. 3 Ч.
611-12 нас эмэгтэй 5 Дн. 4 Ч.
7FMFF CUP-2017 Тээвэр зуучлалын компаниудын шатрын уламжлалт тэмцээн-эрэгтэй 5 Дн. 17 Ч.
8FMFF CUP-2017 Тээвэр зуучлалын компаниудын шатрын уламжлалт тэмцээн-эмэгтэй 5 Дн. 17 Ч.
9БЗД-ийн ЕБС-ийн аварга шалгаруулах "Их нүүдэл" тэмцээн 2017он 6 Дн. 19 Ч.
10"Төр Монгол цуврал 1" тэмцээн 7 Дн.
11Жүр үр ХХК-ийн ажилтнуудын шатрын аварга (Эм) 8 Дн. 2 Ч.
12Жүр Үр ХХК-ийн ажилтнуудын шатрын аварга (Эр) 8 Дн. 23 Ч.
13"ЦАГААН БЭРС -2017" Өсвөрийн Улсын аварга шалгаруулах (Блиц) тэмцээн: 7-8 насны хөвгүүд 12 Дн. 2 Ч.
14ФИДЕ мастер З.Бямбаагийн нэрэмжит тэмцээн "A" ангилал 12 Дн. 3 Ч.
15"Алтан намар-2017" .7 нас. эм. 12 Дн. 21 Ч.
16"Алтан намар-2017" 7 нас. эр. 12 Дн. 21 Ч.
17"Алтан намар-2017". 9 нас. эм. 12 Дн. 21 Ч.
18"Алтан намар-2017" 9 нас. эр. 12 Дн. 21 Ч.
19"Алтан намар-2017" 11 нас. 12 Дн. 21 Ч.
20"Алтан намар-2017" 13 нас 12 Дн. 21 Ч.
21Засгийн газрын цом 2017 Эмэгтэй ангилал 17 Дн. 23 Ч.
22Засгийн газрын цом 2017 Эрэгтэй ангилал 17 Дн. 23 Ч.
23Ховд 2017 нээлттэй тэмцээн 18 Дн. 4 Ч.
24Төв Клубын нээлтийн тэмцээн 19 Дн. 1 Ч.
25Дархан опен 09-р сар 19 Дн. 17 Ч.
26SURGUULIIN ABARGA 19 Дн. 17 Ч.
27Багануур ХК-ий нэрэмжит "Орон нутаг-2017" зургаадугаар тэмцээн 19 Дн. 22 Ч.
28Говийн бүс-2017 шатрын тэмцээн 12 нас эмэгтэй 20 Дн. 18 Ч.
29Говийн бүс-2017 шатрын тэмцээн 6 нас эмэгтэй 20 Дн. 18 Ч.
30говийн бүс 2017 шатрын тэмцээн 13-18 нас Эмэгтэй 20 Дн. 18 Ч.
31говийн бүс-2017 шатрын тэмцээн 6 нас эрэгтэй 20 Дн. 18 Ч.
32говийн бүс 2017 шатрын тэмцээн 9-10 нас эмэгтэй 20 Дн. 18 Ч.
33Говийн бүс-2017 шатрын тэмцээн 9-10 нас эрэгтэй 20 Дн. 18 Ч.
34говийн бүс-2017 шатрын тэмцээн 7-8 нас эмэгтэй 20 Дн. 18 Ч.
35говийн бүс 2017 шатрын тэмцээн 13-18 нас эрэгтэй 20 Дн. 18 Ч.
36говийн бүс 2017 шатрын тэмцээн 7-8 нас эрэгтэй 20 Дн. 18 Ч.
37говийн бүс 2017 шатрын тэмцээн 12 нас эрэгтэй 20 Дн. 18 Ч.
38Баруун бүсийн оюутны "Универсиад" их наадмын шатрын төрөл /эмэгтэй/ 25 Дн. 18 Ч.
39Баруун бүсийн оюутны "Универсиад" их наадмын шатрын төрөл 25 Дн. 19 Ч.
40"ЦАГААН БЭРС -2017" Өсвөрийн Улсын аварга шалгаруулах (Рапид) тэмцээн: 15-18 насны хөвгүүд 26 Дн. 23 Ч.
41"ЦАГААН БЭРС -2017" Өсвөрийн Улсын аварга шалгаруулах (Рапид) тэмцээн: 15-18 насны охид 26 Дн. 23 Ч.
42"ЦАГААН БЭРС -2017" Өсвөрийн Улсын аварга шалгаруулах (Рапид) тэмцээн: 13-14 насны хөвгүүд 26 Дн. 23 Ч.
43"ЦАГААН БЭРС -2017" Өсвөрийн Улсын аварга шалгаруулах (Рапид) тэмцээн: 13-14 насны охид 26 Дн. 23 Ч.
44"ЦАГААН БЭРС -2017" Өсвөрийн Улсын аварга шалгаруулах (Рапид) тэмцээн: 11-12 насны хөвгүүд 26 Дн. 23 Ч.
45"ЦАГААН БЭРС -2017" Өсвөрийн Улсын аварга шалгаруулах (Рапид) тэмцээн: 11-12 насны охид 26 Дн. 23 Ч.
46"ЦАГААН БЭРС -2017" Өсвөрийн Улсын аварга шалгаруулах (Рапид) тэмцээн: 9-10 насны хөвгүүд 26 Дн. 23 Ч.
47"ЦАГААН БЭРС -2017" Өсвөрийн Улсын аварга шалгаруулах (Рапид) тэмцээн: 9-10 насны охид 26 Дн. 23 Ч.
48"ЦАГААН БЭРС -2017" Өсвөрийн Улсын аварга шалгаруулах (Рапид) тэмцээн: 7-8 насны хөвгүүд 26 Дн. 23 Ч.
49"ЦАГААН БЭРС -2017" Өсвөрийн Улсын аварга шалгаруулах (Рапид) тэмцээн: 7-8 насны охид 26 Дн. 23 Ч.
50"ЦАГААН БЭРС -2017" Өсвөрийн Улсын аварга шалгаруулах (Рапид) тэмцээн: 6 насны хөвгүүд 26 Дн. 23 Ч.
Advertisement