Выбор турнира

Сортировка в соответствии с

Выбранная федерация: Georgia (GEO)

Flag GEO
Ном.ТурнирПоследнее обновление
1საქართველოს საკლუბო ჩემპიონატის I ლიგა _ აღმოსავლეთის ზონა 7 Ч. 45 Мин.
2საქართველოს საკლუბო ჩემპიონატის I ლიგა _ დასავლეთის ზონა 7 Ч. 54 Мин.
3საქალაქო საჭადრაკო ტურნირი "ფოთი - 2019" 2 Дн. 4 Ч.
4Georgian Championship U2000 Open 2 Дн. 10 Ч.
5Georgian Championship U1600 Open 2 Дн. 10 Ч.
6Georgian Championship U1200 Open 2 Дн. 10 Ч.
7Georgian Championship U1200 Women 2 Дн. 11 Ч.
8Tbilisi Sunday (Blitz-19) 3 Дн. 7 Ч.
9Adjarian Qualification Tournament (V Category) 3 Дн. 11 Ч.
10Adjarian Qualification Tournament (IV Category) 3 Дн. 11 Ч.
11საკვალიფიკაციო V თანრიგზე (დავით ჯოჯუას სახელობის საჭადრაკო სკოლა) 3 Дн. 13 Ч.
12საკვალიფიკაციო ტურნირი III - IV თანრიგზე (ჭადრაკის სასახლე) 3 Дн. 15 Ч.
13საკვალიფიკაციო ტურნირი V თანრიგზე (ჭადრაკის სასახლე) 3 Дн. 15 Ч.
145 თანრიგი 3 Дн. 16 Ч.
153 თანრიგი 3 Дн. 16 Ч.
164 თანრიგი 3 Дн. 16 Ч.
17საკვალიფიკაციო ტურნირი III თანრიგზე (ჭადრაკის სასახლე) 5 Дн. 11 Ч.
1822nd European Team Chess Championship 2019 Open 11 Дн. 10 Ч.
1922nd European Team Chess Championship 2019 Women Section 11 Дн. 11 Ч.
20საჭადრაკო ფესტივალი "შემოდგომა-2019" ღია ტურნირი ჭაბუკთა შორის 13 Дн. 17 Ч.
21საჭადრაკო ფესტივალი "შემოდგომა-2019" ღია ტურნირი გოგონათა შორის 13 Дн. 17 Ч.
22საჭადრაკო ფესტივალი "შემოდგომა-2019" 8 წლის გოგონათა შორის 13 Дн. 17 Ч.
23საჭადრაკო ფესტივალი "შემოდგომა-2019" 8 წლის ჭაბუკთა შორის 14 Дн. 10 Ч.
24საკვალიფიკაციო შეჯიბრი V თანრიგზე (დავით ჯოჯუას სახელობის საჭადრაკო სკოლა) 17 Дн. 16 Ч.
25ოქტომბრის ღია რეიტინგ-ტურნირი 19 Дн. 7 Ч.
26Tbilisi Sunday (Blitz-18) 24 Дн. 10 Ч.
27T. Lomaia Memorial U14, U16 Open 24 Дн. 14 Ч.
28T. Lomaia Memorial U8 Open 24 Дн. 14 Ч.
29T. Lomaia Memorial U10 Open 24 Дн. 15 Ч.
30T. Lomaia Memorial U12 Open 24 Дн. 15 Ч.
3119 ოქტომბრის ბლიც ტურნირი 25 Дн. 14 Ч.
32ნანა ალექსანდრიას თასი 16 წლამდე მოჭადრაკეთა შორის 28 Дн. 19 Ч.
33"ანზორ მაჩიტიძის სახელობის საჭადრაკო მემორიალი - 2019" - მამაკაცთა შორის 30 Дн. 9 Ч.
34"ანზორ მაჩიტიძის სახელობის საჭადრაკო მემორიალი - 2019" - ქალთა შორის 30 Дн. 10 Ч.
35"ანზორ მაჩიტიძის სახელობის საჭადრაკო მემორიალი - 2019"- 10 წლამდე გოგონათა შორის 30 Дн. 11 Ч.
36"ანზორ მაჩიტიძის სახელობის საჭადრაკო მემორიალი - 2019" - 8 წლამდე ჭაბუკთა შორის 30 Дн. 11 Ч.
37"ანზორ მაჩიტიძის სახელობის საჭადრაკო მემორიალი - 2019" - 10 წლამდე ჭაბუკთა შორის 30 Дн. 11 Ч.
38"ანზორ მაჩიტიძის სახელობის საჭადრაკო მემორიალი - 2019" - 8 წლამდე გოგონათა შორის 30 Дн. 11 Ч.
39ქვემო ქართლის საკვალიფიკაციო III თანრიგზე 12-13 ოქტ. 31 Дн. 7 Ч.
40Adjarian Qualification Tournament (III Category) 31 Дн. 9 Ч.
41Adjarian Qualification Tournament (IV Category) 31 Дн. 10 Ч.
42Tbilisi Sunday (Blitz-17) 31 Дн. 10 Ч.
43Adjarian Qualification Tournament (V Category) 31 Дн. 10 Ч.
44ქვემო ქართლის საკვალიფიკაციო IV თანრიგზე 2019 12-13 ოქტ. 31 Дн. 10 Ч.
45ქვემო ქართლის საკვალიფიკაციო V თანრიგზე 2019 12-13 ოქტ. 31 Дн. 10 Ч.
463 თანრიგი 31 Дн. 15 Ч.
47საკვალიფიკაციო ტურნირი III- IV თანრიგზე (ჭადრაკის სასახლე) 31 Дн. 15 Ч.
48საკვალიფიკაციო ტურნირი V თანრიგზე (ჭადრაკის სასახლე) 31 Дн. 15 Ч.
494 თანრიგი 31 Дн. 15 Ч.
50ნანა ალექსანდრიას თასი ჭადრაკის მეგობართა შორის 32 Дн. 1 Ч.