Выбор федерации    ECU Logo

Выбор турнира

Сортировка в соответствии с

Выбранная федерация: Georgia (GEO)

Flag GEO
Ном.ТурнирПоследнее обновление
1T.Lomaia mem - OPEN-B-G-14-16 10 Ч. 5 Мин.
2T.Lomaia mem -B-G-10 10 Ч. 23 Мин.
3T.Lomaia mem -B-G-12 11 Ч. 41 Мин.
4T.Lomaia mem -B-G-8 11 Ч. 46 Мин.
5აჭარის საკვალიფიკაციო ტურნირი III კატეგორიაზე (2017) 1 Дн. 8 Ч.
6აჭარის საკვალიფიკაციო ტურნირი IV კატეგორიაზე (2017) 1 Дн. 9 Ч.
7Open Rustavi Sunday (Blitz-54) 2 Дн. 8 Ч.
8აჭარის საკვალიფიკაციო ტურნირი V კატეგორიაზე (2017) 2 Дн. 11 Ч.
9"ანზორ მაჩიტიძის სახელობის საჭადრაკო მემორიალი" - მამაკაცთა შორის 6 Дн. 10 Ч.
10"ანზორ მაჩიტიძის სახელობის საჭადრაკო მემორიალი" - ქალთა შორის 6 Дн. 10 Ч.
11"ანზორ მაჩიტიძის სახელობის საჭადრაკო მემორიალი" - 10 წლამდე ჭაბუკთა შორის 6 Дн. 10 Ч.
12"ანზორ მაჩიტიძის სახელობის საჭადრაკო მემორიალი" - 10 წლამდე გოგონათა შორის 6 Дн. 10 Ч.
13"ანზორ მაჩიტიძის სახელობის საჭადრაკო მემორიალი" - 8 წლამდე ჭაბუკთა შორის 6 Дн. 10 Ч.
14"ანზორ მაჩიტიძის სახელობის საჭადრაკო მემორიალი" - 8 წლამდე გოგონათა შორის 6 Дн. 10 Ч.
15Geo 77th Ch (Qualification) 7 Дн. 12 Ч.
16"ანზორ მაჩიტიძის სახელობის საჭადრაკო მემორიალი" - მოსწავლეთა შორის 9 Дн. 10 Ч.
17საკვალიფიკაციო ტურნირი მე-3 და მე-4 კატეგორიებზე 16 Дн. 11 Ч.
18საკვალიფიკაციო ტურნირი მე-5 კატეგორიაზე 16 Дн. 11 Ч.
19GEO Women Grand Prix (Blitz-3) 2017 18 Дн. 10 Ч.
20GEO Women Grand Prix (Rapid-3) 2017 19 Дн. 9 Ч.
21XII Poti International Chess Festival Open A 34 Дн. 2 Ч.
22საჭადრაკო ფესტივალი "ტყიბული-2017" - 14-16 წლამდე გოგონათა და ჭაბუკთა შორის 51 Дн. 14 Ч.
23საჭადრაკო ფესტივალი "ტყიბული-2017" - 12 წლამდე გოგონათა და ჭაბუკთა შორის 51 Дн. 14 Ч.
24საჭადრაკო ფესტივალი "ტყიბული-2017" - 10 წლამდე გოგონათა და ჭაბუკთა შორის 51 Дн. 15 Ч.
25საჭადრაკო ფესტივალი "ტყიბული-2017" - 8 წლამდე გოგონათა და ჭაბუკთა შორის 51 Дн. 15 Ч.
26International Festival "Black Sea Dolphin-2017" U14 57 Дн. 14 Ч.
27International Festival "Black Sea Dolphin-2017" U10 57 Дн. 15 Ч.
28International Festival "Black Sea Dolphin-2017" U08 57 Дн. 15 Ч.
29International Festival "Black Sea Dolphin-2017" U12 57 Дн. 16 Ч.
30''ჯემალ მახათაძის მემორიალი - 2017" - ქალთა და მამაკაცთა შორის 66 Дн. 11 Ч.
31''ჯემალ მახათაძის მემორიალი - 2017" - 12 წლამდე გოგონათა და ჭაბუკთა შორის 66 Дн. 11 Ч.
32''ჯემალ მახათაძის მემორიალი - 2017" - 10 წლამდე ჭაბუკთა შორის 66 Дн. 11 Ч.
33''ჯემალ მახათაძის მემორიალი - 2017" - 10 წლამდე გოგონათა შორის 66 Дн. 11 Ч.
34''ჯემალ მახათაძის მემორიალი - 2017" - 8 წლამდე გოგონათა და ჭაბუკთა შორის 66 Дн. 12 Ч.
35Irakli Lolua Memorial 2017 Blitz Maraton (30 score) 67 Дн. 3 Ч.
36Irakli Lolua Memorial 2017 Rapid 68 Дн. 4 Ч.
37საჭადრაკო ფესტივალი "რაჭა-2017" - 10 წლამდე ჭაბუკთა შორის 72 Дн. 14 Ч.
38საჭადრაკო ფესტივალი "რაჭა-2017" - 12 წლამდე ჭაბუკთა შორის 72 Дн. 15 Ч.
39საჭადრაკო ფესტივალი "რაჭა-2017" - 12 წლამდე გოგონათა შორის 72 Дн. 15 Ч.
40საჭადრაკო ფესტივალი "რაჭა-2017" - 10 წლამდე გოგონათა შორის 72 Дн. 15 Ч.
41საჭადრაკო ფესტივალი "რაჭა-2017" - 8 წლამდე გოგონათა და ჭაბუკთა შორის 72 Дн. 16 Ч.
42European Individual Chess Championship 2018 73 Дн. 8 Ч.
43International Festival "Batumi-2017" U14 81 Дн. 15 Ч.
44International Festival "Batumi-2017" U12 81 Дн. 15 Ч.
45International Festival "Batumi-2017" U10 81 Дн. 15 Ч.
46International Festival "Batumi-2017" U08 81 Дн. 16 Ч.
47GEO Women Grand Prix (Blitz-2) 2017 83 Дн. 10 Ч.
48GEO Women Grand Prix (Rapid-2) 2017 84 Дн. 9 Ч.
49XII Poti International Chess Festival Open C 87 Дн. 4 Ч.
50XII Poti International Chess Festival Open B 87 Дн. 12 Ч.
Advertisement