Выбор турнира

Сортировка в соответствии с

Выбранная федерация: Georgia (GEO)

Flag GEO
Ном.ТурнирПоследнее обновление
1იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - მე-3 თანრიგოსან ჭაბუკთა შორის 39 Мин.
213th Poti International Chess Festival "Nana Aleksandria Cup" 6 Ч. 31 Мин.
313th Poti International Chess Festival "Nana Aleksandria Cup" - Official 11 Ч. 4 Мин.
4Kutaisi Open-2018 16 Ч. 59 Мин.
5იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - მე-2 თანრიგოსან ჭაბუკთა შორის 17 Ч. 1 Мин.
6იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - მე-2 თანრიგოსან გოგონათა შორის 17 Ч. 1 Мин.
7იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - მე-3 თანრიგოსან გოგონათა შორის 17 Ч. 9 Мин.
8იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - მე-4 თანრიგოსან ჭაბუკთა შორის 17 Ч. 11 Мин.
9იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - მე-4 თანრიგოსან გოგონათა შორის 17 Ч. 13 Мин.
10იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - 8 წელს გადაცილებულ უთანრიგო ჭაბუკთა შორის 17 Ч. 15 Мин.
11იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - 8 წელს გადაცილებულ უთანრიგო გოგონათა შორის 17 Ч. 18 Мин.
12იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - 8 წლამდე უთანრიგო ჭაბუკთა შორის 17 Ч. 20 Мин.
13იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - 8 წლამდე უთანრიგო გოგონათა შორის 17 Ч. 28 Мин.
14იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - 6 წლამდე უთანრიგო ჭაბუკთა შორის 17 Ч. 32 Мин.
15იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - 6 წლამდე უთანრიგო გოგონათა შორის 17 Ч. 39 Мин.
16Vakhtang Karseladze Memorial U8 17 Ч. 45 Мин.
17Vakhtang Karseladze Memorial U12 17 Ч. 46 Мин.
18Vakhtang Karseladze Memorial U14 17 Ч. 47 Мин.
19Vakhtang Karseladze Memorial U10 17 Ч. 49 Мин.
201st Georgian Corporate Chess Championship 22 Ч. 30 Мин.
21 Zugdidi U-20 Ch 2018 22 Ч. 32 Мин.
22ზუგდიდის ჩემპიონატის უმაღლესი ლიგა 14 წლამდე გოგონათა შორის 22 Ч. 38 Мин.
23ზუგდიდის ჩემპიონატის უმაღლესი ლიგა 12 წლამდე ჭაბუკთა შორის 22 Ч. 39 Мин.
24ზუგდიდის ჩემპიონატის უმაღლესი ლიგა 8 წლამდე გოგონათა შორის 22 Ч. 40 Мин.
25ზუგდიდის ჩემპიონატის უმაღლესი ლიგა 8 წლამდე ჭაბუკთა შორის 22 Ч. 41 Мин.
264th International Chess Festival "Batumi Municipality Cup-2018" ALL Participants 2 Дн. 19 Ч.
27GEO Women Grand Prix (Blitz-3) 2018 3 Дн. 17 Ч.
285 თანრიგი, კლუბის ჩემპიონატი 3 Дн. 22 Ч.
291 თანრიგი 3 Дн. 22 Ч.
304 თანრიგი (საკლუბო ჩემპიონატი) 3 Дн. 23 Ч.
313 თანრიგი (საკლუბო ჩემპიონატი) 3 Дн. 23 Ч.
32GEO Women Grand Prix (Rapid-3) 2018 4 Дн. 16 Ч.
33საოჯახო ტუნირირ - 2 5 Дн. 16 Ч.
341 თანრიგი, ოსტატობის კანდიდატობა 5 Дн. 21 Ч.
352-3 თანრიგი 5 Дн. 21 Ч.
364 თანრიგი 5 Дн. 21 Ч.
375 თანრიგი 5 Дн. 22 Ч.
38Intskirveli Memorial U9 Boys 6 Дн. 16 Ч.
39Intskirveli Memorial U9 Girls 6 Дн. 16 Ч.
40Intskirveli Memorial U7 Girls 6 Дн. 16 Ч.
41Intskirveli Memorial U7 Boys 6 Дн. 16 Ч.
42GEO G-12 Ch 2018 7 Дн. 17 Ч.
431 თანრიგი + ო/კ 11 Дн. 16 Ч.
44Tb Ch U11 Open 11 Дн. 17 Ч.
45Tb Ch U13 Open 11 Дн. 17 Ч.
46Tb Ch U9 Boys 11 Дн. 17 Ч.
47Tb Ch U9 Girls 11 Дн. 17 Ч.
484 თანრიგი (9-10 ივნისი) 12 Дн. 21 Ч.
495 თანრიგი (9-10 ივნისი) 12 Дн. 22 Ч.
502-3 თანრიგი 12 Дн. 23 Ч.