Выбор турнира

Сортировка в соответствии с

Выбранная федерация: Mongolia (MGL)

Flag MGL
Ном.ТурнирПоследнее обновление
1Friday Night Blitz Chess Tournament 2019 10 Ч. 34 Мин.
2Цодгор хүү 2020- анхан шат тэмцээн 10-11 нас охид 3 Дн. 16 Ч.
3Цодгор хүү 2020- анхан шат 10-11 нас хөвгүүд 3 Дн. 17 Ч.
4Намжил багшийн нэрэмжит ахмадын тэмцээн 50+ 4 Дн. 14 Ч.
5Засаг даргын нэрэмжит сумдын төрийн албан хаагчдын нөхөрсөг тэмцээн 2019 4 Дн. 15 Ч.
6Зохиолчдын шатрын тэмцээн 4 Дн. 16 Ч.
7Атарын шатарын тэмцээн xxxx 5 Дн. 13 Ч.
8Улаанхуаран цэргийн хотхоны анги байгууллагуудын дундах спортын цогцолбортэмцээн 6 Дн. 9 Ч.
9Шинжлэх ухааны Академийн шатрын тэмцээн 2019 6 Дн. 14 Ч.
10Шинжлэх ухааны Академийн шатрын тэмцээн эмэгтэй 2019 6 Дн. 15 Ч.
11grsysydyt tutkyjtdyyjh 6 Дн. 16 Ч.
12Shinjleh 7 Дн. 19 Ч.
13КМ сургуулийн цомын тэмцээн 8 Дн. 13 Ч.
14МУ-н ГАВЪЯАТ ДАСГАЛЖУУЛАГЧ ОУХМ П.ЖИГЖИДСҮРЭНИЙН НЭРЭМЖИТ ӨСВӨРИЙН ШАТАРЧДЫН 2019 ОНЫ ТЭМЦЭЭН 10 ХҮРТЭЛ НАС 10 Дн. 15 Ч.
15МУ-н ГАВЪЯАТ ДАСГАЛЖУУЛАГЧ ОУХМ П.ЖИГЖИДСҮРЭНИЙН НЭРЭМЖИТ ӨСВӨРИЙН ШАТАРЧДЫН 2019 ОНЫ ТЭМЦЭЭН 12 ХҮРТЭЛ НАС 10 Дн. 15 Ч.
16МУ-н ГАВЪЯАТ ДАСГАЛЖУУЛАГЧ ОУХМ П.ЖИГЖИДСҮРЭНИЙН НЭРЭМЖИТ ӨСВӨРИЙН ШАТАРЧДЫН 2019 ОНЫ ТЭМЦЭЭН 8 ХҮРТЭЛ НАС 10 Дн. 16 Ч.
17МУ-ын ГАВЪЯАТ ДАСГАЛЖУУЛАГЧ ОУХМ П.ЖИГЖИДСҮРЭНГИЙН НЭРЭМЖИТ ӨСВӨРИЙН ШАТАРЧДЫН 2019 ОНЫ ТЭМЦЭЭН 13-18 ХҮРТЭЛ НАС 10 Дн. 16 Ч.
18МУ-н ГАВЪЯАТ ДАСГАЛЖУУЛАГЧ ОУХМ П.ЖИГЖИДСҮРЭНИЙН НЭРЭМЖИТ ӨСВӨРИЙН ШАТАРЧДЫН 2019 ОНЫ ТЭМЦЭЭН 6 ХҮРТЭЛ НАС 10 Дн. 17 Ч.
19МОНГОЛЫН ХҮҮХДИЙН ОРДНЫ НЭРЭМЖИТ ХҮҮХДИЙН АМРАЛТ 1- Р УЛИРАЛ 2019-2020 ОНЫ ХИЧЭЭЛИЙН ЖИЛ 10 Дн. 17 Ч.
20"Хүүхдийн авьяасыг дэмжие" шатрын багийн тэмцээн 1-2-р анги 11 Дн. 15 Ч.
21Нийслэлийн Засаг дарга бөгөөд Улаанбаатар хотын захирагч С.Амарсайханы нэрэмжит Их нүүдэл-2019 тэмцээн 15 Дн. 12 Ч.
22Мандалговь-2019 шатрын нээлттэй тэмцээн насанд хүрэгчид 15 Дн. 17 Ч.
23REM/AX Спортын наадам 2019 15 Дн. 17 Ч.
24REM/AX Спортын наадам 2019 эмэгтэй 15 Дн. 19 Ч.
25"Мандалговь-2019" шатрын нээлттэй тэмцээний 13-16 нас 17 Дн. 16 Ч.
26Мандалговь-2019 шатрын тэмцээний 9-12 нас эрэгтэй 17 Дн. 16 Ч.
27Мандалговь-2019 шатрын тэмцээний 9-12 нас эмэгтэй 17 Дн. 16 Ч.
28Мандалговь-2019 шатрын тэмцээний 8 хүртлэх нас эрэгтэй 17 Дн. 16 Ч.
29Мандалговь-2019 шатрын тэмцээний 8 хүртлэх нас эмэгтэй 17 Дн. 16 Ч.
30САНГИЙН САЙДЫН НЭРЭМЖИТ ШАТРЫН ТЭМЦЭЭН 2019 19 Дн. 17 Ч.
31П.Энхболдын нэрэмжит 32 дугаар сургуулийн аварга шалгаруулах тэмцээн 22 Дн. 19 Ч.
32П.Энхболдын нэрэмжит 32 дугаар сургуулийн аварга шалгаруулах тэмцээн 22 Дн. 19 Ч.
33П.Энхболдын нэрэмжит 32 дугаар сургуулийн аварга шалгаруулах тэмцээн 22 Дн. 19 Ч.
34Нийслэлийн 380 жилийн ойн шатрын тэмцээн 2001-аас дээш 24 Дн. 12 Ч.
35Нийслэлийн 380 жилийн ойн шатрын тэмцээн Оюутан 24 Дн. 12 Ч.
36Нийслэлийн 380 жилийн ойн шатрын тэмцээн 2000 хүртлэх 24 Дн. 12 Ч.
37Нийслэлийн 380 жилийн ойн шатрын тэмцээн 12 нас хүртэл 24 Дн. 12 Ч.
38"ӨСВӨРИЙН ШАТАРЧДЫН 16 ХҮРТЭЛХ НАСНЫ ДЭЛХИЙН ШАТРЫН ОЛИМПИАДЫН БАГ ТАМИРЧДЫГ СОНГОН ШАЛГАРУУЛАХ ТЭМЦЭЭН 2019'' хөвгүүд 24 Дн. 13 Ч.
39"ӨСВӨРИЙН ШАТАРЧДЫН 16 ХҮРТЭЛХ НАСНЫ ДЭЛХИЙН ШАТРЫН ОЛИМПИАДЫН БАГ ТАМИРЧДЫГ СОНГОН ШАЛГАРУУЛАХ ТЭМЦЭЭН 2019'' охид 24 Дн. 13 Ч.
40Шатар сонирхогч 2019 Г 24 Дн. 15 Ч.
41Өсвөрийн Шатарчдын "Их нүүдэл - 2019" багийн тэмцээн - Хан-Уул дүүрэг 25 Дн. 10 Ч.
42Дархан хот байгуулагдсаны 58 жилийн ойд зориулсан нөхөрсөг тэмцээн 25 Дн. 13 Ч.
43Төр Монгол сорил 8 хүртэлх нас 25 Дн. 16 Ч.
44М СИ ЭС ИНТЕРНЭЙШНЛ ХХК-ИЙН ШАТРЫН АВАРГА ШАЛГАРУУЛАХ ТЭМЦЭЭН 25 Дн. 18 Ч.
45Их нүүдэл ЕБС 2019 он СХД 27 Дн. 22 Ч.
46Монгол Нотариатчдын нэрэмжит Хуулийн Төв байгууллагуудын дундах шатрын тэмцээн 31 Дн. 13 Ч.
47Сүхбаатар дүүргийн Их нүүдэл тэмцээн 32 Дн. 14 Ч.
48EMART Спортын наадам 2019 34 Дн. 14 Ч.
49EMART Спортын наадам 2019 Эмэгтэй 34 Дн. 15 Ч.
50Блиц I Тэмцээн 37 Дн. 11 Ч.