Выбор федерации    ECU Logo

Выбор турнира

Сортировка в соответствии с

Выбранная федерация: Iran (IRI)

Flag IRI
Ном.ТурнирПоследнее обновление
1Birjand School Championship Chess Competition motevaseteh 2 / pesar 1 Ч. 6 Мин.
28th Esfahan Cities League Chess Championship 1 Ч. 31 Мин.
3Lorestan Standard Cup Under 1700 . 12-14 Ordibehesht 1397 1 Ч. 37 Мин.
41st Mate Chess Club Rapid Tournoment 2018 1 Ч. 57 Мин.
53rd Heshmatifar Rapid Cup Ramsar Ordibehesht 1397 2 Ч. 22 Мин.
6مسابقات تیمی زیر 16 سال باشگاه شطرنج پیشگام 3 Ч. 53 Мин.
73rd Golgohar U-1900 Standard Cup Farvardin 1397 4 Ч. 53 Мин.
8Women Blind Iran Chess Championship 2018 4 Ч. 56 Мин.
9Tangestan U1800 5 Ч. 11 Мин.
10Rasht Novin Chess Club 1397/02/06 5 Ч. 28 Мин.
11Rapid Ordibehesht Sirik ORdibehest 1397 Makaran Cup 5 Ч. 30 Мин.
12Iranian Cadets Rapid Chess Championships - U10 5 Ч. 43 Мин.
13مسابقات هفتگی رده سنی زیر 18 سال باشگاه شطرنج مهرگان 5 Ч. 52 Мин.
14Iranian Cadets Rapid Chess Championships - U12 6 Ч. 11 Мин.
15Iranian Cadets Rapid Chess Championships - U08 6 Ч. 15 Мин.
16Birjand School Championship Chess Competition Motevaste / dokhtar 9 Ч. 31 Мин.
17مسابقات هفتگی مدرسه شطرنج آریا * 6 اردیبهشت 97 10 Ч. 37 Мин.
18test 10 Ч. 38 Мин.
19مسابقات هفتگی مدرسه شطرنج کیش و مات گرگان-هفتم اردیبهشت نود و هفت 11 Ч. 22 Мин.
20haiyat 15 Ч. 22 Мин.
21مسابقات انجمن شطرنج کارگری استان گلستان به مناسبت روز جهانی کارگر 21 Ч. 6 Мин.
22Birjand School Championship Chess Competition Motevasteh aval /pesar 1 Дн. 4 Ч.
23Tehran Blitz 5 Ordibehesht 1397 1 Дн. 4 Ч.
24دومین دوره مسابقات شطرنج روستای درتوجان بهمن ماه 96 ویژه بازیکنان بدون ریتینگ 1 Дн. 4 Ч.
25مسابقه مدارس دبیرستان استان البرز پسران 1 Дн. 12 Ч.
26Marand Rapid Nime Shaban Cup Ordibehesht 1397 1 Дн. 16 Ч.
27مسابقات استانی دختران البرز(مقطع متوسطه) 2 Дн. 3 Ч.
28Kazroon Noor Cup Ordibehesht 1397 2 Дн. 3 Ч.
29Tehran Rapid 4 ordibehesht 1397 2 Дн. 4 Ч.
30Chess Weekly Match 2 Дн. 4 Ч.
31مسابقه شطرنج مدارس ابتدایی استان البرزپسران 2 Дн. 11 Ч.
323th Alborz Ligue U14 Dey 1396 3 Дн. 1 Ч.
33Tehran Blitz 3 Ordibehesht 1397 under 2000 3 Дн. 4 Ч.
34Chess Weekly Match 3 Дн. 16 Ч.
353rd Golgohar U-1900 Standard Cup Farvardin 1397 4 Дн. 1 Ч.
361st Ayandesazan Blitz Cup Ordibehesht 1397 4 Дн. 2 Ч.
37Tehran Blitz 2 Ordibehesht 1397 4 Дн. 4 Ч.
38Tehran Team U-14 Rapid Cup 30-31 Farvardin 1397 4 Дн. 7 Ч.
39مسابقات استانی مدارس البرز(ابتدایی دختران) 4 Дн. 9 Ч.
40اولین دوره مسابقات کانون شطرنج آموزش و پرورش بندرانزلی - بهار 1397 5 Дн. 1 Ч.
41انتخابی بازنشستگان صنعت نفت فارس - باشگاه شیرنج هوشداران 1397 r 5 Дн. 1 Ч.
424th Jam Individual League (Hamid Sepehrmanesh Memorial)-Final 11-20 April 2018 5 Дн. 2 Ч.
43naft 5 Дн. 3 Ч.
44Tehran Rapid 1 Ordibehesht 1397 under 2000 5 Дн. 3 Ч.
45Nokhbegan Rapid Cup Ordibehesht 1397 5 Дн. 4 Ч.
46Alborz Rapid Championship U12 5 Дн. 12 Ч.
47Alborz Rapid Championship U08 5 Дн. 12 Ч.
48Alborz Rapid Championship U10 5 Дн. 12 Ч.
49Ministry of Science Championship Area 8 Standard 5 Дн. 14 Ч.
504th Nobavegan Rapid Cup 6 Дн.